Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sklep spoż

Czy SKLEP SPOZYWCZY to dobry biznes?

Polecane posty

Gość sklep spoż

dodam ze chcialabym gdyby co kogos zatrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wikidaiłłó
nie wiem co rozumiesz w sensie dobry, kokosow na tym nie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep spoż
co znaczy koskosów? niechce kokosów a jakis w miarę fajny i pewny zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz-a-r-o...
Tak pod warunkiem,ze wiesz jak to prowadzic i , ze nie ma konkurencji w poblizu 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep spoż
30 km???chyba zartujesz sobie, przeciez to jest niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep spoż
ja mieszkam 2 km od miasta i mamy 3 sklepy spozywcze i wszytski się utrzymuja wiec chyba nie ejst zle w tej branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz-a-r-o...
A masz pojecie jak byc lepsza - lub przynajmniej tak dobra jak konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep spoż
tak bardzo, ja jakos nie lubię marketów i omijam je szerokim łukiem i jest weile takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos w to nie wierze,teraz tak mowisz,bo chcesz otworzyc spozywczak.ale patrzac realnie,to ludzie ida tam gdzie taniej,a wiadomo,ze markety maja i tansze pieczywo,mleko itp.chocbys sie starala nie wiem jak,to i tak nie dorownasz cenom z marketow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, powiedz mi po co CI
zależy od prowadzącego - wiesz .. mam w okolicy taki mały sklepik - pare razy wpadłam na zakupy ( pomijajac fakt ze pare groszy drożej) ale CZESTO zdarzało się, że kupiłam przeterminowany towar. Czy to danonki, czy mleko w kartonie ( a przeciez ma taki długi termin), wędliny nawet słodyczne! Przestałam kupowac. Mimo, że jest otwaty od 5.00 rana, nie wchodzę tam nawet po bułki jak ide do pracy, bo ... zdarzają sie wczorajsze ! Pare razy słyszałam, jak pani narzeka, ze kryzys jest. Uśmiałam się pod nosem, bo pracuje ich ze 3 a wiecznie kolejki - ruszają sie jak muchy w smole. Wole hipermarkety! Nawet ostatnio warzywa i owoce tam kupuje - dlatego, że wg mnie ci z bazarka po prostu oszukuja - bez paragonu, podanej wagi towaru - a do zapłąty zawsze 'równo' 10zl, 12 zl, bez groszówek. W która strone zaokrąglaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo bolo
taka jedna znajoma prowadzi sklep spożywczy, to po pierwsze żeby się utrzymać musi być alkohol i najlepiej mięso a po drugie 24 h na dobę, żeby wytrzymać konkurencję marketów i na dużym osiedlu bloków a tak na marginesie to ja też nie lubię takich sklepików, a poza tym koleżanka obaliła w mioch oczach mit wyjątkowości towaru w tych sklepach: mięso kupuje w promocji w realu... więc lepiej sobie do reala pojechać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także zastanawiam się czy sklep spożywczy w dzisiejszych czasach to dobry pomysł na biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepski. Zainwestuj w gwoździe to nie ma terminu przzydatnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że sklep spożywczy to dobry biznes. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią lokalizację, zatrudnić uczciwych pracowników oraz sprzedawać dobrej jakości towar. Sama mam kilka takich sklepów w swoim mieście i nie mogę narzekać na brak klientów. Ale ogromny wpływa na to ma jakość moich produktów. Stawiam na znane marki, np. Coca Cola, kawy Jacobs, słodycze Ferrero, artykuły higieniczne nivea itd. Wszystko to kupuję w hurtowni http://www.puh-pilot.com/pl/. Ceny są tam przystępne, a wybór produktów ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością warto znaleźć dobrą hurtownię, ale pamiętajcie, ze liczy się też świeżość, a do tego potrzebne są odpowiednie urządzenia chłodnicze. Ja tez mam własny sklep spożywczy a montaż mebli chłodniczych zlecałam tej firmie http://www.puchlodz.pl/. Mają dobry sprzęt i sporo dokonań w tej branży, współpracowali z takimi sieciami sklepów jak m.in. Biedronka czy Lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek_90
chyba dobry, to zalezy od miejscowosci w jakiej jestes i czy jest zapotrzebowanie. ja np. zalozylem wlasny warsztat samochodowy, bo u nas na wsi to pelno zapytna o to jest. kupilem sprzet nortec, postanowilem postawic na cos dobrego i teraz mam klientow a klientow. jak sie u ciebie sprawdzi to probuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszystko zalezy od tego ile sklepów spożywczych masz w okolicy. Jesli sporo, to zapomnij. Jesli nie, możesz zaryzykować. Ja tak zrobiłam i trzymam się już 5 lat. Mam świetnych dostawców tj. http://www.puh-pilot.com/pl/o-firmie i jakoś biznes się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaj\e\b\isty szczególnie w pobliżu lidla czy biedronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofak toring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że nawet mały sklep pod osiedlem, gdzie 500metrów dalej znajduje się Biedronka czy inny większy market, ma szansę odnieść sukces. Czasem potrzebujesz kupić tylko olej czy pieczywo a nie masz ochoty stać w tych kolejkach po 20 min. Jest oczywiście wiele więcej powodów które przemawiają za takim małym sklepem spożywczym. Jest z tym dużo zachodu i trzeba pomyśleć o wszystkim. Ale myślę, że warto. Od siebie mogę polecić firmę Schoeller Allibert, której produkty ułatwią transport i magazynowanie w takim sklepie. Pod tym linkiem znajdziesz skrzynki na butelki, które na pewno w sklepie się przydadzą https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beveragecrates-trays/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakisindustries2
Dobry biznes, ale pamiętaj o dobrym wyposażeniu sklepu, ja w swoim miałem problem ze znalezieniem ale kupiłem urządzenia z http://tor-industries.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ile sklepów zamknęło się na początku roku. Sklepikarze mają gorsze obroty przez niehandlowe niedziele. Prawda jest taka, że ludzie w osiedlówkach robią małe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek

Zależy gdzie planujesz otworzyć ten sklep, bo są miejsca, gdzie popyt będziesz miał naprawdę duży 😉 pamiętaj tylko, żeby zaopatrzyć sie w dobry sprzęt, najlepiej ten od bolarusa 😉 to dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och

https://f.kafeteria.pl/temat-3207052-lubie-sluchac-jak-szumi-morze/?page=961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sklep spożywczy może być dobrym biznesem jeżeli będziemy o niego dbali. Każdy klient wchodzący do sklepu ocenia jego stan. Dlatego polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.farmatech.com.pl, która zajmuje się renowacją i serwisowaniem sprzętu spożywczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy także w jakiej lokalizacji. Na pewno ciężko Ci będzie rywalizować z dużymi sieciami. Ja prowadzę sklep spożywczy i catering dietetyczny. Jeśli będziesz poszukiwać sprawdzonego dostawcy świeżych jaj, mogę polecić Ci firmę www.jajolux.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataa

Czeka Cię duuuużo, pracy, ale jak się uda to będzie ogromny sukces. Ja zaczynałam od małej cukierni, mówili że się nie uda, a ja pokazałam że można. Rozwijam się, kupuję kolejne lady(polecam Ci Bolarusa do lad chłodniczych), klientów jest baaardzo dużo, a ja jestem zadowolona. Przede wszystkim nie poddawaj się i próbuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man on  the moon
1 minutę temu, Gość Agataa napisał:

Czeka Cię duuuużo, pracy, ale jak się uda to będzie ogromny sukces. Ja zaczynałam od małej cukierni, mówili że się nie uda, a ja pokazałam że można. Rozwijam się, kupuję kolejne lady(polecam Ci Bolarusa do lad chłodniczych), klientów jest baaardzo dużo, a ja jestem zadowolona. Przede wszystkim nie poddawaj się i próbuj 🙂

TAA JASNE DAJ FOTĘ CIASTKA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×