Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sklep spoż

Czy SKLEP SPOZYWCZY to dobry biznes?

Polecane posty

Świetny temat, przyjemny do czytania. Mam co robić w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada12
Dnia 6.05.2019 o 07:22, Gość Agataa napisał:

Czeka Cię duuuużo, pracy, ale jak się uda to będzie ogromny sukces. Ja zaczynałam od małej cukierni, mówili że się nie uda, a ja pokazałam że można. Rozwijam się, kupuję kolejne lady(polecam Ci Bolarusa do lad chłodniczych), klientów jest baaardzo dużo, a ja jestem zadowolona. Przede wszystkim nie poddawaj się i próbuj 🙂

Mam od nich szafę przeszkloną i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydujecie się na prowadzenie własnego sklepu spożywczego to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.ajka-napoje.pl Jest to producent napojów, który zaopatruje sklepy oraz hurtownie. Mają ciekawą ofertę i niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości  ryby mrożone, owoce morza i wszelkiego rodzaju przetwory rybne oferuje firma www.luxfish.pl. Towar zawsze pierwszej jakości. Moi klienci zachwalają jakość tych wyrobów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep spożywczy odniesie sukces, jeśli będzie oferował dobrej jakości produkty. Klienci szybko zauważą, że kupują świeże owoce i warzywa z dobrych źródeł i biznes na pewno się obroni. Sama opieram na tym swój biznes i nie narzekam. Mogę polecić ofertę Pieczarkarni Tomstarek, bo mają ogromne uprawy, od lat eksportują również za granicę i posiadają certyfikat potwierdzający wysoką jakość. Moi klienci jeszcze nigdy się nie skarżyli. Zostawiam link do ich oferty: https://www.pieczarka-tomstarek.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hela_85 napisał:

Sklep spożywczy odniesie sukces, jeśli będzie oferował dobrej jakości produkty. Klienci szybko zauważą, że kupują świeże owoce i warzywa z dobrych źródeł i biznes na pewno się obroni.

Tak. Pod warunkiem że w okolicy nie ma zbyt dużej konkurencji. Mieszkam na małym osiedlu. W okolicy co jakiś czas powstaje jakiś sklep. Nie tylko spożywczy. Po jakimś czasie się zamyka. Jest jednak jednen który przetrwał już że 20 lat. Ci sami właściciele. Najtaniej tam nie jest, ale mają wszystko w miarę świeże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na biznes jak najbardziej trafiony - zwłaszcza jeżeli w okolicy nie ma za dużej konkurencji. Ja radziłabym zadbać o dobrej jakości produkty, niskie ceny i ogólne wyposażenie sklepu, np. koszyki na zakupy czy worki foliowe dostępne przy kasie. Jeżeli chodzi o worki to znam jedną, dobrą firmę, do której warto się odezwać. Firma FOL-PLAST https://www.fol-plast.com/oferta/140/torby-typu-market wykonuje różnego typu opakowania foliowe - bez problemu znajdziesz u nich torby do marketu czy jednorazowe worki na owoce, warzywa czy pieczywo. Sam jestem właścicielką małego warzywniaka i potwierdzam, że takie rzeczy się przydają. Polecam się z nimi skontaktować i życzę powodzenia z rozkręcaniem biznesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes spożywczy przetrwa o ile obok nie postawią Biedronki lub Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×