Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaPG

gdzie student może tanio zjeść w Gdańsku?

Polecane posty

Gość studentkaPG

Witam! W tym roku rozpoczynam studia na Politechnice Gdańskiej. Jak wiadomo przynajmniej jeden ciepły posiłek w ciągu dnia powinien być, a niestety nie będę miała możliwości żeby sobie gotować przynajmniej narazie, ponieważ poruszam się o kulach. Pytanie do studentów, ale nie tylko. Czy w pobliżu ulicy Traugutta (Wrzeszcz) można znaleźć jakąś stołówkę lub bar? Tak by było tanio, ale przy tym smacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wino grzane, chyba najlepsze w Trójmieście (do tej pory) chodzę do www.panoramarestauracja.pl Jedno z najciekawszych miejsc w Gdańsku moim zdaniem, bo widok bardzo uspokaja, patrzy się na całe miasto, dość spokojnie. Drugi faworyt w restauracji to krewetki i ryba (świeża). Znalazłam restaurację za pierwszym razem przez portal Zamato. Dużo pozytywnych komentarzy, szczególnie po Kuchennych Rewolucjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bar mleczny Akademicki i bar z jedzeniem na wagę i100gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIchalina43

Nei wiem jak w Gdańsku, natomiast w Gdyni masz restaurację Barracuda na Bulwarze Nadmorskim, nie jest drogo a za t bardzo smacznie i przytulnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Sprawdź może jak wygląda opcja organizacji różnorakich spotkań w restauracji Panorama, na stronie panoramarestauracja.pl masz o nich kompleksowe informacje. Bardzo dobrze przygotowana restauracja, która na pewno zagwarantuje smaczne posiłki a dodatkowo również to miejsce, które świetnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz zajrzeć sobie na panoramarestauracja.pl, bardzo dobrze zlokalizowana restauracja z dobrym jedzeniem, myślę że coś smacznego dla siebie tez tam znajdziesz. Warto zajrzeć do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×