Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Coś we mnie pękło - SZUKAM MIŁOŚCI! :)

Polecane posty

Gość coswiem
taka gruba locha jak ty przeorana przez stado samcow mozesz zapomniec o milosci, jedynie na darmowa dziwke sie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rety :D:D ale komplikujesz :D:D a teraz dzień chłopaka się zbliża :O będę piekła babeczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się zaręczają a to ja nie wiem, chyba,żeby zaszpanować na fejsie i dobić samotnych 😭 Bobasek - nie mam ukochanego :( :O :classic_cool: kocham za to cały świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skizto własnie piecze babeczki, pewnie czekoladowe, z rózową polewą i posypką :( już wiem po co facetom są dziewczyny! :( żauję,iż nie jestem chłopcem :( dorwałbym jakąś laskę najlepiej ładną, żeby gotowała i piekła pyszności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postarać o faceta?! o miłość?! przecież miłość nie żąda :classic_cool: i jest bezwarunkowa:) a jak nie jest, to to nie jest miłosc ;) a ja chce mieć faceta na odległosc z ktorym bede utrzymywac stosunki korespondencyjne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi chłopak gotuje :D:D więc lepioej Ty dorwij takiego co potrafi :D:D A babeczki robis z proszku czy sama? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cche pisac namietne listy i czytac listy od niego z wypiekami na twarzy :) skizto - ja w ogole nie robię babeczek :O o ile to bylo pytanie do mnie...nie umiem prowadzic auta, gotowac itp. wiec moj facet bedzie musial umiec wszystko :( :O czy znajdzie sie taki co by chciał?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie dowiedziałam,że mój ex posuwa jakąs starą brzydką raszplę :( załamałam się... dlaczego nie seksowną 16stkę albo chociaż 18stkę? tylko prawię 30letnią babe?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaa to jestes bardzo młodziutką jak uwazasz że 30-letnia jest starą:D:D:D i rozmawiaj tu człowieku jak dzieci mam przed soba:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie milosc jak przyjedzie na koniu i bedzie bił się z drugim amantem :classic_cool: a poza tym ja bym nie widziała czy jest przystojnby i moglabym tak pisac do usranej smierci :D skizto - a jednak w zwiazku robotki manualne :classic_cool: sa bardziej przydatne niż czytanie ze zrozumieniem (najwyzej moglby Cie wykiwac na intercyzie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam z nim ale bylam ciekawa z jaką lampucerą pojechał na wakację i to mnie bardzo zaskoczyło i zniesmaczyło :O on zna tyle pięknych lasek a pojechał z pasztetm :O chyba ma kiepski gust i ja też jestem na to dowodem 😭 to już mnie nie podziwiasz? :P oj tak powiedziałam, 30 na kobiete to sporo, ale na faceta tak w sam raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawko kochanie dziecię ,najmłodsze moje ukochane ma 32 lata i dlatego się tak wyraziłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się,że Ty (może powinnam zwracać się - Pan ) masz już też wnuki może? :D takie dziadzie tu siedzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×