Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddddddsfdf

Dziewczyna jedzie na erasmusa...Zdradzi mnie :(

Polecane posty

Gość dddddddddddddsfdf

musze zaczac szukac sobie innej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzi na 100%
szukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczę
haha a ty niby będziesz jej wierny? już to widzę, przecież jesteś tylko facetem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja facet jestem
byłbym wierny kobiecie na 100% niezależnie od sytuacji no ale kobiety niem potrafią być wierne bo na nie działają emocje a one są istotami emocjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjbhvb
nie chcę Cię dołować, ale moja kumpela wyjechała będąc w związku, a przyjechała z nowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to normalka hehehhhh
Faceci tez tam zdradzają, facet mojej kolezanki poznal jakas Wloszke, podobno nawet wiecej niz jedną :O orgie na calego Nie twierdze ze kazdy jedzie sie ruchac zagranice ale tam jest jakos latwiej, myslą ze nikt sie nie dowie, poznają ludzi z innych krajow i widza ze jednak zyją inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj nowej. Wiara leci na Erasmusa się bawić i poznawać w tym także lokalnych studentów/studentki. Kurwią się bo wiedzą, że nikt się nie dowie. Moja była dziewczyna "taki aniołek". W Polsce by się tylko uczyła a tam codziennie imprezy, kluby, wyjścia na miasto. No bo trzeba poznać! Szkoda tylko, że ze mną nie chciała wyjść na imprezę a z jakimiś ruchaczami to i owszem. Codziennie odpierdolona tak, że jej nie poznawałem. Potem wróciła jakby nigdy nic. Rzuciłem w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil89strzałów
a oświadczyłeś się chociaż? kupiłeś pierścionek? Jeżeli nie to niby jaka to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz... moim zdaniem erasmus jest dla singli... w zyciu nie wyjechalabym zostawiajac moja Milosc setki km... umarlabym z tesknoty. jednej nocy bez Niego sobie nie wyobrazam, co dopiero pol roku... moze porozmawiaj z nia? powiedz o swoich obawach... jak Cie kocha to niech zostaje. powiedz, ze zrobisz jej w PL takiego erasmusa o jakim nawet nie snila :D codziennie seks i imprezy itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×