Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SłodkieUsta

Faceci w 'rurkach' są w ogóle nie męscy. A Wy jak myślicie?

Polecane posty

Dla mnie taki facet to chodząca porazka. Nawet geje sie tak nie ubierają(a znam dwoch) chyba ze ci na paradach w rozowym futrze. Rozumiem styl tzw slim, ciuchy dopasowane - dobrze zbudowany czy szczuply facet bez brzucha wyglada naprawde fajnie, ale reszta? Zwlaszcza jesli ktos ma krotkie nogi...wyglada to zalosnie, taki facet przypomina dziewczyne...a jesli do tego ma torbe na ramieniu lub w rece i jakis damski sweterek marynarke i dziwaczne buty to kompletna porazka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszell
uważam tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz do torby na ramieniu
taka np na treningi czy coś albo takie męskie torby a nie jakieś torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmgdgwptpag
to dziwne bo takie cioty mają kobiety i wy na nich lecicie, a porządny normalny prawiczek nie ma powodzenia i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rududendruN
popieram, mam nadzieje, że ta moda się szybko skończy, bo to porażka, ośmieszają się tylko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają takie spodnie nawet. Tzn. wolę trochę inne fasony, ale nic nie mam do rurek. Taka jest moda, więc nie ma co doszukiwać się głębszego sensu w ich wkładaniu. Ostatnio byłam z kolega na zakupach (poprosił o pomoc, bo nie lubi tego) i sama zaproponowałam, żeby kupił rurki, szalik i torbę (torby nie kupił). Wyglądał naprawdę stylowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmgdgwptpag
to dziwne bo takie cioty mają kobiety i wy na nich lecicie, a porządny normalny prawiczek nie ma powodzenia i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
to zrobilas lekka krzywde temu facetowi, ale jak wiadomo z kobietami na zakupy sie nie chodzi, a Cobaina nie podawaj jako przykladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale po co to tak
rurki tak ale tylko na wysokim i szczuplym, inni wygladają w nich zalosnie a toreb u faceta nie lubie, przypominają mi damskie torebki. Aktówka/neseser do garnituru a na codzien plecak. Zresztą facet nie musi taszczyc ze sobą polowy domu, szminek suszarki itp. Wszystko powinno zmiescic sie w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę, że męskość
faceta ma się nijak do jego stroju. Jak się wyrasta z wieku gimnazjalnego to zaczyna się dostrzegać, że w mężczyźnie fason spodni nie jest najistotniejszą cechą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszell
no i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mnie śmieszą ludzie ślepo podążający za modą zamiast ubierać się w to w czym wyglądają sensownie. Obcisłe spodnie na facecie nie podobają mi się i tyle. Szczególnie jak łączy je z rzeczami co do których mam wątpliwość czy wyciągnął z mojej szafy czy swojej. http://stylio.pl/zdjecia/318/318502_l/Snoowie/Rurki+Pumpy.jpg Tego typu dla mnie są najgorsze. I co za różnica, że Kurt Cobain nosił czy nie nosił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaebdadjmwt
a fuu :D polaczenie skejtowskich spodni i rurek, czego to ludzie nie wymyslą, spodnie idealne by wsadzic tam pampersa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego typu całkiem sporo widzę, może nie każde mają tak mocno obniżony stan, ale wiszą na tej dupie jakby specjalnie sobie z tamtej strony je obciągali:P I to mnie chyba najbardziej razi...może jednak te ploty o analu zbyt czesto uprawianym to jednak prawda i stąd miejsce na pampersa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnkntdth
E tam nie znasz sie. Rurki, glany, skóra, fajny fryzura: od irokeza, poprzez średnie artystyczne niełady, po długie i dredy. Zawsze mi sie tacy podobali, a ja im wcale haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę..
Mój przyjaciel gej się tak ubiera... :) a tak na serio to zależy od faceta, jak jest wysoki i szczupły to może mu to pasować, ale dla wielu kobiet szczupły facet to nie facet - ja z kolei wolę szczupłego, niż z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hareta
Po pierwsze: nie lecimy na miękkie panienki w rurkach. Na łyse pały w dresie również nie. Ot, wolimy NORMALNYCH mężczyzn, a nie dziwadła uważające się za nich. Wiem co mówię, zwłaszcza, że na studiach, wśród znajomych, taką właśnie c*pkę w rurkach mam. Zero, powtarzam, ZERO męskości. A zachowanie, niestety, powiela stereotyp. Czasami chciałabym strzelić mu między nogi dla sprawdzenia, czy chociaż jaj nie usunął... Jest odstręczający. Styl do męskości ma się tak, moje drogie obrończynie "tolerancji dla innych", że inaczej spojrzę na tęgiego (NIE otyłego i NIE z piwnym mięśniem) mężczyznę np. w skórzanej kurtce i wojskowych spodniach, mężczyznę w garniturze, a inaczej na lansowanego ostatnio szkielecika w dupasowanych rurkach i glanach. Ci pierwsi wzbudzą mój respekt, natomiast ten drugi, choćby nie wiem, jak bardzo chciał udowodnić swoją "męskość", bardziej wzbudzi uśmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilku fajnych chlopakow ktorzy sie tak ubieraja, powyzej 20stki to nie wypada za bardzo ale mlodsi czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec***aradujący w spodnich typu rurki i w rurkopodobnych to cwele są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni to pedały ni to hetero, niewiem jak ich nazwać... ? macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem....cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech jeszcz zaloza czarne lateksowe legginsy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci z patykowatymi nogami bez mięśni -co oni chcą wyrażać tymi rurkami -że są cool czy że szukają sponsora ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygladaja jak geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają. Męski facet z ładnie umięśnionymi nogami i zgrabnym tyłkiem we wszystkim męsko wygląda, a w rurkach tym bardziej, a chuderlawy laluś zawsze będzie lalusiem, nieistotne co założy. Dodam że rurki były modne już w latach 80-tych i nosili je wszyscy najwięksi rockmeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×