Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasi3k...

23 dni bez jedzenia

Polecane posty

Gość kasi3k...

Nie jem od 23 dni i nie czuje głodu do tego nie chudne dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAdasia26
A jaka jest Twoja waga? I wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi3k...
No właśnie sie tez dziwie ze tyle nie jem, poprostu 23 dni temu wstałam rano i stwierdziłam ze nie jestem głodna. Wszelkiego rodzaju napoje normalnie pije,chociaz zauwazyłam ze cola cos ostatnio traci dla mnie smak. I do tego nie chudne nie wiem moze cos mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi3k...
waga 70kg wzrost 178cm waga czasami sie wacha ale generalnie duzej róznicy nie ma bo raz jest 69 a raz 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tęcza.
Bez sensu, jak już nie jesz to trzeba było pić jedynie wodę, w najgorszym razie zioła, herbatki, żeby oczyścić organizm z toksyn, uzdrowić ciało a co z a tym idzie ducha :P A ty pijesz jakieś napoje- no ale nie umrzesz, cola, soki w kartonach etc maja duuuzo kalorii, organizmu nie odzywisz ale wiekszosc z nas tego nie robi, ludzie grubi czesto za zaglodzenie- brak witamin i reszty skladnikow sieje spustoszenie w organizmach Moze masz anoreksje, idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi3k...
Anoreksji nie moge miec bo nie jestem chuda,a poza tym ja sie nie odchudzam ja tylko przestałam jesc,straciłam apetyt. Własciwie to nie straciłam apetytu tylko czuje sie cały czas najedzona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAdasia26
Generalnie nie masz nadwagi w związku z tym Twój organizm nie zrzuca podczas niejedzenia dużo wagi. Musiałabyś nie jeść bardzo długo,a Ty nie jesz tylko 3 tyg. Ponadto dostarczasz energii organizmowi w postaci cukrów zawartych w napojach. To co robisz jest niebezpieczne. Dlatego,że lepiej by było abyś przeszła na 100% głodówkę tylko o wodzie. A po tym stopniowo z niej wychodziła z niej- na pewno byś schudła. A tak to niszczysz sobie żołądek wlewając w pusty napoje.Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tęcza.
Poczytaj moze czym jest anoreksja. Twoja jest fizyczna, niemasz hopla na punkcie chudosci to duzy plus, dzieki temu z tego wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAdasia26
Radziłabym zrobić gastroskopię.Moja babcia też nie była głodna przez prawie 1,5 roku tylko zmuszała się do jedzenia 1 maleńkiej porcji dziennie.Okazało się,że miała guza w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tęcza.
Fizyczna- mam na mysli ze bezcelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×