Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta żaluje:(

zdrada, przyznac sie?

Polecane posty

Gość Chulający kawaler :D
tak , nie wszyscy tacy jesteście , bo zaraz zasypie mnie lawina słów .. tak samo jak nie wszystkie kobiety to suki , kuuuurwy i puszczalskie Tak , rozumię autorkę topiku , czy to ma znaczyć że i ja sie kiedyś puszcze? To oczywiste że są też wartościowe kobiety ja nie mówiłem że wszystkie są złe....tylko akurat w tej sytuacji większość z was kobiet popiera autorkę więc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
ludzie czesto odpowiedzialnosc za zdrade zrzucają na partnera a ja biore cala wine na siebie Doprawdy ? Człowiek który bierze winę na siebie musi najpierw się przyznać wtedy może nazwać się "odpowiedzialnym" jak to pięknie nam ujełaś w słowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
onaaaa30 podtrzymujesz mnie na duchu, bo zaczelam juz myslec ze jestem jedyna osoba na swiecie ktorej sie to przytrafiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieramy bi rozumiemy :0 ciekawe czy Ty poradziłbyś , powiedzmy swojemu koledze /znajomemu / przyjacielowi po zdradzie ... spieerrdalaj i powiedz co zrobiłes żonie / narzeczonej/ partnerce jacy jestescie obłudni ...:O:O aż Was żal , Swieci sie znalezli ... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
chulajacy ale ja sie przyznaje...przed wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehh
zielony grosek. jak mawial towarzysz Stalin: ''lepiej niech zginie stu niewinnych, niz mialby przezyc jeden winny'' Skoro zes kobieta, wiec nie uzywasz logiki, nie widzisz zwiazku przyczyna-skutek. kierujesz sie hormonami I instynktem zwierzecym, zatem zachodzi duze prawdopodobienstwo, ze zdradzisz na 99,9% ale jeszcze o tym nie wiesz. I nie przyznawaj sie.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
marta żaluje:( Dla mnie to ty tylko kadzisz i pięknie mówisz o "odpowidzialności, miłości itp. szkoda tylko że twoje czyny są inne a twoje teorie rozmijają się z faktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
jesli zdradzilam i wiem jak beznadziejnie sie teraz czuje to wierz mi nigdy tego nie powtórzę, na zasadzie ze nie wsadze reki we wrzatek bo juz raz to zrobilam i znam ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki marty
Nie przyznawaj sie,zrobilas to nieswiadomie.Bylas pijana a czlowiek wtedy nie mysli nie ma zachamowan.Werze ze jestes dobra dziewczyna i nie szukalas kochanka tylko po prostu tak wyszlo.W zyciu sa rozne sytuacje czesto robi sie cos pod wplywem chwili i alkoholu ale tak na prawde na trzezwo bys tego nie zrobila.Nie jestes puszczalaska bo gdyby tak bylo to szukalabys okazji i myslala o innych facetach a TY po prpstu bylas wypita i puscil Ci hamulce.Nigdy nie dopuszczaj do takich akcji i nigdy przenigdy sie nie przyznawaj chyba ze chesz meza stracic.Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehh
marta, a chcialabys aby ten twoj frajer dymal w kiblu jakas panne, jak wtedy bys sie czula ? chcialabys wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
chciałaś rady więc Ci ją dałem wykaż choć trochę szacunku dla faceta którego "kochasz" i powiedz mu o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa30
Wiecie co? Mam 30 lat, coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz.. I uwierzcie, że zawsze mówiłam, że mnie to nie dotyczy itd itp... Guzik prawda... Kiedy w grę wchodzi fajna zabawa, rozluźnienie, alkohol i towarzystwo kogoś, kto Cię pociąga... Uwierzcie można się zapomnieć... Bo to chyba najlepsze określenie tego, co zrobiła Marta czy ja.. I nie udawajcie niewiniątek.. Od dawna powtarzam, że nie wiemy jak zachowamy się w danej sytuacji, dopóki się sami w niej nie znajdziemy. Przypomnijcie sobie ile razy zaskoczyliście samych siebie swoim zachowaniem, czy to w kwestiach życiowych, czy innych. I proszę zastanówcie się pięć razy, zanim zaczniecie kogoś obrażać. Marta trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitz dziwnego Alu, takich historii raczej nie opisuję się w tematach gdzie wszystko się kotłuje. :P A że znamy się tylko z takich miejsc to wcale nie dziwi mnie Twoje zaskoczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
Onaaaaa30, do autorki marty- jesesecie kochane dzieki dziweczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mu nie mów
pod żadnym pozorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
jacy jestescie obłudni Jak na razie wychodzi że to wy jesteście obłudne żmijki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z was
Dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
hehh...oczywiscie ze bym nie chcial, zaplakalbym sie na smierc i wiesz co sama wolalabym nie wiedziec, bo nawet jesli bym wybaczyla to na pewno bym nie zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ....
jesesecie kochane dzieki dziweczyny Jak to są "kochane" dziewczyny to pora umierać faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
Jak to są "kochane" dziewczyny to pora umierać faceci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
Ale może wolałby być tylko zdradzony a nie zdradzony i oszukiwany? Nic dodać,nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_09
Powiem tak w dzisiejszych czasach to kobiety są gorsze od mężczyzn... Dobre powiedzenie Jak su_ka nie da, pies nie weźmie.... i jakie prawdziwe. Bez urazy, nie chciałam nikogo obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuu.....
No ciekawe jakby to on po pijaku ją zdradził, zaraz by pisały coś w stylu rzuć go, itp. Ech, zakłamane hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyznawaj się tylko wyciągnij wnioski na przyszłość. Facet i tak Ci nie wybaczy.Ucierpi Jego męska duma i rozpadnie się Wasz związek. Wyrzuty sumienia- to będzie Twoja pokuta. Idź w pokoju i nie grzesz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty a co
znalezli sie ci co nie zdradzili i nie zdradzą wiecie co w dupie byliscie i gowno widzieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_09
dobrze, że jeszcze tacy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×