Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetkakilov

BYŁY MĄŻ 3 lata NIE WIDZIAŁ DZIECKA

Polecane posty

Gość Smerfetkakilov

witam, mam problem. rozwiodłam się z mężem 3 lata temu, od tego czasu on wyjechał za granicę i nie kontaktuje sie ze mną ani z dzieckiem, poprostu wymazał nas z serca,pamięci, nie chce miec z nami kontaktu. Ostatnio chciałam wyrobic dziecku paszport,to nie mam nawet nr tel,do byłego męża,a jego zgoda jest potrzebna na paszport..poza tym-pisze do niego na nk i fb,ale nie odpisuje mi,ignoruje mnie,. jego rodzina to samo, 3lata nie zadzwonili nawet aby zapytac o wnuka. czy jest jakies rozwiązanie tej chorej sytacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasza33
olej go. moj nie widział swojej corki 13 lat bo nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
A alimenty połaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkakilov
płaci 400zł, a zarabia ponad 4000zł miesięcznie..porażka..i sędzia jeszcze powiedział,że 400zł na miesiąc to duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Bo to jest za dużo. Zarabia 4000 za granicą! Nie masz nr tel. - a jakie dane masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfetete
mój mąż też nie widział swoich dzieci 3 lata, mimo że chciał i żyje i ma się dobrze, tak samo jak ja i nasze dziecko. A twój widocznie nie odczuwa potrzeby skoro się nie kontaktuje, do miłości nigogo nie zmusisz, nawet własnego dziecka. Takie życie, dlatego mówi sie o traumie rozwodów dla dzieci. Ojcowie bez dzieci moga zyc i byc szczęsliwi, sa inni niz matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie wniesiesz o ograniczenie praw rodzicielskich? właśnie z takich względów, musisz przeciez sama wszystkie decyzje podejmowac, na wypadek operacji, przeszczepu, transfuzji - naprawdę nie przyszło ci to do głowy podczas rozwodu?? to jest przeciez normalna procedura dla takich rodzin, gdzie jedno z ordziców nei utrzymuje kontaktu z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOC PRAWNA
Musisz wnieść wniosek do sądu... Mogę pomóc. mail: ba_tr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×