Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgfiudafhgia

Ila alimentów na 4 latka jeżeli mąż pracuje za granicą?????????

Polecane posty

Gość jhgfiudafhgia

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfiudafhgia
Nie wiem ale napisać w pozwie.Nie zależy mi na kasie ale chce aby mojemu dziecku niczego nie brakowało.A mój mąż był normalny do czasu aż wyjechał za granicę i nagle postanowił żyć bez rodziny za granicą.Dupek.Pomoże mi ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma za znaczenie
że pracuje za granicą. Wylicz al;imenty i podaj kwotę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
Po kiego tam go wysłalas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfiudafhgia
Sam się wysłał:)Twierdząc przy tym że jedzie zarobić na lepsze życie rodziny.Byłam przeciwna,ale dałam mu szanse się wykazać.I co wykazał się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
wiesz napisę Ci tak po co Ci taki chłop wyjdz za mnie . niedawno wyszedłem z ciupy mam zakaz opuszczania kraju napewno nie nawieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfiudafhgia
Jesli masz tyle lat pokazuje liczba w nicku to odpada bo mogłabym być Twoją córką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
Costy mam 28 lat 57 to dlatego ze siedałem 5 lat i 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfiudafhgia
A za co siedziałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
dobra nie ma oczym gadać .chcesz być moją dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfiudafhgia
ha ha ha ha ha ha.Nie. Mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
A ile płacisz sama na 4 latka?. Z kim uzgadniasz te wydatki ? Kto je kontroluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godne życie
800-1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCEEE
z 450 dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma do tego praca
za granicą? Więcej zarabia, ale i większe są koszty utrzymania. Policz ile wydajesz na dziecko i wnioskuj o 75% tych kosztów, będzie sprawiedliwie. On nie zajmuje się dzieckiem, nie wie co oznaczają nieprzespane noce, problemy z przedszkolem, nie uczestniczy w wychowaniu - powinien ponieść większe koszty niż Ty zajmująca się nim przez 24 godziny na dobę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjh
ogól go na kasę !!!! głupia jesteś czy co ???? alimenty na dziecko i na siebie z jego winy rozwód nie ??? nie bądź frajerka pisząc że nie chcesz kasy okradasz swije dziecko, a sobie odbierasz godność !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
75 % hahahahhhhaaa Myślisz ze jak pracuje za granica to poduszki euroskami wypycha :D zarobi najnizsza krajowa,opłaci camping,gdzie śpi,da na Busha który wozi go do roboty i zostanie mu pare cenników jak się nazwę tanich parowek,i szynki z jaj byka.Taaaa zasadz mu 75 % to ciebie pozwie o alimenty :D Ludzie nauczyciele się wreszcie ze te foty które wklejaja wasi znajomi na FB przy willach i wypasionych brykach po miesiącu pracy kamieniolomach to fikcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
75 % hahahahhhhaaa Myślisz ze jak pracuje za granica to poduszki euroskami wypycha :D zarobi najnizsza krajowa,opłaci camping,gdzie śpi,da na Busha który wozi go do roboty i zostanie mu pare cenników jak się nazwę tanich parowek,i szynki z jaj byka.Taaaa zasadz mu 75 % to ciebie pozwie o alimenty :D Ludzie nauczyciele się wreszcie ze te foty które wklejaja wasi znajomi na FB przy willach i wypasionych brykach po miesiącu pracy kamieniolomach to fikcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×