Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temcia

ovulan tabletki anty

Polecane posty

Gość gość
Czesc dziewczyny. Mam pytanie dzisiaj zaczełam brac ovulan jednak recepte dostałam 3 tyg temu ( karmiłam piersia) teraz juz nie karmie czy te tabletki uchronia mnie przed ciąża w ulotce nic nie jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeg
Cześć, biorę te tabletki od 8 miesiecy mniejwiecej.Oprócz utycia 10 kg, (z tym ze prawie jednoczesnie z nimi skonczylam karmienie piersia wiec moze to od tego nie wiem) to nic mi nie jest.Oczywiscie okres jest raz na jakis czas ale mi to zbytnio nie przeszkadza. Zastanawiam sie czy biorac je moge zchudnac? bo ostatnim razem jak schudlam to zadnych tabl anty nie bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki ovulan można brać również wtedy gdy nie karmi się piersią i są skuteczne. Nie robi się przerw na okres. Kończysz jedno opakowanie i rozpoczynasz od razu drugie.Do dziewczyn karmiących piersią: nie pomyślałyście, że wypadanie włosów, obniżone libido i suchość w pochwie to są skutki karmienia a nie tabletek? Brałam te tabletki podczas karmienia i tez miałam te wszystkie dolegliwości, przestałam karmić, biorę je nadal i wszystko minęło. Potwierdzone po pierwszej jak i drugiej ciąży. Przy ovulanie mam lekkie plamienia ale wg mnie lepsze to niż okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Tabletki bierze się ciagiem wiec nie ma przerw na krwawienia czyli miesiaczke. Moga pojawic sie plamienia ale nie miesiaczka!!!!! Miesiaczka przy ovulanie nie wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Sprzedam 79 szt. tab. ovulan 3 niepełne listki. Ze wzgledow zdrowotnych nie moge brac :( Wiadomość na maila alexewl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 blistry lub wiecej ovulanu wiecej info na maila natalia-le@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi 22
Witajcie dziewczyny :) mam 22lata i od 2och lat choruje na endometrioze . Co pół roku zmieniam tabletki i jakies 3tyg temu mój lekarz przepisal mi ovulan. Czuje sie strasznie, kazdego ranka i w ciagu mam mdłości, boli mnie podbrzusze, zoladek i mam wahania nastroju ... krwawien nie mam. Czy któras z Was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam ovulan 3 blistry za 35 zl + przesyłka Info na iza.rezner@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej biore ovulam miesiac, wczesniej bralam limetic i azalie po kazdej z tych tabletek mialam ciagle krwawienia , tylko cena sie roznily.Ogolnie oprocz krwawienie innych skutkow ubocznych nie odczulam.Mam do sprzedania 2 blistry. Ovulanu za 25 zl + przesylka.Zainteresowane osoby pisac na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam 4 dni i bolal mnie brzuch,chcialo mi sie wymiotowac i czulam sie okropnie oslabiona.przestalam i poprawilo sie.jestem po 30tce i mam juz troje dzieci.dostalam je bo pale ale szczerze powiem, ze wiecej testowac nie chce.ta czwarta tabletka byla raczej po to, zeby sie upewnic ze to przez nia sie zle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny uważajcie na owulan to najgorsze co może być dostałam takiej alergii w trakcie brania tych tabletek że się co omało nie udusiłam całe ciało obrzęknięte plamy na całym ciele swędzące i piekące dobrze że do szpitala trafiłam w odpowiednim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja biore ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Początki były trudne, ale teraz nawet plamień niema. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam od pół roku i zero okresu goodbye minus a pozatym oksosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ovulanie zrobiła mi sie ostudź na czole i nosie pomimo stosowania kremów z filtrem i nie opalania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być ostuda - brzydkie plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się, czy bierzemy te same tabletki... jestem w połowie 3 opakowania, schudłam 4 kg, żadnych plamień, złych nastrojów, libido większe a mąż szczęśliwszy. Weszłam poczytać opinie tylko dlatego, że odrobinkę bolą same koniuszki sutków i zastanawiałam się czy to normalne... jeśli macie takie problemy to powinnyście dostać inne składniki tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończę drugie opakowanie i chcę je zmienić jak najszybciej... :/ przy pierwszy opakowaniu miałam tydzień okres i tydzień przerwy i tak na zmianę. Drugie opakowanie to non stop krwawienie/plamienie. Miałam jeden dzień przerwy i od nowa. Beznadzieja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh so Coco
Ja dzisiaj biorę 11 tabletkę, lekarz mi przepisał bo docelowo chcę mieć implant w ramieniu i póki co jest super :) Żadnego bólu, plamienia itp. Za to cały czas jestem "mokra" i libido mi baaardzo wzrosło :) Spodziewałam się jakichś męczarni a jestem narazie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem prawie 3 miesiące po porodzie,niedawno byłam u lekarza i przepisał mi Ovulan.Zanim zdążyłam je wykupić dostałam miesiączkę.Zastanawiam się teraz czy mam czekać na kolejną i wtedy zacząć brać tabletki czy nie muszę tego robić i mogę w każdej chwili rozpocząć opakowanie. Dodam,iż nadal karmię piersią. Czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Mam całe opakowanie Ovulanu (84szt) na sprzedaż. Jeśli któraś jest zainteresowana to zapraszam: susulowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Biorę Ovulan 10 miesięcy i karmię cały czas. Oprócz spadku libido żadnych skutków ubocznych. Ważę mniej niż przed porodem. Teraz dopiero pojawiło się krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kazdego dzialaja inaczej ja osobiscie NIE POLECAM. Koncze wlasnie 3 listek i nigdy wiecej ! Czuje sie po nich zmeczona, krwawienie dostalam po 1,5 miesiaca ktore trwalo 10 dni, po czym po tygodniu przerwy znowu dostalam okres i to tak intensywny ze biegalam do lazienki co pol godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vavavavava
A czy ktoś miał bóle głowy po tych tabletkach? Bo ja mam od trzech dni.. i okropny szum w uszach. Zaczęłam też plamić, zostało mi jeszcze 7 tabletek do końca, ale myślę, że odstawię je już teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam te tabletki przez pół roku ( dostałam je od ginekologa, ponieważ jak się okazało, ze względu na problemy z sercem i ciśnieniem nie powinnam zażywać zwykłej antykoncepcji, którą miałam wcześniej). Odstawiłam je dokładnie w październiku 2016 roku ( 5 msc temu). Pierwszy ,,naturalny,, okres po odstawieniu tabletek dostałam równo po miesiącu - byłam bardzo zdumiona, bo pamietam jaki problem miałam z miesiączkowaniem regularnym przed braniem jakiejkolwiek antykoncepcji a tu nagle dostaje go bez wspomagaczy prawie w idealnym terminie... Niestety z każdym następnym juz nie było tak dobrze - teraz co miesiąc okres jest spóźniony o kilkanaście dni i niemiłosiernie bolesny (począwszy od mdłości, przez wymioty i zasłabnięcia). Przeczytałam wiele z waszych opinii i trochę się nawet zdziwiłam jakie skutki uboczne u Was występowały (bóle brzucha, plamienie, zmiana wagi), bo te akurat wgl mnie nie dotyczyły. Ja z początku byłam bardzo zadowolona, nie występowały plamienia - kompletny brak menstruacji i brak obaw o problemy z sercem, jednak po +/- 2 miesiącach zaobserwowałam powstające problemy z cerą (nigdy nie miałam trądziku, a przed okresem pojawiały się mało znaczące wypryski, które i tak były sporadyczne). Ponadto miałam nadzieje, że tabletki te wyłagodzą moje comiesięczne mdłości, silne bóle oraz straszne wahania nastroju, które do tej pory towarzyszyły mi regularnie co miesiąc - lekarz twierdził, że po nich powinno być lepiej - jednak ku mojemu zdziwiniu nic się nie zmieniło, plamienia nie było, jednak co miesiąc, kiedy ,,teoretycznie,, zbliżał się czas, kiedy powinnam dostać okres, brzuch bolał, występowały mdłości, rozdrażnienie, zmiany humoru, wszystko jak przedtem, tyle, że nie musiałam obawiać się krwawieniem, bo do menstruacji jak wiadomo nie dochodziło. Dodam tylko, że wcześniej zażywałam zwykłą antykoncepcję mikrogynon ( brałam je ok 2, 5 roku) i nigdy nie pojawiały się problemy z cerą. W trakcie brania ovulanu moja cera zaczęła się zmieniać, wypryski pojawiały sie nawet na granicy skóry czoła i włosów - czego nigdy nie było. Teraz odkąd odstawiłam tabletki, borykam się z problemami z cerą, ale co najgorsza, bardzo wypadają mi włosy... mam długie włosy i nigdy nie wypadały tak, jak od czasu odstawienia tabletek... jest ich o połowe mniej, niż przed tabletkami. Okres występuje z opóźnieniem a ból mu towarzyszący wrócił ze zdwojoną siłą. Dodam tylko jeszcze, że antykoncepcję dostałam nie na własne życzenie, lecz miały pomóc na PCO... i pomogły, ale mam nadzieje, że problem nie powróci, ponieważ strasznie jestem zniechęcona do wszelkiej antykoncepcji, dopiero po czasie obserwuje jak to mocno ingeruje i destrukcyjnie działa na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biorę Ovulan trzy lata codziennie w lutym bardzo bolały mnie piersi byłam u ginekologa mam brać Mastodynon r N 30 kropli 2 x brałam je dwa dygodni zaczęła mnie lewa piersi szczypać odstawiłam teraz biorę krople znów trzy dni temu zauważyłam że w lewej piersi mam guza już nie biorę Ovulanu zapisałam się na Usg ...Maj jestem pewna że ten Guz to Rak ten lek ma skutki uboczne Rak Piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja kończę 3 opakowanie, libido wraca, krwawienia ustają, żadnych innych skutków ubocznych tylko czy będzie ok jeśli już przestałam karmić piersią i będę nadal je brać?wolałabym nie zmieniać skoro organizm już się przyzwyczaił. Muszę je zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ovulan biore 3msc niepokoi mnie bo albo mam caly czas plamienia albo miesiaczke.. i wzrost wagi tez jest.. jestem juz 5 msc po cc to juz raczej organizm sie oczyscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz uprzedził ze plamienia czy nieregukarze miesiączki są przezwolenia karmienie piersią a nie tabletki i może tak być podczas ich brania bądź nie to nasza indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozliwe sa sutki uboczne po dwóch tabletkach ovulanu? karmie piersia, po porodzie 3,5 msc - mdłosci, ból jajników, złe samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2315
Ja dostalam ovulan miesiąc po porodzie. Koncze powoli 2opakowanie. Raz dostalam okresu i trwał tydzień a teraz nadal go nie mam.. To normalne? Boje się żeby w ciąży nie być bo wiadomo żadna antykoncepcja nie daje pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×