Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka8686

Czy wkurzyłybyście się o to na faceta ?

Polecane posty

Gość studentka8686

Jestem z nim od jakiś 7 miesięcy sypiamy ze sobą widujemy się raz na jakiś czas bo mieszkamy daleko ale zastanawia mnie jedna sprawa, mimo że on uważa to za poważny związek to nie zmienił statusu na facebooku na "zajęty" :( ma 200 znajomych z czego 170 to same dziewczyny :o Nie robiłam mu oto awantur bo nie chce wyjśc na jakąś upierdliwą zazdrośnicę co się czepia szczegółów ale zaczyna mnie to już wkurzać. I na pewno jak zapytam o to to on odpowie że przesadzam że on na to nie zwraca w ogóle uwagi i nie pamiętał o zmianie statusu. Sama nie mam konta na facebooku więc on nie ma mnie w znajomych. Jak myślicie robić o to aferę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
I zalajkował mi tylko 12 zdjęć na 430... Kiedy powiedziałam mu, żeby dał mi swoje hasło to zalajkuje za niego to odmówił :( czy to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabe propo ale + za dobre chęci. jesli jednak nie prowo to obstawiam, że masz 13 lat albo jesteś cofnięta. spać bo jutro szkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
ten z 20:30 to podszyw to nie prowo co z wami ludzie wszystko tu musi byc prowo :o ja pisze serio. Mnie to wkurza że nei zmienia statusu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnieeee
Współczuje :/ mój zmienił status już po tygodniu bycia razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
a dobrze gotujesz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
Zrobilam nam sweet fotkę w lustrze i on nie chce jej wstawić :( powiedział, że wyglądam jak koczkodan z paraliżem połowy gęby... a ja po prostu zrobiłam dziubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
Nie wiem czy jest sens mu o tym mówić czy udawać że wcale mnie to nie wkurza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze Ci
studentka zaloz sobie konto na Fb , i ustal go jako ze jestes z nim w zwiazku, bedzie musial akcektowAC :) PODODAWAJ WASZE WSPÓLNE ZDJECIA I OZNACZ GO NA ZDJĘCIU, wtedy wyswietli mu sie to na profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka666
po co sypiasz z polskim nieudacznikiem? ocipiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
ale ja nie chce zakładać konta na fb bo jakoś mi to do szcześcia nie potrzebne a tym bardzej oznaczać go na siłę jak nawet statusu sobie nie zmienił :o nie wiem dla mnie to dziwne, tyle miesięcy jesteśmy ze sobą a statusu nie zmienia mimi że bardzo często tam jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jakos z usmiechem do tego podeszla. Jesli nie masz konta na fb to popros go, zeby Ci pokazal swojego fb niby, zeby zobaczyc jak to wyglada :) a pozniej spojrzysz na jego status i skomentujez : o to pan jest wciaz singlem? :) lepsze to, niz jakies klotnie, awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
Ja jestem wierna nk.pl Fb to narzedzie szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka8686
Ten ostatni to oczywiście podszyw :o widziałam tez jego konta na portalach randkowych więc ja już nie wiem sama co zrobić :o może mi jeszcze ktoś poradzić czy jest sens robić o to afere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×