Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabela1000

W co Ubrać na chcrzest w GRUDNIU!

Polecane posty

Hej mamusie Powiedzcie jak ubrałyscie swoje dzieciaczki ( chodzi bardziej dla dziewczynki) na chrzciny w grudniu na Święta Bożego Narodzenia może któraś miała? chodzi bynajmniej o zime Czy sukieneczka wchodzila w rachube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynajmniej???
Jak chcesz córkę nauczyć poprawnej polszczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce
aaaaaaaaaaaa sukieneczka - pewnie - jak będziesz chrzcić na majorce! ile dziecko ma? bo jak maluch to w kombinezonie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały jednoczęściowy zimowy kombinezon i biała czapeczka.W domu możesz przebrać córkę w sukieneczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moja polszczyznę to się nie martw....pf też myslałam o sukience na przebranie bede musiała popatrzec takie kombinezony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela ja mam ubranko do chrztu wlasnie na zime,pieka kurteczka sponie i czapeczka podaj maila to wysle ci zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzciłam pod koniec XI
Ubrałam córkę w jasnoróżowy haftowany kombinezon od wójcika, oczywiście później całą zimę w nim chodziła, do tego białe buciki, czapeczka i rękawiczki, trzymaliśmy ją na rękach bez niczego czyli becika, miała 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze napisałas.. ja mam kombinezon dla małej na zime tez od wójcika ale taki kremowy z bałwankiem na srodku wiec nie bardzo.. mysle tak zeby nie kupowac nastepnego kombinezonu a zeby wygladala uroczyscie,,, swoja droga chrzczone w lecie maja lepsze możliwosci... te sukieneczki sliczne i kapelusze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to żle
to poczekaj do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×