Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noemi30

nie moge znalezć pracy , juz nie mam siły , dziewczyny jak wy

Polecane posty

Gość Kobieta przed 40
Jak mam pracować za 500 zł to wolę z dziećmi w domu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaa212121111
To trzeba brać o jest a w międzyczasie szukać czegoś innego.Nawet do sklepu na kasę pójść a nie siedzieć i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
sory za literowke mialam zmoczonego laptopa i literki przestawiaja sie Jestemwlasnie na zbiorach z netu wyjechalam i wyplata wplynela juz 3 tyg. ok 470e na tydz malo???????????? ale trzeba dymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rente ty sie z choinki urwa
las, renty zabieraja i tak kurwa imbecylko chore i chyba ci zabrano mózg przy porodzie jebana znieczulico , do łopaty bo tylko do tego się nadajesz po zawodówie, I MARKETING nie marketink niedozjebko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenia robota S
Siedza w domachbo maja malutkie dzieci(czytajw wieku szkoilnym) nieroby smierdzace i tyle !jestescie u mnie przyjechalo ostatnio 10polakow i zadowoleni i pracuja, rodziny pozostawilay i nir takie damusie jak wy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
zbieram kozie boby z dup murzynów, pracuję poprzez agencje lał mniepasemikutasem -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
cv666666666najnizsza ok 800 Ja pracowałam 2 mce. Przywiozłam 12 tys. Mimo to nigdy już nie wyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
ten markietingk - to aluzja do twego wyksztalcenia:) nawet nie wyczulas , ze jaja se robie:) a co nie prawda? chory czlowiek na rente idzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk7890
23:21 [zgłoś do usunięcia] Kobieta przed 40 Jak mam pracować za 500 zł to wolę z dziećmi w domu być. to widac jeszcze cie nie przycislo, to jest wlasnie mentalnosc polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
,,eugenia robota S Siedza w domachbo maja malutkie dzieci(czytajw wieku szkoilnym) nieroby smierdzace i tyle !jestescie u mnie przyjechalo ostatnio 10polakow i zadowoleni i pracuja, rodziny pozostawilay i nir takie damusie jak wy!!!!!!!" Ja mam troje dzieci. To, że nie mam pracy na etacie , to nie znaczy, że nic nie robię. Bo robię, aby: 1. opłacić dzieciom prywatną szkołę 2. Nakarmić je, ubrać itp 2. utrzymać dom, samochód itp 3. zabezpieczyć się na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk7890
23:28 [zgłoś do usunięcia] cv666666666najnizsza ok 800 Dobrze nierobom dalas popalic:D:D:D kto chce zarobi, reszta to 30-letni rencisci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
,,to widac jeszcze cie nie przycislo, to jest wlasnie mentalnosc polska." I nie przyciśnie, nawet jeśli do końca życia będę bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
12 000 zlotych przywiozlas po 2 miesiacach roboty? to zaledwie 3 tysiace euro wspolczuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhnvv
PRACY JEST W BROD TYLKO PRACOWAC SIE NIE CHCE. owszem praca jest tylko piniendzy ni ma 5zl/h to niewolnictwo a nie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
dzieki stary:) widzisz im zle 500zl zle zarabiac bo malo!z domu sie nie ruszy bow oli dzieciom zupki gotowac, nie rozumie , ze to jejj przyszlosc wyjscie do ludzi itp.. niewazne ze dzis do tej pracy dolozysz, jutro wyjmiesz cos zawsze, nawet ta emeryturke 300zl ale bedzie.Zagranice nie bo sie nie chce bo malo 3tys ECzlowieku ty 3 tys to nawet przez rok nie zarobisz w Pl hahahah jak bylam malolata to po drzewach jak malpa smigalam i zbieralam pomarancze w grecji, jako 28latka kupilam sobie mieszkanko za gotowke dzis dalej dymam fizycznie i sie nie wstydze ps.pomarscze sie od roboty to stac mnie na botkos:) a wy 30letni rencisci, dalej biadolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
leniwe krowiska 12 000 zlotych przywiozlas po 2 miesiacach roboty? to zaledwie 3 tysiace euro wspolczuje 20 godzin pracy, a za 10 płacone :-) Dlatego już nigdy nikt mnie nie namówi na żaden wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
albo pisz ze 5zl ze 7z;-gdzie tka placa czlowieku ja w 2000 roku za odsniezanie milam 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
kobieta przed 40 no i masz racje smiesza mnie tacy ludzie jak wyzej :D smigala jak malpa po drzewach i mieszkanie kupila :D :D:D o Matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety przed 40
Jak masz jelonka co dyma na ten wasz , cyganski Tabor, to siedz na dupce w domku i sie nie wychylaj, za 10lat nawet do sprzatania cie nikt nie zechce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
3000 euro to ja zarabiam przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
malpa po drzewach-chodzilo mi o forme jaka milam , rencistko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
chyba w burdelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
ja rensistka nie jestem tepoto. sama mieszkam za granica od 20 lat. a do renty to mam jeszcze 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
jasne w burdelu :D bo nie wchodzi do twojego lba ze sa ludzie z wyksztalceniem ktorzy nie musza po drzewach smigac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
jasne i na temat o dziadostwie i bezrobociu wlazlas!!!!!!!!!! ja to wlazlam uswiadomic z e praca jest ! a ty po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe krowiska
a co cie to obchodzi? z ciekawosci jak trzeba byc tepym by pracy nie znalezc i usiasc i plakac. ale znalezc prace to nie sztuka. dobrze zarabiac to co innego. smiesza mnie takie tematy . wieczne placze, szuka i znalezc nie moze? smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
,,widzisz im zle 500zl zle zarabiac bo malo!z domu sie nie ruszy bow oli dzieciom zupki gotowac, " To nie tak, wolę ruszyć głową, tak pokombinować, aby zarobić bez pracy. ,,nie rozumie , ze to jejj przyszlosc wyjscie do ludzi itp.. niewazne ze dzis do tej pracy dolozysz, jutro wyjmiesz cos zawsze, nawet ta emeryturke 300zl ale bedzie." A kto powiedział, że nie wychodzę do ludzi? Dwa razy w tygodniu chodzę z synem na siłownię, z córką na tańce. ,,jak bylam malolata to po drzewach jak malpa smigalam i zbieralam pomarancze w grecji, jako 28latka kupilam sobie mieszkanko za gotowke" A ja w wieku 30 lat dom i dwa mieszkania. To jest właśnie moje zabezpieczenie. Wynajmuję i mam kasę, choć nie mam pracy. ,,dzis dalej dymam fizycznie i sie nie wstydze" Bo nie masz czego. Żadna praca nie hańbi. ,,a wy 30letni rencisci, dalej biadolic" Jestem zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv666666666najnizsza ok 800
wlasnie! chociaz z tym sie zgodze z toba !ale mi sie wyjatkowo nie podobasz gardzisz , ze ktos fizycznie pracuje??czy jak? przynajmiej nie biadole i splacam kredyt studencki wziety z glupty totalnej mojej bo myslalam , ze da mi cos , gdybym dalejw to brnela dzis bym siedzila i biadolila jak reszta, racujac u prywaciaza za 1400zl To jest Polska i polkie realja , fakt, ludzie sa wypaleni, saapatyczni i nie widza sensu juz w niczym!ja troche ich rozumiem, ale kop potzrebny jest i chcec zycia jak czlowiek bialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przed 40
,,Jak masz jelonka co dyma na ten wasz , cyganski Tabor, to siedz na dupce w domku i sie nie wychylaj, za 10lat nawet do sprzatania cie nikt nie zechce" Nie mam jelonka :-) Nigdy bym nie pozwoliła, aby jelonek mnie utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×