Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 21110000001

Dlaczego po ulicach jezdzą głownie srebrne i czarne samochody ?

Polecane posty

Gość krisss
to nie jest pomaranczowy tylko brazowy, dla kobiety moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podobaja zupelnie inne
srebrny to nuda. Najbardziej podobają mi się rozne kolory ale przydymione, np ciemny granat, bardzo ciemna czerwien w kolorze wina z polyskiem metalicznym. Takie zawsze wyglądają elegancko nawet brudne, co innego niebieski w kolorze '' Maryji'' albo sraczkowaty brąz... No i oczywiscie czarny klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_tyci
to nie jest brązowy :) nie, może granatowy - co 2 polaczek takim popiertala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
wg mnie to brazowy, ale ja podobno nie rozrozniam kolorow;) ja mam srebrny bo mi sie taki podoba, nie bede zmienial auta, bo wg ciebie srebrny jest nudny, no wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_tyci
na ciemnych widać brud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
najwazniejsze zeby w srodku bylo czysto, co mi z tego, ze z zewnatrz jest zablocony, to problem tych co siedza w tramwaju i sie na mnie gapie, jezu jak mnie to wkurza jak sie czeka w korku albo na swiatlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jah ahhahahahah
ten czerwony mustang to dla nastolatka albo policjantów z miami :D zgadzam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
oj coscie sie tak uczepili tego brudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDawid
Witam polecam zmianę koloru auta http://oklejarnia.pl jakby ktoś chciał swój samochód przemalować. Profesjonalne podejście do sprawy. Będziesz jako jedyny jeździł kolorowym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ciemny granatowy. Taki się trafił, który mi odpowiadał. Ale jakby był innego koloru też bym go kupiła. Tylko nie żółty, biały i czerwony i jasny zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam srebrny, najdłużej wytrzymuje bez mycia. Na czarnym każdą wyschniętą kroplę deszczu widać, a przykurzony srebrny wygląda w miarę. Następny też pewnie srebrny będzie. Do srebrnego dość łatwo dobrać lakier na zaprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się nie podobał fakt, że mój samochód ma taki nudny kolor. Postanowiłam udać się do firmy www.euro-glass.pl Zajmują się naklejaniem folii na samochody, które zmieniają ich kolory i ochraniają oryginalny lakier. Teraz mam żółty samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najmniej widać na nich brud. Kiedyś miałem biały to co drugi dzień musiałem na myjnie jeździć jeżeli chciałem żeby jakoś wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×