Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsggdgfd

była chce umawiać sie na seks, co o niej myśleć?

Polecane posty

Gość dsggdgfd

rzuciła mnie, cierpiałem, teraz chce układu. Znaczy to że mnie nie kochała tak bardzo? Co mam sądzić o takiej kobiecie? Napisze że rozstaliśmy się przez moją zazdrość i kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz przeżyć to samo? możesz znów pokochać, seksu chce bo najwidoczniej było jej z Tobą dobrze w łóżku. co za egoistka Odpuść sobie kolego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggdgfd
Mi brakuje seksu i troche lepiej się czuje, bo uświadamiam sobie że powrót nie ma już sensu. Z jednej strony tęsknie do tamtych dni kiedy byliśmy razem szczęśliwi, ale nie wiem czy ona po prostu mnie kochała czy nie. w 3 mies. się niby odkochała? Ja to możliwe? Wyłączyć miłość, a włączyć tylko seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety potrafią oddzielać
uczucia od seksu my niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawiła sprawę jasno- seks i na tym skończymy.. Czy Cię kochała? nie potrafię tego stwierdzić, wróć parę miesięcy wstecz, zobacz jak Cię traktowała, jak okazywała uczucia. Mówisz, że z jednej strony tęsknisz- zapewniam Cię, że to by wróciło, wystarczyła by chwila namiętności z nią + ma faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsggdgfd
nie ma nikogo, już kochałem się z nią kilka razy, jest dziwnie...Chce i nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eenndrju_
kumpel ma tak ze swoja ex, rozstali sie w zgodzie i sa teraz w ukladzie f-f i spotykaja sie od czasu do czasu tylko na seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest dla Ciebie dobre jeżeli chciałbyś na nowo coś z nią budować, zapytaj na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze prawda.....
jestes dobry w te klocki, ale na zwiazek sie nie nadajesz. just sex czy cie kochala czy nie, nie ma z tym nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×