Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magik_64

Żona chce rozwodu

Polecane posty

Wiem,ze forum jest dla kobiet, ale może wy potraficie mi lepiej doradzić niż faceci. Mam prawie 30 lat, żona niespełna 25 lat. Od 4 lat mamy ślub cywilny, od 3 kościelny, nie mamy dzieci. Opiszę sytuację od której wszystko zaczeło sie komplikować. Około 2 lata temu mieliśmy kryzys. Poprostu bez powodu zaczeło sie psuć. W pracy była dziewczyna z sąsiedniego wydziału. Fajnie sie nam pracowało. Z upływem tygodni "coś" zaczołem do niej czuć. Walczyłem z tym uczuciem, bo przecież mam żone. W końcu sie udało zauroczenie minęło. Do niczego między nami nie doszło. Tylko rozmowy. Po całej sytuacji postanowiłem powiedzieć o tym wszystkim żonie ( i jak się okaże był to największy błąd w życiu ). Jakoś to przyjęła. Ale co jakiś czas wyskakuje mi z tym tematem twierdząć ,że NIGDY mi nie zaufa. Ma do tego stopnia obsesje,że nie mam prawa porozmawiać, z kolezankami z pracy, sprawdza moje konto na FB - czy przypadkiem z kimś nie pisze. Ostatnio widziała,ze pisałem z koleżanką pracującą w tym samym budynku. I wyskoczyła,ze ma dość i z tego powodu chce rozwodu. Z powodu,ze rozmawiam z kimś płci przeciwnej a pozatym NIGDY mi przecież nie zaufa. Co zrobić w tej sytuacji? Kocham ją, nigdy nie zdradziłem, ale nie mam już siły znosić tych podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikuo
Po co powiedział? Bo go sumienie męczyło. A żeby nie męczyło dobrze było podać problem dalej. Nie każda uczciwość popłaca. Twój błąd, trzeba było samemu sobie z nim radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj tych
"dobrych rad" weź rozwód zanim pojawi się "problem" dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×