Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cafe_123

Jaki prezent na rocznicę bycia razem z chłopakiem ? Doradzcie :) .

Polecane posty

Gość cafe_123

Witam! Proszę o radę co kupić chłopakowi na naszą rocznicę bycia razem :) . Perfumki, poduszka, koszula, koszulka , słodycze to już było . Czekam na propozycje , bo nie mam już pomysłu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tort jakiś sama zrób na taką okazję w jakimś śmiesznym kształcie, albo zabierz go w miejsce gdzie się poznaliście albo gdzie spędziliście fajne momenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe_123
Hmm właśnie torcik już był ;)) . Proszę o jakieś propozycje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś praktycznego :) jakieś kosmetyki których mu brakuje, torba podróżna , nowy plecak , ciepły sweterek/ bluza , ładną drogą pościel czy fajne klasyczne bokserki :) to Ty go powinnaś znać i wiedzieć co lubi i czego mu brakuje :) możesz też go zabrać na wycieczkę , zrobić kolacje i jakiś tort/ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe_123
Do Czarna Porzeczka* -spodobał mi się twój pomysł z pościelą , bardzo oryginalny ale czy pasuje to chłopakowi ? :) . Świetna jest również bluza lub sweterek :) . Dziękuję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
ciuch - jak najbardziej :) sama mojemu lubię czasem coś eleganckiego sprezentowac, bo sam sobie nie kupi :/ jak szukasz czegoś fajnego, zajrzyj do stilago, ceny mają przyzwoite, a ciuchy bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×