Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa28

kucharki na wesele -okolice Kielc

Polecane posty

Gość gość
chyba ci dobro cene dali ze taki rzeczy tu wypisujesz. My tez tam mamy termin na nastepny rok bo tesciuw sie nie dalo przekonac ale policz se jakie to sa koszta. Wlasciciele morze i mi i sie usmiechaja ale jaka kase za to bulisz to logiczne. ze beda mili. ty se wszystko policz albo napisz iles wynegocjowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie ludzie tą nagonkę na ten lokal. Jest tyle innych w okolicy że naprawdę jak się nie podoba można wybrać inny, ja byłem tam na weselu i sylwestrze i było ok. Chętnie znowu się tam wybiorę jeśli będzie organizowana jakaś impreza , najbliżej są andrzejki (mam nadzieję że właściciele zorganizują ) . Niestety Polska mentalność jest taka że trzeba rzucać ostre słowa o bagatelne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku a ty myślałeś ,że wesele zrobi ci ktoś charytatywnie . Po to ktoś otworzył taką działalność żeby brać kasę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o cenę, to jest ona bardzo konkurencyjna! Koszty wesela zawsze są wysokie, ale zależą głownie od ilości gości. Logiczne, że im więcej tym drożej. Uważam, że w porównaniu z innymi lokalami za podobna ofertę proponowana cena jest naprawdę NISKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrobinę zabawna historia. Zachęcasz mnie, bym skorzystał z Twojej rady... z której sam nie skorzystałeś (bo tesciuw sie nie dalo przekonac)? Wybacz - zrobię po swojemu. Nie wszystkim musi odpowiadać to samo. Mi się podoba w Anioł Wita, Tobie być może gdzie indziej. Pamiętaj: skąpstwo nie zawsze popłaca. Gdybyś w podstawówce zainwestował w ćwiczeniówkę do gramatyki, to dziś inaczej budowałbyś zdania. Tu /wierzę/ będzie dość podobnie: zainwestujesz, to będziesz miał dobrą zabawę, przez co finalnie będziesz zadowolony. Poza tym nie sugeruj, że to są jakieś mega kosmiczne kwoty, co najmniej najwyższe w okolicy, bo ludzi wprowadzasz w błąd. Zgodzę się z tym, co powyżej dane pod rozwagę: trzeba cenę porównywać do oferty lokalu, a nie cenę jednego lokalu do ceny drugiego. Osobiście do chwili obecnej nie żałuję, że podpisałem umowę. Powiem więcej: jeżeli ktoś szuka sali na wesele, to po raz enty podkreślę aby tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczestnicy
Boże jak ktoś może powiedzieć że sylwestra był udany w Anioł Wita chyba nie byliście nigdy na sylwestrze chyba że te komentarze pisze właściciel i jego syn i córka więc powiem prosto nigdy nie byłam (byliśmy) na tak okropnej imprezie.Przyznam szczerze lokal ładny pokoje również fajerwerki tez były ekstra każdy z tym się zgodzi, ale chyba nikt nie powie mi że jedzenie było dobre albo ciepłe.wszystko było zimne lub letnie kelnerzy roznosili godzinę jedno danie na które czekaliśmy do 21 przystawki górowaly ryby jeden rodzaj w 4 różnych marynatach sałatki tez średnio 2 rodzaje, muzyka fajnie bo nie było samego disco polo ciasta i owoców brakło około 12 nikt nie doniósł.Było za dużo ludzi stanowczo na sali ścisk.To nie jest tylko moja opinia ta opinie może potwierdzić ponad 20 osób z samych znajomych.Albo poroscie o nagranie z rozmów na zewnątrz w czasie sylwestra pani fotograf je ma która tam wykonywała zdjęcia które miały być dostępne na stronie ale chyba właściciel jej nie zapłacił bo ich nigdzie nie ma.Najważniejsze to organizacja tam był jeden wielki chaos to ze jedzenie było złe i reszta to muzyka nas podtrzymowala żeby nie opuścić tego lokalu przed 12.Do właścicieli zmiecie obsługę i kucharzy lepiej dopłacić parę złoty naprawdę dobremu zespołowi niż tracić klientów jak również o wystrój sali sala piękna lecz nie czuć ciepła i harmonii, kolor biały i czarne krzesła sprawiają że to miejsce staje się zimne pozbawione radości do życia.spójrzcie na zdjęcie sali i odetnijcie obraz nad stołami sufit nie współgra i dołem i te zimne białe puste ściany.proponuje cieplejszy kolor przykład cappuccino i inne odcienie zbliżone do kości słoniowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy organizują tam andrzejki lub sylwestra, ja jednak bym skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem na sylwestrze i właściciel nie był pijany nie wiem dlaczego ktoś pisze takie oszczerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie kłam , Sylwester był ok , zachowanie właścicieli było w porządku. Ludzie bawili się świetnie muzyka i jedzenie też było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal jak lokal znam o wiele lepsze drogo i jeszcze raz drogo właściciel .mentny gość robie wesele w lepszym miejscu zbyt dużo zlych opini nie zaryzykuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o domu weselnym Anioł Wita w Krajnie ? Czekam na szczere opinie o weselach w tym lokalu, jakie jedzenie, obsługa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×