Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_ewa___

ON CHCIAŁBY ABORCJI...

Polecane posty

Gość ewa_ewa___

Jestem z moim facetem od 1,5roku. Ostatnio gdy zapytałam się go co on zrobiłby gdybym była w ciąży, on na to ze nie miałby nic przeciwko aborcji a nawet by nie chciał tego dziecka, ze to przeciez nic jesli by sie usuneło na początku ciąży, są tabletki na poronienie. co ja mam myśleć teraz? ja mam 19 on 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
facet jest młody i chciałby bezstresowo bzykać - ot i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ewa___
ale kazdy seks niesie ze soba ryzyko ciąży, jeśli jest dojrzały do seksu to powinien być odpowiedzialny również ze jego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epicki Tham Telvahdrox
To nie jest mężczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numer osiem
no ale Ty tez decydujesz z kim idziesz do lozka, nie robisz tego przeciez na sile. Juz teraz wiesz ze Twoj facet nie chce dziecka na razie..o co chodzi? Chyba lepiej ze powiedzial prawde.....a Ty zawsze masz swoj wybor i swoj rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numer osiem
Ty przede wszystkim musisz myslec o konsekwencjach dla Ciebie...dla Niego jak na razie bedzie to albo oplacenie aborcji, albo alimentow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ewa___
ale sęk w tym, że on mi kiedyś powiedział, że jeśli bym była w ciąży to on by wynajął jakieś mieszkanie, zrezygnowałby ze studiów i poszedł do pracy, że wzielibyśmy ślub. Ale wtedy nie było mozliwości zajścia w ciąże bo się zabezpieczaliśmy. A ostatnio jak się nie zabezpieczaliśmy i zapytałam się go o to to własnie powiedział, ze chce aborcji.. I on mnie kocha? mówi, że chciałby spędzić ze mną całe życie, że tylko ja.. nie wierze już w nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr.........
Wcale sie mu nie dziwie ... to znaczy nie ze chcialby aborcje tylko ze nie chce dziecka.... sam jeszcze dzieciak i ty tez :P. Moja rada ? Zainwestuj w dobra antykoncepcje :P ... jak dorosniecie, tak za min 5 lat to o dzieciach pogadajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za świat co za ludzie
Dla mnie taki facet to porażka. Jest chłopcem a nie mężczyzną. Wiadomo jakie ryzyko niesie ze sobą seks bez zabezpieczenia. Więc po co ryzykować? A potem zabijać niewinne istotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numer osiem
dokladnie - dobre zabezpieczenie, albo absencja seksualna :) tylko to Ci pozostaje....facetom nie wierzy sie na slowo typu "zawsze Ci pomoge kochanie"...Trzeba ich osadzac tylko po czynach, nigdy slowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha
facet zawsze powie ci wszystko co chcesz usłyszeć, byle byś tylko mu dała to, czego chce dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ewa___
naprawdę jestem teraz załamana. on mnie nie wspiera, nie mysli o mnie. Nawet nie zapamiętał tego, że kiedyś mu tłukłam, że nigdy bym nie usunęła ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ewa___
macie racje, przekonałam się o tym na własnej skórze. a ja myslalam ze on jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_ewa___
dam mu taki szlaban ze go popamieta do końca swych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numer osiem
niestety Ewa, takie zycie :) Witamy w swiecie doroslych, pozostaw swiat bajek dla innych, lepiej zyc z szeroko otwartymi oczami niz jakimis mrzonkami i bajkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×