Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lu_ka

Trwały zawiązek, nuda w łóżku?

Polecane posty

Gość lu_ka

Witam:) Tak się zastanawiam jak to jest w stałych związkach ze seksem? Jestem od ponad roku w związku jest cudownie, ale obawiam się, że po paru ładnych latach może wkraść się do łóżka rutyna... Macie jakieś swoje doświadczenia w tej kwestii? Co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
U nas po prawie 5 latach związku (i prawie 3 latach uprawiania seksu) absolutnie nie ma nudy. Pomaga to, że jesteśmy wciąż spragnieni siebie przez moją pracę (często widzimy się dopiero w weekend, bo w tygodniu ciągle się rozmijamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghfdsdds
pm a czemu tak dlugo czekaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Dlaczego tak długo czekaliśmy z seksem? Mieliśmy w ogóle czekać całkiem na po ślubie (wspólna decyzja), ale ostatecznie wyszło totalnie spontanicznie i gdy już obydwoje byliśmy gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batajbvzgzgf
Niezly spontan po 5 latach buauaua musi byc szał, wariaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhry
:D liczyc nie potrafi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmma
jak będziesz się nudzić zdradzisz sobie, albo zaprosicie dodatkową osobę do łózka, może klub swingersów, jest duzo mozliwości jeśli to dla ciebie taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Hm, rutyna? Dla mnie seks z mężem jest przyjemny bo go kocham a on mnie, bo jestem z nim wtedy blisko, bo jest bardzo wrażliwy w łóżku, zwraca uwagę na to co się ze mną dzieje, dopasowuje się do sytuacji... Teraz przy małym dziecku czasami cieszy tym bardziej że mamy tą chwilę tylko i wyłącznie dla siebie nawzajem, że zasypiamy nadzy, przytuleni, że rano obudzimy się przed synkiem i tacy na wpół rozespani kochamy się... Może za 10-20 lat będzie "nuda" albo mi libido spadnie, wiadomo że jest inaczej niż jak zaczynaliśmy 5 lat temu, kiedy się tylko spotykaliśmy i mieliśmy wieczór i noc w łóżku, na seks, rozmowę i ewentualnie coś przegryźć... Jest inaczej i seks wygląda inaczej, ale dalej jest tak samo dobrze, a pod pewnymi względami lepiej- i lepiej się nawzajem znamy, i trzeba było pracować nad jakością jak wolny czas drastycznie się zmniejszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Niestety, rutyna może spowodować spadek pożądania (zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny). Chcąc sobie z nim poradzić, warto zdecydować się na urozmaicenie swojego życia seksualnego, jak i na zakup tabletek na potencje. Tabletki na potencje są niezwykle skuteczne, o czym można przeczytać na http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×