Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

folik+witaminy dla ciezarnych? brac to i to?

Polecane posty

jestem w 17 tyg do te pory bralam tylko folik ale kupilam teraz ladeevit dla ciezarnych. w tym ladevit jest 200% dziennego spozycia zalecanego kwasu foliowego masa to 400 ug(tam nie ma u tylko taki znak jak odwrocone u, nie wiem co to znaczy) no i zostalo mi jeszcze pol blistra folika. brac to i to czy folik odstawic? sory ze pytam t ale nie zapytalam w aptece b nie sadzilam ze tam az tyle tego foliowego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talenaa
W 17 tygodniu juz nie potrzebujesz tyle kwasu foliowego, więc ta ilość w witaminach powinna wystarczyć:) ale w sumie chcesz to bierz, nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dokończ ten folik, a później zacznij witaminy. Ja jestem w 16 tyg i biorę tylko folik bo teraz jest tyle owoców i warzyw, że nie ma potrzeby łykać suplementów-no chyba, że na polecenie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
jesli masz dobrye wyniki badań i urozmaicona dietę, to pewnie mozesz dokończyc folik i dopiero zacząć witaminy. Ja brałam sam kwas foliowy do 3 m-ca a później przeszłam na witaminy, ale nie ma sensu brać i tego i tego.Ja z suplementów brałam jeszcze provag-2 cykle w ciąży/raz po antybiotyku / i od 25 tc brałam magnez na bo miałam częste twardnienie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 19tc i biore LADEEVIT i jestem bardzo z niego zadowolona, taka zawsze wszelkich witamin i kwasow OMEGA zdecydowanie wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawde by każda kobieta planująca dziecko nawet w bardzo dalekiej przyszłości przyjmowała Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×