Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trewka

Zakompleksiony facet

Polecane posty

Gość trewka

Związek z takim facetem ( nieważne czy jesteście parą, czy małzeństwem czy też tylko chodzi o internetową znajomość) to porażka. Kompleksy i jego problemy zawsze zatruwają zdrowe podejście do życia, ciągle coś komplikują i często nie wiadomo o co mu wogóle chodzi. Nie potrafi rozmawiać tylko analizuje w sobie te swoje niskie poczucie wartości. Dziewczyny, nie polecam takiego związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
trafilam na zakompleksionego i tam mi zryl banie, ze 2 lata dochodzilam do siebie. nigdy wiecej facetow emocjonalnie ulomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolisz faceta co uważa się
za 8 cud świata i jest przemądrzały brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
a wole. takim przynajmniej nie bedzie umnieszal mojej wartosci po to, zeby samemu sie lepiej poczuc. nie bedzie urzadzal scen zazdrosci, nie bedzie szpiegowal, nie bedzie uciekal w milczenie, obrazal sie i dasal. laski, uwazajcie na tzw. ciapy. sa duzo grozniejsi, niz "uwodziciele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
ja wolę lowelasa,nie ważne ,że mnie bedzie zdradzał lu bił,ważne by nie był ciapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
hahah, predzej bedzie bil taki zakompleksiony, a nie lowelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewka
wiolisz faceta co uważa się za 8 cud świata i jest przemądrzały brawo Nie popadajmy w skrajność. I jedno i drugie nie jest dobre. Facet musi znać swoją wartość, być pewny siebie, w ten sposób potrfi cieszyć się ze zwiazku z kobietą. Wystarczy że kobieta będzie odrobinę atrakcyjniejsza i juz zaczyna się jazda: zazdrość, podejrzenia, jakieś fochy, dziwne akcje, milczenie... Dobrze ktoś napisał powyżej, Taki facet potrafi "zryć banię". Z pewnym siebie meżczyzną zwiazek jest łatwy, bezproblemow, radosny i przyjemny. Tkwiłam przy zakomplesionym facecie pieć lat. Na początku czekałam aż nabierze pewnosci siebie, zrozumie że chcę z nim być, dawałam mu czas. A on nadal robił jakieś jazdy.. i do końca nie był pewien moich uczuć i czy na mnie zasługuje.Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil89strzałów
Dziewczyny lubią facetów amwayowców - jestem wspaniały jak mój szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil89strzałów
To ja, Narcyz się nazywam Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam Jestem piękny i uroczy - popatrzcie w moje oczy Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil89strzałów
zazdrośnicy to zwykle alkoholicy - tzw. zespół Otella. Normalny facet nie jest zazdrosny o swoją dziewczynę, przecież jeżeli odejdzie do innego to jej strata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil89strzałów
jeżeli wyjdzie prawda po latach to czym się będziesz przejmował? Dziadek wali babcię w głowę łyżką boś ty cnoty nie miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Związek z takim facetem ( nieważne czy jesteście parą, czy małzeństwem czy też tylko chodzi o internetową znajomość) to porażka. Kompleksy i jego problemy zawsze zatruwają zdrowe podejście do życia, ciągle coś komplikują i często nie wiadomo o co mu wogóle chodzi. Nie potrafi rozmawiać tylko analizuje w sobie te swoje niskie poczucie wartości." Wampir emocjonalny i manipulant . Czy wiesz , że 85% populacji ma zaniżone poczucie własnej wartości? Rzeczywistość, jaką sobie wykreowali zmienia postrzeganie siebie na wiele lat. Składową są niskie zarobki, brak pracy, asertywność równa "0". Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeżeli wyjdzie prawda po latach to czym się będziesz przejmował? Dziadek wali babcię w głowę łyżką boś ty cnoty nie miała?" W związek się inwestuje uczucia. Jak będziesz trollu w związku to zrozumiesz. Poza tym nikt nie lubi być okłamywany i oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewka
Wampir emocjonalny i manipulant . Być może... Ale na nikim innym mi tak mocno nie zależało jak na nim. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
pewnie zależy jakie to kompleksy i czy w ogolę mają jakieś rzeczywiste uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś tam kompleksy ma chyba każdy - nikt nie jest idealny, a ludzie zazwyczaj zdają sobie sprawę ze swoich niedociągnięć i czasami zdarza im się nad nimi trochę ubolewać. Prawdziwy problem pojawia się wtedy jak ktoś cały czas jęczy, użala się nad sobą, oczekuje pocieszenia i wszędzie dopatruje się zdrady. to jest tragedia dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
akurat ze zdradą problem jest nieco bardziej skomplikowany - nie trzeba mieć wcale kompleksów ażeby dopatrywać się zdrad. Czasem wystarczy trafić nie nieodpowiednią osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewka
Nie miał powodów do zazdrości. W tym związku to j zawsze czyłam się mniej pewniej, nie byłam pewna czy za chwilę znów nie będzie chcial zakonczyć naszej znajomości. I to co mnie najbardziej zabolało... Nie wystarczałam mu, odkryam, że w tym samym czasie "przyjaźnił" się z inną. Całą noc nie spałam, wiem jak to jest gdy serce pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
Olac takich . Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko przez kobiety bo one dokonują ostatecznego wyboru kogo chca, facet musi sie wiecej wysilic aby poznac kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłem takim debilem przez większość mojego życia, na szczęście sam zawalałem sprawę z naprawdę cudnymi dziewczynami, więc chyba a bardzoich nie męczyłem. Teraz mam 33 lata, wspaniałą żonę (która ze mną wytrzymuje) , córeczkę, dom, na tym forum nie pisałem z osiem lat, ale przeszłosc dalej mnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem taki zakompleksiony facet to wina rodziców i tego, jak go wychowali. Więc ja uważam, że warto dać szansę takiemu facetowi i pomóc mu nabrać pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×