Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maż z krakowa

czy warto sprobowac z inna?

Polecane posty

Gość maż z krakowa

cześć jak myslicie czy warto spróbowac seksu z inną kobietą? Spałem tylko z żoną i nawet nie wyobrażam sobie jak może być z inną. Czy nabiera się jakiegoś doświadczenia? Co daje seks z kilkoma partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejubug
gowno to daje ja sprobowalem i teraz sam jestem glupi bylem bo ciekawy a teraz zona mi niechce wybaczyc a kocham tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
też kocham tylko żone, Ona wie że interesuje mnie jak to jest z inną,tylko co z tego bede miał? Moze coś nowego się nauczę? Bo jeżeli nic to chyba nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
nie bedzie lepiej,nie możliwe, mam wszystko czego chcę inna mi tyle nie da, zreszta i tak byn żony nie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
co w ogole sie myśli o kimś takim jak ja który miał tylko jedną kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
no wlaśnie nawet nie wiem jak może być inaczej. Chociaż myślę,że przerobiliśmy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu z Krakowa ... Pewnie frazesy Ci powiem ... Seks z innymi zawsze jest inny, czasem gorszy, bo do czegoś tam się przywyczaiłeś, czasem lepszy, bo coś nowego, zaskakującego. Ale ... Nie bierzesz pod uwagę jak mi się wydaje faktu, że jak raz zdradzisz żonkę przejdziesz juz na druga stronę, z której nie ma powrotu. No i ... pamiętaj, że Wasz seks małżeński jest rozwojowy, wystarczy rozmawiać z zona o swoich i jej potrzebach. I jeszcze ... ajka widziałbyś to, że ona się będzie zastanawiać jak pokosztowac innych facetów ? Ale nie myśl o tym wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n m,,.m./,
azora się poradź. rozsmakował się w dymaniu bele czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 100% pewna, ze wszytskiego nie przerobiliscie ;) Nie probuj....powaznie, nie warto....namieszasz sobie w glowie i byc moze zyciu :) Jesli zona daje Ci wszytsko i wiecej od sexu nie wymagasz to po co szukac czegos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
żonka jak na rasową hotkę przystało popuszcza kapsla łysawym komornikom :) czasem jakiś tancerz na wiejskiej imprezie się przypałęta. niestety ona ma większy asortyment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa27777777
Nie warto. A dlaczego? Bo po prostu z jedną osobą z czasem jest coraz lepiej, każde zna potrzeby partnera, a jednorazowy seks nic nie daje, przynajmniej ja to tak odczuwam. Wprawdzie miałam 2 partnerów, ale dopiero po czasie z każdym z nich było cudnie:). Zdrada męczy psychicznie i to nie tylko zdradzającego. Jak się kogoś naprawdę kocha to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
żona mowi,że mnie rozumie bo sama by się zastanawiała, miała dwóch po jakiej drugiej stronie? tych zdradzających? Ja nie chce jakiejś konkretnej kobiety,mi nawet nie o Nią chodzi tylko o to diświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
zielona no tak scatu nie bylo i nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
za mało ballbustingu i płonących lic :( kochanie gdzie jesteś? chodź i przypierdol mi porządnie :) aa, nienasycony wariat ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa27777777
Doświadczenia się nie nabiera podczas seksu z wieloma kobietami. Po co? Skoro nie masz zamiaru zostawiać żony to najważniejsze, żeby wam razem było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chłopie popełniłeś kardynalny męski błąd. Teraz będziesz się gryzł do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __On__
Nie warto. Brak doswiadczenia czy chec sprobowania nie powinna byc wymowka. Jesli do siebie nie pasujecie, to sie rozejdzcie i nie marnujcie wspolnie zycia. Zdrada nie poplaca, i nawet jesli sie nie wyda, to moze cie zniszczyc od srodka mimo poczatkowej euforii, nie mowiac juz o kzywdzeniu drugiej osoby. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie masz do kogo porównać swojej żony, ona na bank cię porównuje. Przykro mi to pisać ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
dobrze,że tak piszesz chciałem Waszych opinii myśle,że po tylu latach nie porównuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
zielona po cichu liczyłem na Twoje opinie:-) Jestesmy juz 11 lat razem z tego połowa po ślubie. Jesteśmy razem od liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż z krakowa
Lornetnik jak byłem młodszy to bardzo mnie męczyło,teraz juź nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×