Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 20.

Z czym podawać smażoną pierś drobiową ?

Polecane posty

Gość Ania 20.

Macie jakieś pomysły jak fajnie i smacznie podać smażone piersi z kurczaka? Jakie dodatki,prośba o dokładne przepisy na ewentualne sałatki ;-) może macie jakiś inny pomysł jak z kurczaka zrobić fajne, w miarę lekkie danie na obiadokolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kroję pierś w paski- dodaję zioła (bazylia, czosnek, sól, pieprz) podsmażam. Sałata + oliwki + pomidor + ogórek + cebula + feta/ parmezan + oliwa z oliwek, zioła. Kładę mięsko obok, do tego podaję dip: łyżeczka jogurtu/ śmietany + łyżeczka majonezu + starty czosnek, przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 20.
Polly dzięki :-) ja też tak najczęściej podaję ;-) Napisze ktoś jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdccvded
zamarynuj kurczaka , tzn filety wczesniej w sosie z jogurtu nar=turalnego i musztardy albo samej musztardy, sol i pieprz, potem obsmaz na mace , takie mozesz podac, albo ew tak podsamazone i posypane serem zapiecz w piekarniku , ja uwielbiam do kurczaka ryz i sos smietanowo ziolowy, warzywa z patelni, teraz siweze mozna miec, uwielbiam taka surowke, : potrzebne- 1 marchew duza, korzen pietruszki (ja wole maly ), 1 burak cwiklowy, 2 ogorki kiszone, jabłko, cebulka najl czerwona na tarce9duze oczka) zcieramy marchew ,pietruszke, jablko , ogorki, buraka, kroimy cebulke w kostke i mieszamy wszystko, solimy i piperzymy, zostawiamy na ok 2 godz, zebu zmiekly i zeby burak puscil sok, po tym czasie mieszamy z majonezem, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdccvded
sorki za literowki ;) dobra do kurczaka jest tez salatka grecka, lodowa salata, ew pekinska kapusta, oliwki, pomidor,ogorek ale korniszon , ziola, oliwa, por, itp to co sie nawinie, sama pomidorki z cebulka, sos czosnkowy pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 20.
Ślicznie wszystkim dziękuję 🌼 W celu urozmaicenia moich późnych obiadów potrzebuję więcej przepisów więc piszcie jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 20.
Proszę o więcej przepisów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
ja marynuje pare godz wczesniej pokrojona w cienkie paseczki podsmazam dodaje szpinak.....mozna podac na obiad z np makaronem albo na lekka kolacje z grzankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Wszyscy unikaja ziemniakow chyba dlatego ze polskie tradycyjne. Oczywiscie “wszyscy “ z wp i tvn ow. Nowoczesni , lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×