Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdecznie_polecam

zespół muzyczny

Polecane posty

Gość serdecznie_polecam

Witam Was kochane Słuchajcie jeśli poszukujecie zespołu z kujawsko-pomorskiego to serdecznie polecam zespół BASTET z Torunia. Świetnie poprowadzili imprezę, goście byli zadowoleni, bardzo ich chwalili. Nie wzięli drogo a grali naprawdę dobrze no i najważniejsze na żywo. Bardzo podobało mi się jak dziewczyna poprowadziła oczepiny. polecam

Gość AniaBąk
Serdecznie polecam zespół z Dęblina Retro Band. Świetnie bawią za stołami co uwielbiają wszyscy na każdym weselichu. No i te wokale. Polecam!

Gość Marysia

Zespół który ja mogę polecić gorąca to afroband zespół który nie ma sobie równych przy nich zabawa nigdy się nie kończy muzyka idealnie dobrana każdy z gości znalazł coś dla siebie a dzięki super nagłośnieniu było nas słychać wszędzie. 

Gość Gość

tak również potwierdzą afroband to świetny zespół ich repertuar jest świetny a nagłośnienie również sprzęt bardzo profesjonalny wokalistka w zespole jak i wokalista są świetni w tym co robią widać że oddają całe serce grając na imprezie! super 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować