Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sore

Jak skutecznie zrzucić kilka kilogramów?

Polecane posty

Gość gość
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla, bla - a ja jestem na diecie 1000kcal z catering dietetycznego I w 3 dni poszły 3 kg :-) sama nie wiem jak to możliwe, ale tak pokazuje waga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaryjanka
Dodam jeszcze żę dla mnie bardzo ważne okazało się to żę dzięki zmianą jakie wprowadziłam w trakcie kuracji z Foreverslimem nie mam teraz problemu ze zdrowym jedzeniem dzięki temu nie tyję i waga jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka_06
Musisz jeść dużo warzyw, żeby dostarczyć mikroskładniki do organizmu! Jak Twój organizm będzie "nakarmiony" to nie będzie odkładał tłuszczyku. Przy Twojej wadzę skupiłabym się na ćwiczeniach, jak Ci się nie chce to wypij jakiegoś energetyka ( np. Black bez cukru!) i od razu więcej energii do życia i do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_beth1
miśka_06 serio tak jest z tymi warzywami? Bo ja na przykład wiele warzyw nie lubię. A co do Black'a, to chodzi Ci o ten napój energetyczny? Działa cuda. I ten z cukrem i bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperacko to trzeba zmienic nastawienie :) dlatego ja poszlam do psychodietetyka i zamiast do kolejnych firm ktore oferuje diety i suple. najwazniejsza zmiana odbyla sie w moje psychice i w moim nastawieniu do diety i jak widze tego wlasnie potrzebowlam. ja korzystam z uslug mirka z firmy Cel z gdyni i wiem ze psychodietetyka pomaga bardziej niz niekupowanie slodkosci, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemilka
desperacja jest raczej wrogiem niż pomocnikiem w tej zabawie, do odchudzania trzeba podejść ze spokojną głową, bo ja sama po sobie wiem, że ile razy nie próowałam i po kilku dniach dieta nie przynosiła efektów to ją zarzucałam, bo co ja się tu katuję i męczę a waga ani drgnie! A to tak nie działa, trzeba podejść na spokojnie, rozsądnie, nawet do 5kg warto się przygotwać i nie robić wszystkiego na hurra! Dlatego najpierw rozpisać sobie dietę, potem rozjerzeć sie za czymś co pomoże na początku nie zbić nas z pantałyku, coś co poprawia pracę naszego organizmu ostatnio on top są jagody acai w iqacai na przykład i dopiero stawać do tej nierównej walki. Każde odchudzanie zaczyna się w ... głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaaasd
Jak szybko schudnąć? nie jeść nic :D Nie da sie szybko schudnąć, do wszystkiego trzeba czasu. Moich kilka rad to zwracać uwagę na cukier szczególnie w napojach (4g cukru to jedna łyżeczka cukru a w takich słodkich napojach często jest ich 7,12). Najgorszy od cukru jest syrop glukozowo-fruktozowy który dodawany jest praktycznie wszędzie(jogurty, sałatki,nap******atoniki) Trzeba czytać etykiety i unikać produktów które zawierają te składniki a gwarantuje spadek wagi. Dobrze też pić szklankę wody z cytryną zaraz rano przed śniadaniem. Osuwa toksyny z organizmu i przyśpiesza metabolizm. Najistotniejszą rzeczą jest pilnowanie siebie i wyrobienie w sobie nawyku odmawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaasd
sorki za błąd USÓWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoanna
Może spróbuj habaicyny? Wiem że wiele osob tu reklamuje różne rzeczy, ale habaicyna to żaden wymyślny suplement tylko suszona papryka habanero zamknięta w kapsułce. Ilość substancji aktywnej która pomaga przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej (czyi kapsaicyny) jest w niej dosyć spora wiec nie będziesz zawiedziona. Poczytaj sobie z resztą o hollywoodzkich sposobach na redukcję wagi z chili w tle. Będziesz mieć więcej informacji i sama zdecydujesz, ważne tylko żebyś wybrała coś co zawiera przynajmniej habanero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z efektu jaki uzyskałam po zastoswaniu Foreverslimu jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z efektu jaki uzyskałam po zastoswaniu Foreverslimu jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z efektu jaki udało mi się uzyskac po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona. W końcu nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam firmę Cel z Gdyni akurat do psychodietetyka chodzę i chudne na trwałe bez wyrzeczeń :) po co sie męczyc jak mozna zdrowiej i z większym rozsądkiem?? sprawdzcie sami ja spróbowałam i nie żaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyu12
Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt. budowa domów budowa domów warszawa kompleksowa budowa domów budowa domów pod klucz warszawa budowa domów jednorodzinnych kompleksowa budowa domów warszawa budowa domów jednorodzinnych warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslim. W końcu moja waga spadła, a ja bez problemu wchodzę w ubrania o 2 rozmiary mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim mniej i zdrowiej jeść i być aktywnym fizycznie. Oprócz tego warto się wspomóc suplementem diety wspomagającym odchudzanie Green Coffee 5K, który jest moim zdaniem najlepszy. Zmniejsza on apetyt, ogranicza wchłanianie glukozy i przyspiesza metabolizm. Więcej można się o nim dowiedzieć i kupić na tej stronie: http://nplink.net/pEs0xGXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od diety, wprowadź trochę ruchu. Nie musisz od razu iść na siłkę, na początku możesz poćwiczyć w domu :) Ja tak zrobiłam i po miesiącu ruszyłam na siłownię. Jak uporasz się z tym wprowadź suplementację, wiem, że zdania są podzielone, ale moim zdaniem warto wspomóc się czymś naturalnym co może przyśpieszyć proces odchudzania i do tego dostarczyć dodatkowych witamin :) moim numerem jeden jest mango z vital progres. Kilogramy lecą jak oszalałe :) możesz sobie poczytać na temat działania http://www.lekarzzakaznik.pl/pozytywny-wplyw-ekstraktu-z-african-mango-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolmcm
Dieta to 70% sukcesu. :) Ja miałem trudności z ułożeniem odpowiedniej diety i przez to non stop chodziłem głodny i kończyłem w McDonald's. Skorzystałem z pomocy dietetyka i po kilku miesiącach mój brzuszek piwny zniknął. :D Polecam zajrzeć jeśli chcecie zmienić swoją figurę - http://restauracje-figaro.pl/zrzucenie-nadmiaru-kilogramow-po-okresie-zimowym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi do wykluczenia fast food-ów i słodyczy pomógł fitt spray pro, działa od razu mam go zawsze w torebce więc gdy nachodzi mnie ochota psikam i po krzyku. takim sposobem ubyło już kilka kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Cześć dziewczyny! Jeżeli chodzi o zrzucanie zbędnych kg to udało mi się już schudnąć kilka kg i jestem niesamowicie zdeterminowana,aby dalej dążyć do mojej wymarzonej wagi! :) Gorąco polecam opieranie się o różne blogi na ten temat. Ja bardzo pollecam ten -> http://gzgkzorawina.pl/sport-i-rekreacja/jak-skutecznie-trzymac-diete/ Poruszane są tu kwestie suplementacji i rad jak szybko schudnąć. Życzę Wam wytrwałości! ;) Pax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×