Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .:: Małgosia ::.

.:: RODZIĆ PO LUDZKU, CZYLI SZPITALE GODNE POLECENIA ::.

Polecane posty

Gość .:: Małgosia ::.

Opiszcie swoje wrażenia, jakie są warunki, jakie położne, lekarze, dlaczego warto tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookoflooks
ale gdzie te szpitale? sorry ale jesli to taki ogolnopolski topik to daruj bo pomysl kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgfffffffffffffff
od Zgorzelca trzymajcie się dziewczyny z daleka. syf kiła i mogiła!!!!!!!!!!!!!!! a niby po remoncie... dwie położne extra, reszta wredne suki. to samo pielęgniarki z niemowlęcego. o ordynatorze nie wspomnę... warunki - MA SA KRA! papier toaletowy mąż z domu musiał mi przywozić, bo w szpitalu brak, a na porodówce muchy latają. Nawet nie chce mi się opisywać reszty, bo ciarki na samo wspomnienie mnie przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama sierpniowej córeczki
Rodziłam z początkiem sierpnia w szpitalu powiatowym w Bochni. Oddział nowy, wyremontowany. Na sali porodowej jest możliwość skorzystania z piłki, krzesełka, wanny, prysznica. Można przynieść własną płytę z muzyką. Położne są bardzo miłe, podchodzą do pacjentki indywidualnie, pomagają rodzić. Sale poporodowe są dwuosobowe, w każdej telewizor (bezpłatny) i łazienka z prysznicem. Opieka super! Pielęgniarki doglądają zarówno pacjentki jak i noworodki. Uczą przystawiania do piersi, opieki nad maleństwem. Jedzenie przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:: Małgosia ::.
Temat dotyczy DOBRYCH szpitali z całej Polski. A nie tych przed którymi ostrzegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wypowiedz
Ja rodziłam 2 razy w Krakowie na Ujastku jestem zadowolona niczego bym nie zmieniła ,ale są różne opinie o tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgfffffffffffffff
no to srał cię pies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×