Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczkoczekolaaaaaaa

DO WSZYSTKICH ALIMENCIAR I INNYCH

Polecane posty

Gość sloneczkoczekolaaaaaaa

Zapamietajcie że kobieta po rozwodzie zawsze ma ciężej nic facet, takie jest życie! więc na ojców swoich dzieci wybierajcie odpowiedzialnych ludzi, najlepiej majętnych, a jak nie tatuś to jego rodzice! najpierw rozkadacie nogi przed alkoholikami/kobieciarzami/lekkoduchami a potem kombinujecie jak tu facetowi z gardła alimenty wyciągnąć plus unieszczęśliwiacie dziecko. A jak twoje dziecko kiedys będze smutne bo wychowuje sie bez ojca, to zapamiętaj - sama mu taki los zafundowałas, wybierajac takiego a nie innego mężczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdnsakdajn
napisalas co wiedzialas? kobieta dziecku los funduje? a to tylko kobieta dziecko plodzi? sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
płodzi moze nie sama, ale chyba wie z kim idzie do lozka, czy ty po prostu popuszczasz kazdemu kto sie nawinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers_88
pojechałaś materializmem. a co z miłością? i dobrym rokowaniem. z każdego po latach może jakieś gówno wypłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
ale nie az takie gowno zeby zostawiac swoje dziecko albo nie lozyc na nie kasy, w to nigdy nie uwierze. jak facet jest porzadky, odpowiedzialny, inteligentny i dobrze wychowany nigdy nie zostawi swojego dziecka chocby nie wiem jak go pyta swedziala, zapamietaj to sobie. posrod moich znajomych sa samotne matki, jedna ma dziecko z takim swiszczypałą co to juz chyba pol miasta zaliczyl, druga ma dziecko z menelem-alkoholikiem a trzecia ma dziecko z kolesiem co ledwo zawodowke skonczyl, pierwszym cwaniaczkiem Rzeczpospolitej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers_88
co masz do mnie? gadanie o miłości cie boli. no tak, takich sobie partnerów dobieracie -majętnych, a potem żal że zdrady itp.problem jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
że bogaty to zdradza? hehe, zeby ktos mial kasę to musi mieć dobre studia, a tacy z reguły nie zdradzają, tylko dbają o żonę i dzieci, zdradzają i zostawiają to raczej biedacy, nieudacznicy życiowi, kaleki życiowe, tacy co to zawodowke skonczyli a zaraz potem zaplodniili pierwszą naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers_88
twoje gadanie też jedzie stereotypem, bo biedny nie będzie ryzykować, bo wie ile go to wszystko pracy kosztowało i jak trudno będzie mu znaleźć kogoś kto go zaakceptuje. natomiast wśród bogaczy popularna jest sodówa, kryzysy wieku śmakiego, szpanowanie bogactwem, potwierdzanie swej męskości dupami i ogólnie zabijanie czasu pierdołami, bo poważniejszych zmartwień brak... ileż schorzeń psychicznych nęka właśnie takich ustawionych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
co Ty gadasz, biedmeu to zazwyczaj zwisa bo i tak nic nie ma do stracenia. a bogaci to zazwyczaj ludzie z klasą. moj kuzyn jest lekarzem onkologiem, od 5 lat prowadzi wlasna klinike, pieniedzy mu nie brakuje. Ma żonę, od lat tą same i trojke dzieci ktore kocha nad zycie. nie brakuje im niczego. nawet nie wiesz ile lasek w krotkich spodniczkach chcialo go zbajerowac, bo jak wiadomo baby na kase lecą. Pogonil je wszystkie az sie za nimi kurzylo bo rodzina jest dla niego najwazniejsza. patologia wystepuje raczej u ludzi biednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers_88
nawet nie wiesz ile lasek w krotkich spodniczkach chcialo go zbajerowac, bo jak wiadomo baby na kase lecą. gdzie tu spójność w twoich wypowiedziach? sama sugerujesz, żeby tylko majętnych brać na reproduktorów... co ty do mnie gadasz w ogóle? obierz jedno stanowisko, bo ci się rozjeżdża ta teoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
juz obralam - baby na kase lecą i tak byc powinno, ale tylko pustostany lecą na zonatych i dzieciatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers_88
lepsza zimna kalkulacja - lepiej żeby kieszeń ucierpiała niż ciało - skoro chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierny jednej.
Pierniczysz głupoty sloneczkoczekolaaaaaaa ja nie należę do bogatych i nie jestem wykształcony ale swój honor mam i nigdy nie wchodziłem na pierwszą lepszą i znam wiele takich osób biednych co bardziej znają życie niż ludzie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgcfbgcbgfc
[zgłoś do usunięcia] krakers88 Hej Wam...mam pytanie. Lezalam z moim chlopakiem i sie ocieralismy o siebie mocno,bylismy w bieliznie i w spodniach, ja mialam wilgotne majtki a Ona nie mial wytrysku czy jest mozliwosc ze moge byc w ciazy??? prosze o szybka odpowiedz na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
no wiadomo ze niekazdy inteligentny i dobry musi byc bogaczem, zle mnie zrozumieliscie. to krakes zaczal gadki o kasie. ale wcale nie szkod ami tych bab co placza ze maja malo alimentow skoro zrobily sobie dzieci z jakimis dupcyngielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgcfbgcbgfc
jedno jądro, krzywa dziurka :( tylko in vitro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
Zapomniałam dodać, że idealny związek to taki blisko-rodzinny. Mam dziecko z kazirodczego związku i nie muszę się martwić o nic bo rodzina zawsze pomoże. Wiec wybierajcie sobie partnerów bardzo rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoczekolaaaaaaa
jak już robisz podszyw to chociaz rob to z klasą, ALIMENCIARO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Pierdu pierdu słoneczko lepiej powiedz ile ten twój frajer płaci? I popatrz może paniusiu na jakikolwiek czat,portal czy cokolwiek innego może tego pożądnickiego swojego spotkasz tam. Jak czytam takie pewne swego dzidy to im życzę by im facet odwinął taki numer że szczęka opadnie. Gówno o życiu wiesz jeśli klasyfikujesz na podstawie lepiej wykształcony to lepszy w każdym gównie które bierzesz jest dokładnie taka sama szansa że zacznie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze rozkladacie nogi to przeciez rowniez dla waszej przyjemnosci przeciez tez lubicie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbjgkju
sloneczkoczekolada... jakaś ty głupiutka i niedojrzała. Wypowiedzi na poziomie pięcioletniego dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiluki
Tak tak rozkładacie nogi a biedni panowie mózgi pozostawiali w domach i w te nogi chętnie się zapuszczają. A potem jak to możliwe??? Cholera skąd na alimenty jak 1300 zarabiam i alimenty mi zasądzają beeeee. Kup sobie za 1300 kondomów a jak mie kupiłeś zapierdalaj szukać lepszej roboty. Dwoje w tym udział bierze i dwoje odpowiada za wszystko więc pierdoły o skazywaniu przez kobietę dziecka na życie bez ojca to śmiechu warte. A już zabawa we wróżkę to nie tyle żmieszne co żałosne bowiem człowiek przez całe życie się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Jest pewna różnica między kobietą a mężczyzną. Co nie które panie najwyraźniej jej nie zauważają. A skoro tak , to czemu później chcą przywilejów? A podstawowa różnica to taka ,że to kobieta rodzi dziecko a nie mężczyzna.Dlatego też , to kobieta jest za dziecko odpowiedzialna. Przy tym chyba wie kiedy ma te dni. Mężczyzna tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Jest pewna różnica między kobietą a mężczyzną. Co nie które panie najwyraźniej jej nie zauważają. A skoro tak , to czemu później chcą przywilejów? A podstawowa różnica to taka ,że to kobieta rodzi dziecko a nie mężczyzna.Dlatego też , to kobieta jest za dziecko odpowiedzialna. Przy tym chyba wie kiedy ma te dni. Mężczyzna tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Jest pewna różnica między kobietą a mężczyzną. Co nie które panie najwyraźniej jej nie zauważają. A skoro tak , to czemu później chcą przywilejów? A podstawowa różnica to taka ,że to kobieta rodzi dziecko a nie mężczyzna.Dlatego też , to kobieta jest za dziecko odpowiedzialna. Przy tym chyba wie kiedy ma te dni. Mężczyzna tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat z filmu
"I pozadny facet cie wyruuucha i zly facet tez, a reszta facetow po prostu nie wie jak się za to zabrac" i jest w tym zdaniu cos pozwala mi myslec ze to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat z filmu
"I pozadny facet cie wyruuucha i zly facet tez, a reszta facetow po prostu nie wie jak się za to zabrac" i jest w tym zdaniu cos pozwala mi myslec ze to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierny jednej. Pierniczysz głupoty sloneczkoczekolaaaaaaa ja nie należę do bogatych i nie jestem wykształcony ale swój honor mam i nigdy nie wchodziłem na pierwszą lepszą i znam wiele takich osób biednych co bardziej znają życie niż ludzie na poziomie. ... to w głowach tych co nigdy nic nie mieli a teraz zaczęli coś mieć, czyli dorobkiewicze od siedmiu boleści mają z tym problem... Jeśli człowiek ma w domu wszystko, co mu trzeba, to nie szuka tego poza domem. Lekkoduchy poświęcają wartości nadrzędne dla celów błahych i nieistotnych.... Nadto, jeśli człowiek napracuje się fizycznie przez 8 godzin, to przychodzi do domu zmęczony i szczęśliwy, że może nogi wyłożyć pod swoim stołem, odpocząć i pobyć z rodziną. Przewraca się w głowach wszystkim tym, co się NUDZĄ i głupotę swoją pielęgnują, to stąd bierze się całe zło tego świata z NUDY i głupoty... W życiu musi być zachowana równowaga, aby niczego nie brakowało, a już szczególnie na chleb! Ludzie biedni to ludzie honorowi, a bogacze to bałwochwalcy!! Widać autorka tematu nie zna życia, dopiero raczkuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×