Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czartoryska_dama

Mój facet jest okropny!!!

Polecane posty

Gość czartoryska_dama

Owszystkim zapomiona - dosłownie - o wszystkim : gdzie zostawił 100 zł - nie mozna znalesć , gdzie położył komórke , czy jadł obiad , czy zabrał brudne skarpetki , ze ma mnie zawiesc do lekarza , ze idziemy na rocznice slubu jego rodziców i to tylko w przeciagu jednego tygodnia - błagam co z nim nie tak ? starałam sie byc na poczatku wyrouzmiałą, ale ile mozna wkurza to wiecznie zapominanie - ale zeby pojsc na polowanie to pierwszy pamieta - wyglada na to ze sotsuje pamiec wybiorczaq - pamieta co chce - co zrobic ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbcvbc
do lekarza niech idzie może mu się coś z układem nerwowym albo mózgiem dzieje mówię poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×