Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak subtelnie to załatwić

Mój chłopak nie daje mi prezentów

Polecane posty

Gość jak subtelnie to załatwić

Może tytuł topiku brzmi dość pusto i materialnie, jednak chciałam to dokładnie ująć. Jest mi po prostu przykro, że mój chłopak nie dał/ nie daje mi żadnego prezentu. Jak delikatnie dać mu do zrozumienia, że mi tego brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mozesz powiedziec, ze jakas twoja kolezanka dostaje to i tamto, nawet bez okazji itd, moze sie polapie, ze tez bys tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy zabiera Cię np. do kina, restauracji? Bo takie rzeczy też musisz uwzględniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
czasami mnie gdzieś zabiera, jeśli chodzi o wyjścia to wolę gdy jesteśmy sami, spotykamy się od niedawna - 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa miesiące i już martwisz się, że nie daje Ci prezentów? To co ile miałby Ci dawać jakieś upominki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia]1
2 miechy i już ma w Ciebie kasę ładować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
może dlatego zwróciło to moją uwagę, bo raz obiecał mi, że przywiezie mi (.....) ze swojego miasta i lipa :O skoro zapomina o tym na początku to potem będzie pewnie gorzej (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
Jak jest z upominkami w Waszych związkach? On za parę dni ma urodziny czy coś mu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
niech ktoś się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ja swojej dziewczynie kupuje od czasu do czasu rozne dobiazgi, a jak jest okazja, to obowiazkowo, wiec tak, kup mu jakis drobiazg na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ja swojej dziewczynie kupuje od czasu do czasu rozne dobiazgi, a jak jest okazja, to obowiazkowo, wiec tak, kup mu jakis drobiazg na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu coś to się
zrewanżuje i następnym razem pierwszy coś Tobie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
Co najlepiej dać takiego drobnego a fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
a ile mozesz wydac i ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
i czym sie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
mogę wydać ok 60 zł, on ma 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
w galeriach sa takie sklepy rozne z gadzetami albo zegarkami, sa tam fajne czerwone scyzoryki, podstawowe modele juz chyba za 50 zl, albo jakas fajna ksiazke, albo plyte, jesli lubi jakas muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
nie chcę dać mu czegoś co będzie mu zawadzało, książka wydaje mi się fajnym pomysłem tylko jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
John Grisham - "Kancelaria", ta nowa o Stevie Jobsie, moze jakis fajny album zdjeciowy o czyms, albo dla jaj kup mu ksiazke kucharska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno, po pierwsze
a czy ty mu dajesz prezenty że oczekujesz od niego? A niby dlaczego ma cię obdarowywać? Czy za usługi seksualne ma płacić w naturze? Coś mi tu dziewczyno z tobą nie pasuje, zna faceta 2 miesiące i już zachodzi w głowę że nie dostała prezentów. A niby za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak subtelnie to załatwić
kriss - dzięki :) no trochę mnie ot zastanawia dlaczego nic mi nie dał, często powtarza, że kupił to czy tamto, dał koledze coś, kupił coś dla kogoś a dla mnie nic :( i jeszcze obiecał że coś przywiezie a nie zrobił tego. Zastanawiam się czy to nie jest skąpiec i dlatego mówi że dużo wydaje, a może być inaczej. Kiedyś byłam z takim skąpcem i wolałabym już tego nie powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa anakonda a
mój mi daje :) i nie chodzi o ich wartośc materialną bo często są to drobiazgi ale o to ,że o mnie pomyślał ,wybrał dla mnie specjalnie. a i ja też mu coś daję jak wpadnie mi w oko coś z czego wiem ,że się ucieszy :) niekiedy są to rzeczy za 10-20 zł ,czasem dużo droższe niekiedy coś zupełnie darmowego -np. nazbierany dla niego koszyk czereśni. Daję bo lubię jak się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejestembabka
O mateńko :) 2 miesiące razem a ta już wymaga prezentów :) dla mnie najfajniejszym prezentem, jaki mogę otrzymać od mojego faceta, to jego uśmiech i buziak w czółko,kiedy leżymy sobie na golaska :) kiedy jeszcze smyra mnie po pleckach, to jestem w siódmym niebie :) po co mi jakieś badyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejestembabka
O mateńko :) 2 miesiące razem a ta już wymaga prezentów :) dla mnie najfajniejszym prezentem, jaki mogę otrzymać od mojego faceta, to jego uśmiech i buziak w czółko,kiedy leżymy sobie na golaska :) kiedy jeszcze smyra mnie po pleckach, to jestem w siódmym niebie :) po co mi jakieś badyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze z chlopakiem pol roku i tez nigdy nie dostalam zadnego prezentu ;/ nawet jesli byla okazja! jestem troche zła, bo nie chodzi mi o niewiadomo jakie drogie prezenty, jakas drobnostka, cos symbolicznego ale od ukochanej osoby i to sie liczy :( kino restauracja i te sprawy tez prawie wcale. gdzie kolwiek sie nie wybieramy zeby spedzic razem jakos czas to pyta sie mnie czy mam kase ( zebym sama za siebie placila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiac i bs chciala prezent? a nib co?? a moze w ogole powinien ci wszystko sponsorowac? a ty mu cos dalas? jak ci obiecal to moglas sieprzypomniec o tym mi moj M po 2-3 znajomosciach sam chcial kupic perfumy, tylko zapytal czy nie bede zla o to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie prezentów poniżej 250 zł nie liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka 23456
No ja dostaje od mojego chlopaka prezenty nie jakos czesto ale restauracja kino jakies rozrywki sa zawsze ( czasem ja je oplacal ale w 70% on). Ostatnio np. zaplacilam za hotel jedzenie romantyczna kolacje i szampana jakies 700zl.. ale on np zaplacil wczasy dla nas i tak uwazam ze jest najlepiej COS ZA COS a nie tylko brac i brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×