Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lslslsllslslss

POMOCY ŻOŁĄDEK PRZELYK = MASAKRAAAAAAA

Polecane posty

Gość lslslsllslslss

witajcie 3 miesiace temu po imprezie alkoholowej dostalam ogromnych boli w klatce piersiowej, wykluczono serce,pluca wzieto mnie na gastroskopie. Gastroskopia czysta zadnego zapalenia niczego, lekarz mowil wtedy ze nie widac zadnej patologii na co ja ze nękają mnie czasem straszne zgagi on ze zoladek moze spuszczac kwas do przelyku i moze to nie byc widoczne bo malo zaawansowane. Kiedy dolegliwosci minely ja glupia znow pobalowalam tylko ze teraz chyba juz ostatni raz. Mam to samo co 3 miesiace temu z tym ze jak pije zimne czuje w przelyku zimno jak gorace - goraco najgorsze jest to ze mam problemy z przelykaniem i polykaniem. Jak polykam czuje ze ten pokarm rozpiera mi przelyk. Dzis jadlam zwykly kisiel czulam jakby mi tez kisiel rozpieral przelyk boje sie ze nastapilo jakies zwezeni przelyku czy cos. Lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu. Oprocz tego mam zgagi jak leze i odbijanie kwasna trescia a czasem nawet piciem ktore wypije. Czasem czuje jakby ten pokarm stawal mi w przelyku.. boje sie tego uczucia bo mam wrazenie jakby moj przelyk byl wezszy niz kiedys.. niemoge jesc wiekszych kesow bo jest masakra..nie wytrzymam do przyszlego tygodnia z nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba wiem kim jesteś
Zmiana diety i wszystko wórci do normy. NAjlepiej na początke zrobić sobie mono-diete na jakimś owocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsllslslss
no dobrze zmiana diety ale to uczucie w przelyku po zjedzeniu doslownie kęsa jakbym zjadla dwa talerze drugiego dania"? i bol podczas polykania? powolne przemieszczanie sie pokarmu przez przelyk do zoladka boje sie:( tak zle sie odzywaialm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsllslslss
niektorzy mowia ze to moze byc reflux ale refluks przebiega przeciez inaczej!! nikt normalny w refluxi nie ma problemow z przelykaniem i czuciem pokarmu w przelyku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ty to masz na tle
nerwowowym albo lękowym ? Miałaś rtg przełyku z kontrastem? To ze czujesz zimne jak pijesz zimne i gorace jak gorące to akurat normalne jest ...Ja to uwazam za psychozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsllslslss
jakim znowu na tle nerwowym.. owszem dopuszczalam taka mozliwosc ale takie rzeczy to chyba jedyna rzecz ktorej nerwy nie robia:> :) nie sa w stanie zrobic mi takich rzeczy z przelykiem zebym normalnie nie mogla zjesc:) poza tym wykluczono u mnie nerwice, mam zgagi okropne i kwasne odbijanie to tez robia nerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsllslslss
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychika jest w stanie
zrobić takie rzeczy ze sobie nie jesteś w stanie wyobrazić nawet !! Ja uważam ze to nerwicowe. A jakim sposobem wykluczono u Ciebie nerwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsllslslss
widze ze nie przegada... bylam u psychologa?? nie przepisal mi lekow, nie stwierdzono mi czynnosciowych zadnych dolegliwosci ukladu pokarmowego. Wytlumacz mi jak nerwica moze robic takie rzeczy z przelykiem ze jak jem to pokarm z trudnością przechodzi przez niego ?? jak to jest mozliwe :) jak mi to wytlumaczysz to uwierze.. slyszalam o achalazjach i innych rzeczach ale o nerwoicy przelyku nie. Jedynie globus histericus ale zadnejj guli w gardle nie mam nie czuje i nie bede czula gdyz nie jestem znerwicowana osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie polega na guli w gardle
ale jesteś tak tępa ze Ci nic nie pomoże- no chyba że zachlanie się na śmierć ! Dobrze ci tak ze masz to co masz !! A psycholog powinien ci zrobic testy.... Doucz cię co to podświadomość i poczytaj co nerwica może zrobić a potem zgrywaj mądrale ! Sam fakt ze gastroskopia NIC NIE WYKAZAŁA to znaczy ze problem masz w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_gk
Mam to samo i jest to w 100 proc. Refluxs leczę się już 6 lat i wcale nie jest lepiej jak nie zażyję inchibitorów to zgaga chce mi wypalić przełyk więc nie słuchaj o nerwicach tylko lecz się u gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba wiem kim jesteś
łykaj sperme szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×