Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość febbaa

Jaka podłoga/płytki ścienne do białej kuchni? POMOCY

Polecane posty

Gość febbaa

mam zamiar zrobić białą kuchnię - mam juz dość brązów :P miałaam to już, przejadło się. Więc - białe fronty, a podłoga? na pewno nie panele! też mialam :O Płytki raczej takie zeby nie było widac kłaków (ja i kot czarne) może gres polerowany szarawy taki? tzn marmurek, granit, a n aścianę? między szafkami? blaty? oglądam oglądam... jakos nie moge się zdecydowac, inaczej to wygląda na zdjęciu a inaczej w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
dodam, że kuchnia jest słoneczna, dwa spore okna Czy bedzie dobrze wyglądąło - gres plerowany na podłodze szary melanż, biała kuchnia, płytki między szafkami....? jakie? jeszcze blaty - podobaja mi się drewniane, ale czy są praktyczne?? i co wtedy na ścianę/podłogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie chcesz by wszystko bylo widac to przede wszystkim bardzo marmurkowe i wzorzyste. a jezeli masz tak sloneczna kuchnie to moze ciemny granit/antracyt na podloge a na sciane cos w wyrazistym kolorze? ferarri lub cos w tym styllu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
właśnie coś tak myśle... na podloge nie musi byc az tak ciemne ;) wystarczy marmurkowy granit - melanż połyskujący... na ścianke miedzy szafkami myslałam troch eo jakiejs mozajce...tez w takim kolorze...a blat?? tylko czy - to nie za duzo kontrastó - szara podłoga biel szafek, znowy kolor, szafka górna biała....? hhmmm a AGD...?> włąsciwie pasuje wszystko - od bieli, inox po czern/antracyt jezuuu, jakoś nei mam weny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio widzialam super kuchnie: na podlodze szachownica (biel i czern), szafki wsciekle czerwone, agd czern, mimo na pierwszy rzut oka kakofonii kolorystycznej kuchnia byla przytulna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPATRZ SOBIE NP TU
https://www.google.pl/search?q=BIA%C5%81A+KUCHNIA+Z+DREWNIANYM+BLATEM&hl=pl&client=firefox-a&hs=uX7&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-eVSUJyVKcjzsgbR1oDQBA&ved=0CCQQsAQ&biw=1280&bih=861 jeśli chcesz, żeby było jasno - to między szafkami a blatem na ścianach też daj coś jasnego - od bieli przez pastele do jasnych soczystych i żywych barw. Gres na podłodze jest świetny, ale zmartwię Cię - WSZYSTKIE kłaki widać, bo jest gładki i błyszczący :) Chyba, że wybierzesz jakieś maskujące mazaje, np czarne żyłki czy plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
kochana- mam gres - a raczej granit na podłodze w przedpokoju obecnie- tylko że marmurkoy/melanż szary - NIC nie widac :D dopuki nie zacznie chgrzęścić piach pod nogami - podłoga sie błyszczy i ani brudku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
tak tak, szachownica na podłodze tez podbiła moje serce :) chce zeby podłoga w przedpokoju łączyła sie z tą w kuchni (pomimo ze beda drzwi ale czesto otwarte) wiec żeby była jedna, taka sama. Moze tak byc? w predpokoju tez pasuje szachownica a tym bardzie marmurkowa szarosc (taka mam w obecnym mieskzaniu) Szafki chce bardziej klasyczne - nie gładkie i lakierowane - tylko raczej w stylu ikei - bedzie to pasowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
nie nie , broń Boże :D ja myślałam o połyskuącym ale szar melanż z czarym, marmurkowym itd ;) jasny fajnie wygląda ale w końcu mieszkanie jest do mieszkania a nie sprzatania...kropla wody, kurz - i juz syf się robi, każdy kłak mój, kota....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
z tym drewnianym niezły pomysł - coś jak 2 w 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
dziewczyny! z nieba mi spadłyście, mam taki sam dylemat. Będę urządzać niedługo swoje pierwsze mieszkanie, a nie mam o tym pojęcia. Kuchnie planowałam taką jak w temacie. Też podobają mi się ''drewniane'' blaty i podłoga, oraz szafki kuchenne białe tradycyjne z Ikea. W podobnym stylu chciałabym całe mieszkanie, tzn. panele lub terakota ''drewniane'' we wszystkich pomieszczeniach, chcę, żeby było jasno, spokojnie i przytulnie. Ściany beż/kawa z mlekiem, sufit biały? Meble do salonu białe? Styl wiejski/angielski lubię, ale oglądam mieszkania do sprzedania tak urządzone w Polsce, i czegoś im brakuje, są jakieś mdłe. Beż jakoś zlewa się z białym i drewnem. Macie może jakieś rady, jak dodać trochę wyrazu przy takiej kolorystyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
ok, z podłoga sprawa bedzie łatwiejsza... a na ścianę między szafkami? co się teraz robi? kwadratowe płytki 10/10? jasne w moim przypadku? może mozaika kolorowa/szary z czarnym -połysk? żeby było niwocześniej mysląłam tez o fototapecie ale musi być przykryta/zabezpiezona szkłem chyba... widziałąm to na zdjęciach ale nie w sklepach...:O http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=NgS&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=639&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=jFWpSMMuOU3efM:&imgrefurl=http://inspiracjedekoracje.pl/feeria-barw-i-inspiracji-dla-kuchni/&docid=4mFlDC7bShPipM&imgurl=http://inspiracjedekoracje.pl/wp-content/uploads/2012/03/Fototapeta-do-kuchni8.jpg&w=700&h=525&ei=BO1SUPeSLcjBtAayk4HQAw&zoom=1&iact=hc&vpx=782&vpy=148&dur=1238&hovh=194&hovw=259&tx=146&ty=82&sig=105261304051577680179&page=1&tbnh=132&tbnw=189&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:4,s:0,i:84 http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=NgS&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=639&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=G5Org1iTuX9Q_M:&imgrefurl=http://oklejasy.blogspot.com/2011/03/fototapeta-w-kuchni.html&docid=P7_eSppnfCgGuM&imgurl=http://1.bp.blogspot.com/-zvoH6p_aItE/TXERlOUtKhI/AAAAAAAAAgY/enBCwfqFrWA/s1600/w1.jpg&w=800&h=800&ei=BO1SUPeSLcjBtAayk4HQAw&zoom=1&iact=hc&vpx=487&vpy=204&dur=313&hovh=225&hovw=225&tx=104&ty=146&sig=105261304051577680179&page=1&tbnh=144&tbnw=143&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:15,s:0,i:119 to przykłady tylko! ale widziałyscie cos takiego? jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
niestety nie widziałam tego u nikogo, jedynie w sklepach. Czy ta fototapeta nie znudzi się szybko? W Ikea mają takie panele z fototapetą, którą można wymieniać, ale nie wiem, jak to jest w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIESTETY MAM TAKI
Moi znajomi mają fototapetę za szybą w kuchni, nad blatami. Wygląda to super:) Wszystko zależy od tego jaki wzór wybierzesz, jeśli nie nachalny i gustowny, to ja jestem na tak. Szyba jest mocowana na śrubach do ściany, więc podobno przy remoncie można ją zdjąć i tapetę zmienić. zaczęłam się zastanawiać przez Was nad czymś takim i pierwszy z brzegu sklep - zobaczcie jakie mają fajne niektóre rozwiązania: http://www.obrazoteka.pl/shop,types,13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
gres szkliwiony powiększa przestrzeń bo odbija światlo i też taki chcialam mieć ale stanowczo mi odradzono ze względu na bezpieczeństwo w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIESTETY MAM TAKI
gres polerowany i gres szkliwiony to są dwie różne powierzchnie - polerowany jest po prostu wypolerowany :), a szkliwiony pokryty warstwą szkliwa - podobnie jak glazura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
to mi chodzi o polerowany... mam w obecnym mieszkaniu w przedpokju, sprawdza sie znakomicie, nikt sie nie pośliznął na nim a przeciez wchodzi sie czasem z mokrymi butami po desczzu, śniegu... ojj, wiecie, dzieci u mnie nie ma a ja stara baba może dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają szarości i blat drewniany albo ciemny brązowy do białych mebelków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
tzn. ja mam płytki granitowe :P to wygląda jak gres polerowany, mozaikowy, melanż szarości itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank_aaa
ja mam białą kuchnię w połysku z czarnymi blatami i do tego czarne duże gresowe płytki na podłodze z opoczna - wszystko bardzo ładnie się komponuję, polecam odwiedzić wam ten sklep http://ilazienki24.pl - mają bardzo duży wybór, można podpatrzyć sobie aranżacje, ja i nich zamawiałam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotekin
W białej kuchni super wyglądałyby ciemne deski np dąb czy jatobe z Barlinka. Wybór jest ogromny a deski są dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
popieram ciemna deske - sama mam taka bordowo-brazowa wisnie, ale jeszcze lepszy bylby odcien szaro-bury :) meble biale z bardzo ciemnmi galkami, tradycyjne. (nie mialam wyboru, kupilismy dom z "odzysku" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaa
Dąb świetnie pasuje do białych mebli ale nie tylko bo właściwie prawie do każdego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0mek
Dąb jest fajny ale już trochę oklepany. Może np. orzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąb oklepany? - może w tym klasycznym wydaniu tak, ale jest mnóstwo ciekawych i oryginalnych odcieni dębu, które nie dość że pięknie wyglądają to łatwo do nich dopasować pozostałe elementy wystroju wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dąb bielony na podłodze z białymi szafkami stworzy kuchnie w stylu skandynawskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×