Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvvvka

Dzwonił do mni ktoś z kancelarii adwokackiej. Po co? Nie odebrałam

Polecane posty

Gość fszczynna
odbierz, nie bój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jakas ułomna jesteś czy co
bedziesz tu codziennie pisać,że znowu dzwonili a ty nie odebrałas,dziecko za naukę się weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
Znowu dzwonili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
nirozumiesz ulomie ze boje się odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
ja mam podobne zachowania do Twoich: nigdy nie odbieram domofonu ani nie otwieram drzwi gdy ktos puka, a nie spodziewam sie gości.Jedyna opcja zeby sie ze mna spotkac to kontakt telefoniczny. W telefonie mam zablokowane polaczenia z numerow zastrzezonych wiec od razu widze kto dzwoni. Jesli numer sie wyswietla a go nie znam to odbieram,po kilku slowach rozmowcy orientuje sie o co chodzi i jesli nie mam ochoty gadac to sie rozlaczam i numer ląduje na czarną listę. Uniknęłam w ten sposob : akwizytorow, jehowych,ksiedza z koledą, pijanych znajomych co nie maja sie gdzie podziac,rodziny co im na gadane sie zbiera,policji co szuka niewiadomo czego i wywiad srodowiskowy sobie użadza,byc moze jakis zlodziej tez nie wszedl dzieki temu. Jedyna wada to czasem listonosz nie przyniesie paczki ale pojde wtedy na poczte i sama wezme. Tak wiec odbierz telefon i powiedz kto to bo ciekawi jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak robię
odbieram tylko od znajomych i drzwi otwieram tylko jak ktoś jest umówiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
A jak dodać na czarną listę numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kancelaria
dzwonila, zeby Ci zaproponowac uslugi. Do mnie czesto dzwonia jakies biura rachunkowe, panoramy firm, kancelarie prawnicze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
Aż tacy zdesperowani? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
dzisiaj już trzy razy dzwonili. Zastrzeżony na przemian z 602 900 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersuhhhhhalla
przecież idiotko to jest numer obsługi abonenta z t-mobile, co za kretynka z ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
ale zastrzeżony dzwoni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahgldk
Ja tez nigdy nie odbieram a potem zastanawiam sie kto to taki :P Moj chlopak sie zawsze ze mnie smieje :P ale dzieki temu uniknelam paru niepotrzebnych rozmow z jakze "milymi" Paniami z dziekanatu :D. A jesli w koncu dowiem sie kim jest ta osoba to zapisuje sobie np. AKWIZYTOR 1, AKWIZYTOR 2 - juz mam ich kilkunastu i dzwoni sobie co jakis czas a ja mam ich w nosie ;)... niedawno odebralam jednego i slysze "dziendobry tutaj ten i ten... czy jest pani zainteresowana..." i zaczelam swoj cyrk : "halo? nic nie slysze??? HALOOO??" i sie rozlaczylam i juz nie odbieralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahgldk
odbierz i sie poprostu nie odzywaj albo powiedz tylko halo i sluchaj, jak sie dowiesz kto to to sie rozlacz i juz :P Bo ja tez ciekawa jestem kto tak sie probuje dodzwonic do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahgldk
z tej ciekawości aż gryze własne kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
zamiast odebrac i sie dowiedziec o co kaman to sie niepotrzebnie nakrecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahgldk
a jak bedzie to ktos ze znajomych z kim nie masz ochoty rozmawiac to udawaj tez ze nic nie slyszysz :P a jak bedzie upierdliwy to jesli bedziesz znac tej os numer to wyslij esa ze cos ci sie dzieje z tel bo nic nie slyszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahgldk
Tak gryze kosci a co :P :D Poprostu znam to uczucie jak ktos wydzwania i sie zastanawiam kto to. I mam 10000 wizji najczesciej w ktorych wystepuje dziekanat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
Dzisiaj nikt nie dzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
Dzisiaj dzwonili znowu z t-mobila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvka
Dzisiaj nie dzwonili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
jejku ja nie rozumiem osób ktore pytają obce osoby na kaeterii o cos ze swojego zycia prywatnego i każą zgadywac "po co? dlaczego? jaK MYslicie?..." itd... skad my mamy wiedziec?: to jest tylko zasmiecanie kafeterii przez osoby ktore się nudzą i chcą zaistniec w necie,chocby anonimowo. albo temat rzucił mnie chłopak co robic jak go odzyskac? kurcze,skad my to mamy wiedziec?? kazdy jest indywidualnoscia,kazdy czlowiek jets inny,ma inną historie i powody danego zachowania sa inne,nie mozna komus radzic cos bo kazdy ma inne powody,inny swiatopoglad ,na jednego podziala cos a na drugiego cos innego.nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka.kazdy jest inny. powaliło mnie naprawde pytanie ze ktos do mnei dzwonił,jak myslicie kto to moze być.przeciez nikt o tobie nic nie wie,ty sama mozesz wiedziec najlepiej kto to moze byc a jak nei wiesz to tym bardziej skad obca osoba ma wiedziec? choc zdaje sobiue sprawe ze takie pytania były sa i nadal beda się pojawiac a ludzie nadal beda się glowic zeby odpowiedziec,nie mając zadnej wiedzy. co do odbierania tel-nie masz sie czego obawiac ,zawsze mozesz się rozłączyc.czesto dzwnia z jakichs dziwnych numerów (ja mam tez na kartę) aby poprostu zaoferowac jakas promocję czy cos takiego,sa to telemarketerzy.jak nie chcesz-najlepiej od razu podziekuj i się rozłącz-oni peirwszi nie skonćzą,poki cie nie namówią.ostatnio przy mnie do mojej siostry zadzwonili z ofertą kupna jakiegos rewelacyjnego odkurzacza. ona nie umie odmawiac i musiala wrecz prosić chyba przsez 15 min zeby ktos juz zakonczył rozmowe bo sama nie umiala,.musiala tłumaczyc ze odkurzacz juz ma ,ze nie ma pieniedzy itd...ja bym od razu rozłaczyla,bo o takich im tylko chodzi-ktorzy nie umią byc asertywni. co innego jak ktos dzowni do drzwi-jesli ja nikogo nie oczekuję to tez nie odbieram i udaje ze nikogo nie ma w domu.sa to zazwyczaj akwizytorzy,lub jehowi. niestety zdarzyło się ze podczas mojej nieobecnosci(wyjechalam na kilka dni) starsza corka otworzyla komuś "do licznika".i wyłaczyli ,prad.dopiero jak wrocilam to pojechalam zalatwic zeby przywrocili prad.okazało się ze nawet po 6 tyg. moga przyjsc wyłaczyc za niezaplacony rachunek.a ten rachunek mi poprostu gdzie sprzepadł i nie byłam swiadoma,ze mam niezaplacone.gdzies mi moze wyleciał z siatki albo trafił przypadkowo do kosza,nie wiedzialam ze mam 1 rach.,niezaplacony.no i teraz juz wystarczy poltorej miesiaca zeby przyszloi wyłączyc. i jescze musialam 100 placic za ponowne podłaczenie.jakby ich nie wpuscila to by nie wyłączyli.takze w moim przypadku niewarto wpuszczac obcych. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was miał może okazję współpracować z www.twojakancelaria.eu ? zastanawiam się nad powierzeniem im mojej dosyć ciężkiej sytuacji... pomoze ktoś? sprawa jest pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawronek22
A na czyjnumertelefonu pl sobie sprawdziłaś ten numer? Może do kogoś dzownili i ten ktoś podzielił się swoimi doświadczeniami na tej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×