Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooolaa

Wysokie mniemanie

Polecane posty

Gość pooolaa

Co myślicie o ludziach, którzy są niewykształceni, niczego się nie dorobili, a mają wysokie mniemanie o sobie i poniżają innych? Skąd to się bierze? Czy to świadczy o jakiejś chorobie psychicznej? Urojeniach? Zazdrości? Próbują dowartościować się cudzym kosztem? Na czym to polega? Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzduryy
mój były taki jest nic sobą nie reprezentuje a pomiata innymi porządnymi ludźmi. myśli że jest od nich lepszy bo jest figo fago a oni to jakieś cioty nie wiem do końca co z nim jest,tak wychowała go jego nienormalna mamusia, myśli że wszystko mu się należy, problemy rozwiazuje siłą i tu moim zdaniem widać jego kompleksy bo nie ma argumentów to wali z piąchy, nie ma tak naprawdę nic, kupe długów, każdy kto go zna uważa go za idiotę więc to chyba próba dowartościowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są patolodzy
Bardzo często łokciami torują sobie drogę przez życie, oszustwem, chamstwem i pięścią....Nie mają wyższych uczuć....Ich interesy są najważniejsze, a do celu dążą ,,po trupach"...Mam takiego w domu eksa...Wywodzi się to moim skromnym zdaniem ze środowiska, w którym wyrośli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój niewykształcony sąsiad
zarabia w euro siedząc na zydelku i operując dłutem. Ukończył, jak sam mówi tylko to, co było obowiązkowe. Ale w tematach historycznych sprosta nawet profesorom - to jego konik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooolaa
To, że nie jest wykształcony nie skreśla go jako człowieka. Chodzi o to, że niektórzy mają problem z zadzieraniem nosa, mimo, że w życiu nie osiągnęli nic i inteligencją nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×