Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokardka_266

Uwaga Mysz! aaaaaaa!

Polecane posty

Gość Kokardka_266

dwa miesiące temu wprowadziliśmy się do nowo wybudowanego domku na wsi. jakieś 2 tygodnie temu odkryłam, że w domu są myszy! do tej pory zlapalo się 6sztuk. (na łapki) 3 w kuchni, a 3 w spiżarni (nie wiem skąd one się tam biorą, bo tam rzadko zaglądam! którędy wchodzą?) masakra jakaś, mam ogromną fobię na ich punkcie, nie śpie po nocach, bo wydaje mi się, że 'imprezują' pod moim łóżkiem :P chcemy sprowadzić dobrego łownego kota, ale wiadomo, że to nie takie proste, bo nie każdy kot jest łowcą, i chciałabym kupić takie urządzenie do gniazdka, które odstrasza myszy, miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Weź kotkę, są łowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
ja mam ultradzwieki ,mielismy sporo myszy, ustawialismy lapki klejowe zawsze wieczorem lapaly sie jedna za druga jak tylko ciemno sie zrobilo.ultradzwieki pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenotka ... ... ...
mysz podobnie jak szczur potrafią doskonale wykorzystać najmniejszą dziurkę aby wejść do domu, szczególnie jesienią wprowadzają się do naszych domów czując zimę, zadbaj aby nie miały dostępu do jedzenia, rozkładaj łapki, przygarnij znajdę-kota myśl pozytywnie są myszy nie ma szczurów, są szczury nie ma myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka_266
dzieki za odzew. kota bede miala dzisiaj, nie wiem czy kot czy kotka. kot bedzie mlody, bede musiala go jakos 'wyszkolic' zeby skupil się na myszach? ponoc nie moge mu dawac nic do jedzenia, oprocz mleka i pierwszym razem dac mu zdechla mysze zeby wiedzial po co tu przybyl ;) i zero trzymania w domu. cos jeszcze? odstraszacz do gniazdka zamowiony. lapki porozstawiane, ale chyba kupie wiecej ;) okropne i ten zapach mysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
i jak tam polowanie na myszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×