Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

tu nie chodzi o bliskość tylko o sam seks to wszystko przez to, żeby pozostawić po sobie jak najwięcej potomstwa, to taki instynkt Dobra, idę z kompa, jak coś to odpiszę następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równowaga musi być
Są ludzie co żyć sek seksu nie mogą jak również są kompletne zboki z różnymi zboczeniami itp są również mężczyźni co seksu nie potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równowaga musi być
Kaitana Kaitana@tlen.pl'; uważają, że facet pije, bije, zdradza, chodzi na dzi**i itp i uważają, że lepiej być samą i jakoś sobie radzą 77 7 Takich co piją, biją ,zdradzają wybieracie a tych porządnych macie gdzieś bo np. są prawiczkami gdyż czekają z seksem na miłość. Takich degeneratów wybieracie to wińcie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk555
To ciekawe kto wam kurwa wniesie meble do domu... Koleżanki poprosicie? A może jest już jakaś firma od przeprowadzek gdzie pracują same kobiety. Cóż, feminizm nabiera tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk555111
Raz dziewczyna zabawiła się moimi uczuciami więc po tym postanowiłem i ja się zabawić. Minęło trochę czasu zanim spotkałem odpowiednią dziewczynę. Taką co raczej nie ma dużego doświadczenia w kontaktach damsko-męskich. Trwało to dwa tygodnie zanim udało się ją zwabić do łóżka. Gdy już ją zaliczyłem, w głębi duszy się zaśmiałem tak głośno ,że prawie się uśmiechnąłem. Nigdy więcej już się z tą dziewczyną nie zobaczyłem. Potrzebowałem czegoś takiego :) Jak to mówią: Nie "robię" dwa razy tych samych rzeczy. Gdy już naucze się francuskiego to nie będę dalej sie go uczył. Lepiej zacząć uczyć się jakiegoś nowego języka - if you know what i mean.No cóż... tacy jesteśmy i nikt nas nie zmieni. Traktujemy kobiety przedmiotowo bo nasz penis nie daje nam spokoju. Tak został zaprogramowany. Żeby znaleść i zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
kobiety bez facetow nie dadza rady przetrwac nawt jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety potrafią żyć całymi l a t a m i bez faceta, a dokładniej bez sexu. Ja tak miałam. Zostałam okaleczona emocjonalnie, przez faceta, który był moim mężem. Musiałam zrobić inwentaryzację powodów do rozwodu.Zasadniczą przyczyną rozstania była niewierność męża.Jednak czułam, że winę za nieudane małżeństwo ponosimy razem. Zrozumiałam, że on miał jakieś ważne powody do takiego postępowania, a mi brakowało doświadczenia życiowego, żeby ogarnąć to co się z nami wtedy działo. Żadnemu człowiekowi nie życzę takiej traumy. Tego rozgoryczenia, braku wiary, że jeszcze kiedyś ktoś mnie zaakceptuje, zrozumie i pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnę Niveą
"feministki, ktory zrobily niedzwiedzia przysluge kobietom. Dlaczego? Juz tlumacze. Feminstki wmowily kobietom ze wolne, wyzwolone, ze im tez sie nalezy. Mam na mysli tu przede wszystkim sfere seksualna, paradoksalnie z tego skorzystali najbardziej faceci, ktorzy juz teraz nie musza sie starac, biegac za kobieta by miec seks, bo za kazdym rogiem czekaja wyzwolone kobiety, ktorym tez sie nalezy. Maja seks i zero zobawiazan." -zgadzam się z tym w 100%!!!! Teraz kobiety chętnie nadstawiają tyłka już po paru tygodniach znajomości tłumacząc sobie innym, że one przecież też mają potrzeby , chcą być super wyzwolone :O Chłop nie dość, że ma seks od razu, to w razie ryzyka wpadki to kobieta płaci kasę za ginekologa i tabletki 48 po. Kobieta ma prezerwatywy w domu czy sama kupuje tabletki anty. Chłop włazi na gotowe - nie musi się starać, kwiaty, deklaracje, spacery, przyłazi - ma. Czy bierze na poważnie taką kobietę? Nie, zazwyczaj idziej do innej łatwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie ze poprostu kobietom sie w d***e po przewaracalo nie ugotuje bo to jej godnosc nie.pozwala zachowuja sie jak by byly ksiezniczkami z siebie nic nie daja a chca byc podziwiane za to chyba ze dadza d**y to jest dobre jak facet spotyka kobieta na raz tu nie potrzebujemy zeby byla.inteligentna i zeby zachowywala sie jak nalezy ostatnio daje.przyklad mowi do mnie.kolezanka.wyrzuc popielniczke mowie do niej sama.ja.uzepelnilas to ja k***a wyrzuc i juz niezadowolona albo wyrzuc smieci mowie ok ale.wroc sie.po butelke rece.mi opadly sama.sobie ja wyrzuc i poszedlem ksiezniczki mysla.ze w zwiqzku tylko d**y da i bedzie fajnie zwiazek polega.ma.czym innym drogie.pannie idzcie do swoich mam ktore.zostaly wychowane w normalnych czasach i uczcie.sie od nich a jak nie chcecie to zyjcie.sobie same pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie zabawnie tak czytać jak puszczalskie ścierwa się produkują,widocznie prawda je boli.I dobrze,takie kurwy nalezy tępić,tudzież wykorzystać i zostawić z dzieckiem,dały dupy to niech ponosza konsekwencje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli takie masz podejście do własnego nasienia w postaci dziecka to jesteś śmieciem. Niczym więcej. Oby żadna ci nie dała. Ojciec cię chyba skrzywdzil mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:10 piertolisz, jasno wynika że kobiety go skrzywdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż kobiety wydają się milutkie i kochane, ale wcale takie nie są. Byłem już w kilku związkach i ani razu nie zaznałem prawdziwej miłości, z czasem okazują się coraz bardziej wyrachowane i traktują seks i swoje ciało jako kartę przetargową- a nie na tym polega związek. Dodam że dopiero jak zacząłem chodzić na siłkę i zrobiłem kaloryfer to kobiety zaczęły się mną naprawdę interesować. Wcześniej byłem szczupły, normalnej budowy to 0 zainteresowania, ewentualnie jako frajer na pocieszenie. Aktualnie spotykam się tylko na seks z 3 różnymi dziewczynami i jestem szczęśliwy. Polecam każdemu zrobić to samo - siłka i dystans do wszystkiego, nie pakować się w związki i jasno ustalać reguły a będziecie szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×