Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

proszę pomóżcie!!!

Polecane posty

proszę Was pomóżcie mi!! mam 15 lat i pocieralam sie ze swoim chlopakiem dwa miesiace temau.jednak bylismy w bieliznie i krotkie spodenki mialam. jest jakies ryzyko ciazy?boje sie zrobic, i kupic testu,jestem mloda. mam schizy,ze jestem w ciazy.,caly czas sie waze, i widze jak moj brzuch sie zaokragla. bylo to w moje dni plodne.prosszze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, szkoda, że nie ma jakiejś opcji, żeby ustawić, że codziennie ten sam temat sam się zakłada. Miałabyś mniej pisania. :classic_cool: Dobrze, że do porodu zostało już tylko 7 miesięcy. :classic_cool: Potem będziemy mieć spokój. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nocach nie moge spac,co godzine patrze na brzuch,czy nie urosl jeszcze bardziej. przeraza, juz sama siebie. mysle nad tym czy nie odwazyc sie na test. wiem,ze moze to niedorzeczne,ale naprawde nie mam juz sily.a brzuch jest strasznie zaokraglony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
jeju dziecko Ty dalej ten sam temat?? po raz kolejny Ci pisze..masz dopiero 15 lat Twoje ciało sie zmienia ..jeszcze dorastasz wiec moze dopiero teraz "nabierasz kobiecych kształtów" i tak sie zmienia Twoje ciało,przyzwyczajaj sie, hormony itd, a moze za duzo jesz po prostu.. Od ocierania sie nie bedzie ciązy!!!!okres masz/mialas od tego mommentu?? a poza tym na igraszki z chłopcami jestes dorosła to po test tez sie wybierz...przy zakupie o dowod nie pytaja!! jak sie wstydzisz to przez neta kup albo chlopca swojego wyslij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,moze to moja psychika sama tak robi.ale jest to dla mnie straszne. zamiast skupiac sie na nauce skupiam sie na moim brzuchu -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Cię
i następna kretynka z równie kretyńskim tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam co robić. :o Jeszcze dzisiaj list ze skrabówki przyszedł. 😭 Czas poszukać księgowej, bo sama dłużej nie pociągnę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
tak ...spij spokojnie w ciazy nie jestes!! Wy sie tylko ocieraliscie...zrozum to nie jest stosunek od którego można zajść w ciążę! nie masz szans...zero, nawet jednomilionowej nie ma! miałas okres..dostaniesz niedługo kolejny wiec proszę Cie uspokój sie, bo szkoda Twojego zdrowia, nerwów ...nie jestes w ciązy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wyrozumialosc,a nie ponizanie mnie jak inni tutaj. jednak sprobuje mniej o tym myslec,bo bedzieto sie wykladalo na mojej psychice w takim razie... wiec test tez mi odradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
jesli tylko, według Ciebie mieliście te jedna "niebezpieczna" sytuacje z chlopcem, to odradzam z tego powodu ze Ci powiem (jak reszta dziewczyn) jaki wynik bedzie- NEGATYWNY(czyli brak ciązy), ale jeśli chcesz sama zobaczyć te jedna kreske to zrób test zeby czuc sie jeszcze pewniej i nie mieć tych schiz. I uprzedzajac Twoje możliwe kolejne pytania....tak, po tych 2 miesiącach bedzie juz 100000% pewny i prawdziwy wynik. a jesli chodzi o to, że ktoś Cie inny obraza - niestety nie dziw sie, zobaczysz kiedys za pare lat, czytając podobne tematy dziewczyn w wieku 15 lat...same takie słowa sie cisna na usta, dlatego powiem Ci ze nie dorosłas jeszcze mentalnie, emocjonalnie do takich rzeczy jak seks.. radze poki co sie wziąc za nauke a nie martw sie,seks Ci nie ucieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Autorko, nie podejmuj więcej żadnych czynności powiązanych z seksem. Jeśli masz problem po pocieraniu w ubraniach i myslisz że zaszłaś to nie chcę myśleć co będzie dalej. Nie masz zielonego pojęcia o rozmnażaniu czlowieka więc nie baw się dopóki nie dorosniesz do tego i nie zrozumiesz co i jak. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×