Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

No sorry, ale uważam, że to jest niemożliwe, żeby kobieta miała pracować zawodowo i zajmować się jeszcze małym dzieckiem, i co, może jeszcze wieczorem ma mieć ochotę na seks? Ale ok, podaj przykład na potwierdzenie swojej tezy, że faceci wymagają rzeczy realnych a kobiety nieerealnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach jak przyjemnie
Locha sama bez faceta bedzie niespokojna, ma zmniejszony apetyt, pomrukuje typowo, zaczerwienienie i obrzek sromu, wyciek sluzu,e wskakuja brak ochyty do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
Dzis w Rzeczpospolitej jest artykul, podnoszacy bardzo istotny problem w spoleczenstwie, prawie w ogole niezauwazalny, zwlaszcza przez kobiety. Problemem tym jest wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem mezczyzn, wymagania ktore sa sprzeczne i nierealne. Wiele kobiet, zwlaszcza tych singielek narzeka ze dzisiejsi faceci to dno, ze sa slabi, pytaja sie gdzie Ci mezczyzni. Narzekaja na jakosc facetow mowiac ze przez to sa skazania na samotnosc - typowa singielka mowi ze jest sama bo nie ma wartosciowego faceta z ktorym by sie mogla zwiazac. Kobiety nie zauwazaja ze wymagaja od facetwo nierealnych rzeczy. Faceci sie gubia, nie spelniaja wymagan kobiet, przez to sie czuja gorzej,traca pewnosc siebie i staja sie jeszcze mniej atrakcyjni dla kobiet. Drogie panie spojrzce na te wymagania. "Czy prawdziwy mężczyzna ma zachowywać się jak macho czy być miękki i grzeczny, nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności? Zdaniem Boba Hanssona mężczyźni żyją pod presją dostosowywania się do wielu norm. Mają obowiązek utrzymania rodziny, nie mogą okazywać uczuć i mają być silni. Szwedzi za najbardziej męską cechę uważają „roztaczanie poczucia bezpieczeństwa", a za najmniej męską niemożność utrzymania swej rodziny twierdzi. To trzeba zmienić.Pisarz Inti Chavez Perez również jest zdania, że wielu mężczyzn czuje się przygniecionych istniejącymi stereotypami. Rola mężczyzny dusi nas i nie pozwala być w pełni człowiekiem podkreśla.Podobnie uważa Pr Strm, autor książki „Ucisk mężczyzn i władza kobiet". Od mężczyzn żąda się, by byli delikatni i otwarci na ideały równouprawnienia, a jednocześnie pielęgnowali cechy tradycyjnie uznawane za męskie. Nie sposób tego pogodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
Kilka sprzecznych wymagan kobiet. Facet ma byc: - zabawny, dowcipny ale powazny, nie dziecinny - wysportowany, silny, ale wygladajacy normalnie, nie miesniakiem - twardy, zdecydowany, samiec alfa, stanowczy ale lagodny, ugodowy i ulegly - romantyczny, czuly, ale meski, twardy, ociekajacy testosteronem - romantyczny, ale pragmatyczny, twardo stapajacy po ziemii - zimny ale cieply - zakochany bez pamieci w kobiecie, ale opanowany, realista - tolerancyjny, ale zasadniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat był już poruszany na kafeterii ps ja niczego sprzecznego nie wymagam od facetów a tak wgl co was to interesuje ze jest coraz wiecej singli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
interesuje bardzo bo ilosc singli wplywa na sytiacje niesingli i vice versa mloda jestes i nie rozumiesz jeszcze pewbych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwalaj wszystkiego na kobiety bo wy też nie jesteście nieomylni i bezbłędni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
arguemnty prosze, argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zdają się zbędne
mężczyzną. Mężczyźni stają się samodzielni nie tylko zawodowo ale i w domu związki są niepotrzebne. Szczególnie gdy kobiety są tak wymagające tanim substytutem żony są spotkania z panią to towarzystwa bądź saks z tzw. wyzwolonym,i seksualnie młodymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet bez kobiety też wariuje. Argument: sfera seksualna. Ciekawe, czy normalny facet nie zwariuje żyjąc całe życie bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456rgt
Kaitana Kaitana@tlen.pl'; Facet bez kobiety też wariuje. Argument: sfera seksualna. Ciekawe, czy normalny facet nie zwariuje żyjąc całe życie bez seksu. Do pewnych rzeczy człowiek się przyzwyczaja zresztą jeśli się czegoś nie robiło nie wie się co traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
wielu facetow zyje bez seksu cale zycie i daja rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciętnemu facetowi zależy na tym i nie mów, że nie. Seks jest bardzo ważną rzeczą dla facetów] nawet jeśli się nie ożeni, to dziwka też kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z klasaaa
nie mowie ze nie zalezy,ale da sie przezyc, poza tym dla kobiet seks jest jescze wazniejszy bo macie wieksza przyjemnosci i macie parcie na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym dużo facetów też odczuwa potrzebę dzielenia z kimś życia, pragnie towarzyszki życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie zależy na seksie
nigdy też nie miałem dziewczyny i generalnie wisi i powiewa mi to czy kiedyś będę to robił a do dziwki nie pójdę nie potrafił bym tak bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyte
Mi też nie potrzeba kobiety. Mam prace, mieszkanie rodzinę, sporo zajęć nie potrzebuję towarzyszki życia jak i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyte
zresztą dzisiejsze kobiety nie nadają się do niczego tylko do seksu. Do poziomu towarzyszki życia to daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w temacie
owszem faceci maja wieksz poped ale nie potrzebuje seksu by to rozladoac, wystarczy masturbacja,a kobietom potrzebna jest bliskosc, seks itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyte
masturbacja niekoniecznie ja rozładowuję się na siłowni również w domu każdego dnia ćwiczę. Pierwszy i ostatni raz jak się masturbowałem miałem 17-18 lat z ciekawości teraz mam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w temacie
ale nikt nie mowi ze sa bez wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllb
Był kiedyś taki mądry filozof. Nazywał się Al Bundy i miał na temat życia bez kobiet wyrobiony pogląd a właściwie filozofię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
Nie wiem z czego robicie problem i skad w ogole takie twierdzenie ze coraz wiecej ludzi jest samych. Jak spojrzallam na rocznik statystyczny to slubow jest mniej wiecej tyle samo od kilku lat a wyze i nize demograficzne ida w takt z wyzami i nizami z poprzednich pokolen. Skad te teorie ze jest coraz wiecej samotnych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyte
nikt nie mówi, że jesteśmy idealni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masturbacja nigdy tak nie zaspokoi jak seks a po za tym nie chwalcie się tak, że se radzicie bez kobiet bo wiele kobiet też se radzi bez facetów, uważają, że facet pije, bije, zdradza, chodzi na dziwki itp i uważają, że lepiej być samą i jakoś sobie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w temacie
kaitana, oceniasz po swojemu, facetowi wystarczy ze sie spusci, nie potrzebuje bliskosci jka kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×