Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lizaaa

prezent dla 6-latki, co o tym myślicie???

Polecane posty

mam mały dylemat , niedługo wybieram się na urodziny do siostrzenicy i tu .... pasuje coś kupić. Wiem ze szaleje za lakami monster, nawet znalazłam takie ale aż się przestraszyłam czy czyms takim bawia sie teraz dziewczynki? Jeśli są tu jakies mamy dziewczynek to proszę o opinię, bo może ja coś nie nadążam? podaje link , czy to są te lalki? http://www.zabawki-dla-dziecka.pl/lalka-upiorne-halloween-clawdeen-wolf-monster-high-mattel-x3712-x3715-p-1893.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
moja 6 letnia bratanica uwielbia " littlest pet shop " a jeśli chodzi o lalki monster high to chyba tak te :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuukuleka
Fajne sa te lalki!!! Lubię też Lalalopsy ale MH sa fajniejsze! i fajny z nimi sklep jest w Blue City Toys R us- do jutra nawet jest promocja na monster high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuukuleka
Fajne sa te lalki!!! Lubię też Lalalopsy ale MH sa fajniejsze! i fajny z nimi sklep jest w Blue City Toys R us- do jutra nawet jest promocja na monster high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze w toysrus sa te tylko zestawy do robienia lalki w promocji, lalki po 119zł nawet te na halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
pewnie jakoś pod koniec miesiąca bedą przecenione, zawsze kupowanie na ostatnia chwile się opłaca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiiika
Hej, siostrzenica mojego TŻ ma niecałe 6 lat i fioła na punkcie Monster Hight. ubrania, buty, zeszyty, lalki, pamiętniki, błyszczyki itp... w sklepach z zabawkami jest tego zatrzęsienie. Ogólnie to bym na Twoim miejscu kupiła taką lalke (cena dosc wysoka mimo wszystko) zeby sprawic przyjemnosc malej, nawet jesli masz obiekcje. Moja córka zaraziła się modą właśnie od małej i teraz obie licytuja się co maja ,czego anie, a co chca :) p.s. dodm ze na poczatku tez włos jezył mi sie na głowie że w dzisiejszych czasach dzieci bawią się lalkami- wampirami, trupami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×