Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FajnyFacio :)

Dylemat kobieta wiecznie niezadowolona

Polecane posty

Gość FajnyFacio :)

Na początku przez pierwsze 2 tygodnie znajomości była kochana, zauroczona itd. no widać po niej było że jej na mnie zależy, ale im dalej tym gorzej z miłej dziewczyny zmieniła się w nerwuskę którą wszystko denerwuje, nawet odmówiła sexu ostatniej wspólnej nocy (po wspólnych wakacjach i tygodniowej przerwie od "czułości" FOCH) stale ma jakieś fochy dosłownie stale nie ma dnia bez focha... jak coś jej się nie podoba to mówi coś w stylu wracaj do siebie (niby na żartach), nie tylko mnie tak traktuje ale widzę że z mamą też ma kiepskie kontakty stale się kłócą (mam dziwne wrażenie że jej mama bardziej lubi mnie niż ją...), nie wiem ale chyba taka kobieta to nie nadaję się nawet na dziewczynę, ona też chce krótkiej przerwy (tygodniowej), ale powiedzcie chyba nie ma sensu przebywać z kimś kto jest typem kłóciocha i wiecznie niezadowolonego niezdecydowanego i obrażalskiego człowieka do tego sama mnie do siebie zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj ją co się stało
że się zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
Powiedz jej to co tuta napisałeś. Walnie focha, ale może coś do niej dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyFacio :)
Pytałem to powiedziała że na początku zawsze jest miła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
albo taki typ wiec zwijaj manatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyFacio :)
Odrzucenia się boi to wiem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
No to jak tak powiedziała, to ja się zastanawiam po co Ci taka księżniczka fochna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
jak Ci mozno zalezy do spróbuj do niej dotrzec, moze ma jakies problemy emocjonalne a jak Ci nie bardzo zalezy to koncz to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyFacio :)
paranoja jest moja a no widzisz na początku była taka wspaniała dla mnie i dobra pewnie chciał bym powrotu tamtej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
No ale jak sam mówisz, powiedziała, że "na początku jest zawsze miła". To nie daje Ci do myślenia, że tamta dziewczyna z początku związku to tak naprawdę udawane emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez sie spotykam
paranoja jest moja w ogule tej dziewczyny nie rozumiem... dla mnie to ona ma poważne problemy psychiczne i powinna się leczyć, bo to nie jest normalne zachowanie, emocji na początku nie udawała było widać że jest zauroczona lata swoje mam i to widać od razu... Szkoda że jej przeszło tak szybko no ale przynajmniej wiem z kima mam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jest moja
Wiesz, ja pamiętam jak kiedyś sama miałam takie głupie fochy. Kolega mi to uświadomił i dzięki niemu oduczyłam się tego :). Wiadomo, że własny facet obrywa najbardziej, ale są jakieś granice, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitaśnyeryk
A ty jestes bez zarzutu? Znamy tylko twoja wersje, ciekawe co ma dziewczyna do powiedzenia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik J
Uciekaj chłopie gdzie pieprz rośne. Ja żyłem kilka lat z taką jędzą. Straciłem cały entuzjazm życiowy. Powrót do domu był karą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 8
Dokladnie - uciekaj poki widno. Nie warto marnowac zycia na fochy . To Ci tylko zniszczy psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×