Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjhvjhjhc

zakochalam sie w rozwodniku z dzieckiem hehe

Polecane posty

Gość mjhvjhjhc

Mój narzeczony jest starszy ode mnie o 2 lata i ma kilkuletniego, wspanialego synka. Dziecko mieszka z matką i co 2 tygodnie je widzę. Nigdy nie ciągnęło mnie to dzieci ale ten mały po prostu mnie rozwala :) mądry z niego dzieciak. Mój narzeczony rozstal sie z żoną 4 lata temu... Co sadzicie o związku rozwodnika z bezdzietna panną? Słyszeliście o podobnych przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk7689
nic, ty nie pierwsza i ostatnia, a skoro juz o tym na forum piszesz to znaczy ze masz watpliwosci, a jak masz watpliwosci to daj sobie spokoj.jak sie kogos kocha to sie obcych ludzi nie pyta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Nie. Nikt o takim przypadku nie słyszał. A to w ogóle możliwe jest?? Zeby bezdzietna panna z dzieciatym rozwodnikiem...?? NIE. To niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griowow
na początku jest pięknie i cudownie , a potem będziesz zgrzytac żebami, nie oszukuj się. Niestety twoja sytuacja nie bedzie wyjątkowa i pięknie ułozy ci się życie, będziesz cierpiec jak każda bezdzietna wiążąca się z rozwodnkiem. Ty w tym zwiazku stracisz najwięcej, nie warto się pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09u444
ja jesteem w podobnej sytuacji,ja bezdzietna on rozwodnik z 2 dzieci,razem 4 lata....ale jest ciezko,zawsze to zobowiazanie finansowe itp,nie radze Ci pchac sie w to,bo z czasem zacznie Ci przeszkadzac dziecko i wszystko co z tym zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w związku z facetem, który ma dziecko z poprzedniego związku i układa nam się świetnie. Mimo wszystkich trudności związanych z faktem posiadania przez niego dziecka zdecydowałabym się jeszcze raz na ten związek, gdybym miała podjąć drugi raz taką decyzję. Pewnie jesteś jeszcze młoda i musisz liczyć się z tym, że spotkasz przeszkody, z którymi będziesz musiała sobie poradzić począwszy od reakcji twojej rodziny, poprzez spędzanie z małym czasu wolnego (który moglibyście o wiele fajniej zagospodarować tylko we dwoje) aż do kontaktów z byłą i spraw finansowych, które nie kończą się tylko na alimentach (zabawki, wizyty w Mcdonaldzie itp...) Ahhh minusów jest dużo... Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×