Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POSRANA BAŚKA 24 L.

WRÓCIŁAM WŁAŚNIE Z RANDKI - PORAŻKA !!!

Polecane posty

Gość POSRANA BAŚKA 24 L.

OCZYWIŚCIE MOJA NA PEŁNEJ LINIJ ZAWALIŁAM CAŁY WIECZÓR. KRÓTKO MÓWIĄC ZNAMY SIĘ OD 2 MIESIĘCY I DZIŚ BYŁAM PIERWSZY RAZ ZAPROSZONA DO NIEGO DO DOMU NA NOC. TAK TAK WIEM Z CZYM TO SIĘ WIĄŻE...Z SEKSEM, BYŁAM PRZYGOTOWANA NA TO. NIESTETY ZAWALIŁAM SPRAWĘ. SIEDZIELIŚMY SOBIE MIŁO NA KANAPIE I OGLĄDALIŚMY MAM TALENT, KIEDY MNIE BARDZO ROZBOLAŁ BRZUCH. POSZŁAM DO ŁAZIENKI, ALE MAŁO CO MI POMOGŁO. WRÓCIŁAM DO NIEGO I TAK SIEDZĘ NIEWIEDZĄC CO ZROBIĆ, CZY PÓJŚC DO DOMU, CZY ZOSTAĆ I CZEKAĆ AŻ MI PRZEJDZE. WSTYDZIŁAM SIĘ GO POPROSIĆ O JAKIEŚ LEKI. NIE WIEM CO MI ZASZKODZIŁO, ALE JEDLIŚMY SPAGHETTI, MOŻE MIĘSO BYŁO NIE DOPIECZONE, ALBO CO...POSZŁAM DRUGI RAZ I NIESTETY WSZYSTKO ZE MNIE GŁOŚNO GICHŁO, NA PEWNO ON USŁYSZAŁ. ANI DEZODORANTU, ANI ODŚWIEŻACZA POWIETRZA TAM NIE BYŁO, OKNA TEŻ NIE, WIĘC SZYBKO WYSZŁAM ZAMYKAJĄC DRZWI. SIEDZIMY NA KANAPIE, A ON MNIE PYTA: CO JESTEŚ TAKA NADĘTA? A JA: NIE NIE WSZYSTKO DOBRZE. ZASNĘLIŚMY RAZEM NAWET NIE WIEM KIEDY WTULENI. OBUDZILAM SIĘ KIEDY JUŻ BYŁO ZA PÓŹNO...NO WŁAŚNIE POPUŚCIŁAM !!! A ON BYŁ WE MNIE WTULONY !!! SZOK KOSZMAR JAKIŚ, ALE SZYBKO UCIEKŁAM Z JEGO DOMU NIE MÓWIĄC DLACZEGO. TERAZ...ON NIE PISZE, NIE DZWONI...PEWNIE POMYŚLI, ŻE DZIKUSKA JAKAŚ JESTEM. CO ZA WSTYD. KUŹWA, ŻE MI SIĘ AKURAT SRAĆ ZACHCIAŁO, A CHŁOPAK JAK MARZENIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjdfjiei
no cóż dupa rządzi człowiekiem....ale się uśmiałam .... zadzwon do niego i powiedz mu, że nie byłaś gotowa spędzić z nim nocy i potrzebujesz więcej czasu i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniee
poplakalem się że śmiechu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksy wracaja
hehe ja na Twoim miejscu bym wrocila tam, powiedziala ze mialam wazny tel ale nie chcialas go budzic.Mieszkanie chyba otwarte bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stjudentkaaaaa
tak po prostu zasnął? nie domagał się seksów? coś słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjdfjiei
albo biegnij do sklepu kup szampana i załóż seksowną bieliznę i powiedz że to niespodzianka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel w oczachh
teraz wroc!!! czytanie ze zrozumieniem sie klania idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożydarekkk
a ty niezły projekt robisz mitomanie/ko temat o restauracji to też twoje dzieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszsza
ech , poznaje ten styl pisania :D twórczyni smiesznych prowokacji swędząca macica to też twoje dzieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń, przeproś
i powiedz że okres nagle dostałaś i tak głupio zareagowałaś, że poczułaś że mokro masz strasznie i ręką przez jeansy zobaczyłaś że przesiąkać zaczęło. a nie chciałaś przy nim afery robić bo się wstydzilaś, to mniej obrzydliwe a możliwe (nie wie czy masz regularne, a są laski mają różnie, albo od stresu itp się przesuwa wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszsza
ej, przypomnij mi o czym pisałas tą prowokację gdzie pytałas o rady a jak jakaś dziewucha się wczuła i zaczęła ci radzić to wyzywałaś ją że pierdoIi i jest głupia ? :D ale się uchachałam wtedy ,ja nie mogę ale zapomnialam o co ty tam pytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldm
Żeby popuścić .... nie to musi byc prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
"WSZYSTKO ZE MNIE GŁOŚNO GICHŁO" ze co?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akajshsgdffrete
to,ze to prowo to oczywiste,ale,ze to rozśmieszyło jakichś baranów to straszne,przeciez to zenada odgrzewana tutaj co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO WKLEJASZ TEMAT
KTÓRY JUZ BYŁ SŁOWO W SŁOWO KOPIUJESZ I OPISUJESZ JAKO SWOJĄ PRZYGODE , MASZ NASRANE W GŁOWIE PSYCHOLKO ? ZAKŁAMANE IDIOTKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdziu z co tam taniego?
akajshsgdffrete - jak sie nie podoba ponuraku to wypad z kafe bo nadetych smutasów to nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie jest to prowokacja,to szczerze mnie rozbawilaś z samego rana.Mam prośbę wyłącz Caps Lock zle się czyta takie woły! Wszystko co ludzkie nie jest nam obce! Zazwoń i przeproś faceta,powiedz dlaczego tak wszystko wyszło.Przeciez to nie Twoja wina Powinien zrozumieć.Jedno mnie dziwi? Faceta znasz krótko i idziesz z nim do łózka?.Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Milego dnia Ci życzę,powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeeec
Ehhhehheheeee. Kto normalny je spagetti mięsne na randce? Przecież po sosie mięsnym zawsze są wzdęcia i rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×