Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana28

RACJONALNE JEDZENIE +ĆWICZENIA= SUKCES!!! Kto ze mną?

Polecane posty

Witam!!! Mam nadzieje ze nie pozostanę sama na tym topiku i dołączy do mnie ktoś komu bliskie jest dbanie o sylwetkę ale i w miarę racjonalne jedzenie :) Moj cel to nie tylko utrata znienawidzonych kilogramow ale przede wszystkim ujedrnienie ciala i poprawienie wygladu nog i zrzucenie moich boczkow i oponki z brzuszka :) To tak pokrotce:p A przed Wami jakie wyzwania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
czesc, chyba mamy podobne wyzwanie a jezeli 28 w Twoim nicku to wiek to nawet tyle samo latek mamy:) ile masz wzrostu i przy jakiej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.ja.
hej dziewczyny. Ja się przyłączam do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. 1,5 mca temu urodziłam synka przez cc więc najwyższy czas już zacząć ćwiczyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
ja jestem po kolejnym dniu cwiczen z cindy, najciezej idzie z brzuchem chociaz myslalam, ze akurat brzuch mam najsilniejszy:) mam nadzieje, ze z kadym dniem bedzie latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Brawo dziewczyny Tylko tak jak w tytule można tracić nadmierną wage poprawiając zdrowie samopoczucie i wiele więcej ja nie mam co poprawiać więc kciuki trzymam za was efekty będą po kilku tygodniach ja co dwa dni 1h szybkiego nordic-walking lub bieg spokojny od kilku lat bieganie jednak już dla wytrenowanych jak by coś już konkretnego pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeerminowan28
Hej Kochani:) Witam Was Wszystkich i ciesze się , że do naszego grona zawitał także mężczyzna bo odchudzanie czy troszkę kilogramów na plusie to w końcu nie problem płci tylko i wyłącznie:p Tak więc raz jeszcze witam : ZGUBIE KG, NOWĄ JA i Ciebie JARKU45 mając nadzieje , że będzie Nas więcej:) No więc ZGUBIE KG - faktycznie to 28 w nicku to mój wiek co do kilogramów to wzrostu zaledwie 165 cm wzrosku i 60 kilo wagi w zasadzie na pogranicu nawet 61 bo dokładnie to 60.40 ;/ Ogolnie moim celem jest powrót do dawnych 54 kg , w asadzie juz 55-56byloby ok . i przede wszystkim praca nad jednością ciała bo cellulit mi się zrobił na tyle ud . To może tyle jak na ta chwile bo nie chce zanudzic tutaj wszystkich:p A Ty Zgubie Kg ile masz wzrostu , ile kg i co jest Twoim celem? NOWA JA- Witam i Ciebie , domyślam się , że po porodzie kilka tych zbędnych kilogramów jest ale najważniejsze to i tak ze przystojniak na świecie a kilogramy to i tak zlecą. Choć.... Ty to moze ten prypadek cudowny gdzie o nadmiarze wielkim nie ma co mówic:p NO i na deser Jarku .... Wtam Ciebie serdecznie :) Mam nadzieje ze bedziesz do nas zaglądał i napiszesz co neico o sobie .Z tego co napsałes wnioskuje , że sport nie jest Ci obcy :p Ja niestety nie stosuje nordic-walkingu ale uskuteczniam ostatnio indoor walking i powiem Ci daje mi nieżle w kośc , biegi ... raczej odpadaja bo mam problem kolanem i nastepnego dnia ledwo się ruszam niestety ;/ To tyle na chwile obecna , piszcie jak nawięcej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
oo to i tak jestes w lepszym polozeniu niz ja, bo ja tez 165 cm i az 64 kg wagi:((( no ale nic, sprobujemy czy da sie cos z tym zrobic:) tez bym chciala wrocic do moich 55:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
no wiesz ja sie musze pochwalic, ze w tym tyg zwracalam uwage na to co jem, bylo duzo warzyw, kurczaki, owsianki itd:)nie wiem tylko jak dlugo dam rade:) a jak czesto cwiczysz? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:) Ja właśnie od jakiegoś miesiąca wróciłam na nowo do moich treningów i obecnie wygląda to tak , że w poniedziałki chodzę na półgodzinne brzuchy , w środe na brzuchy i indoor walking a w piątek na BPU i indoor walking :p Dzisiaj nawet udało mi się polączyć PBU z tymi brzuchami - niezły wycisk bo brzuszki prowadzi wice mistrzyni swiata w kultyrystyce i fitness więc babeczka konkret:p Ale i tak nie ma czym sie chwalic bo brzuch zalany mam tłuszczem bo diety nie trzymam. Dzisiaj jednak jak sie robieralam na tej silowni stwierdzilam , ze nawet sa pierwsze efekty bo juz coraz mniej tłuszczu na tym brzuchu i bokiem jakby nic zbytnio nie wystaje ale pracy jescze ogrom a ja czuje ze w dodatku przeziebienie mnie rozbiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg)
zdeterminowana28 widze, ze Ty ostro wlaczysz:) powiedz mi jak to robisz, ze Ci sie chce wyjsc z domu i pocwiczyc?:) masz jakis fajny klub? ja mam strasznie slaba kondycje jak narazie:( skydancer- witamy:) widze, ze Ty tez regularnie cwiczysz, chyba musze nadgonic;P a Ty ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Witam także Skydancer i ... w soku jestem bo mój ruch t typowo amatorsko , nic na poważnie hhehe Tak więc wracając do tematu i Twoich pytań to powiem Ci , że u mnie to jest tak , że gdybym nie miała karnetu to w domu nie zrobiłabym nawet pół brzuszka bo taka leniwa jestem ;/ Fitness Club mam fajny bo to połacznie siłowni z fitnessem więc można tam nieco pobłakać się między piętrami :p i znaleźc cos dla siebie . Ja pracuje jednak popołudniami wiec niewiele mi tego zostaje choc niektore zajęcia wydaja sie być super ale są niestety zbyt wcześnie i koliduje to z moja praca .Poza tym dzisiaj wtorek więc mam wolne od ćwiczeń i czas na regeneracje :p A Ty może pomyśl o jakimś karnecie , bo jak już wydasz kasę to zal bedzie Ci z tego nie korzystać a potem jak sie nakręcisz to tak juz Ci zostanie:) Własciwie to skąd jestes?Jakies wieksze miasto ?czy niekoniecznie ? I ogolnie napisz cos wiecej o sobie Ps. a... i nie przejmuj sie kondycja .Ja akurat szybko mozna wypracowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
w duzym duzym:)w krakowie:) az wstyd ze dookola tyle clubow a mnie sie zebrac nie chce, no ale najrudniej zaczac. ja mam nawet karte multi sportu i kiedys chodzilam dosc regularnie na fitness ale teraz jak przerwalam ciezko znowu zaczac zawsze sie znajdzie cos "wazbniejszego" do zrobienia:) a pracuje tylko do 16stej takze czas by sie znalazl, jak narazie zbieram sily:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci zazdroszczę jak nie wiem bo ja takiej karty właśnie poszukuje ale niestety masakra straszna ;/ więc powiedz mi proszę czy u Ciebie jak już się tak zgadałyśmy jest opcja załatwienia takowej dla osoby towarzyszącej?? AA... no i nalezy Ci się porządny ochrzan bo w Krakowie to ty masz sto tysięcy klubów a ty len jestes heeheh Ja jestem z Katowic wiec te wybór jest ale i tak szkoda , że nie mieszkasz gdzieś bliżej to wtedy na stówe można by się zabrać na taki fitness siłownie czy cokolwiek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
Zdeterminowana28 chetnie bym CI pomogla z ta karta ale kazda osoba moze wziasc 1 osobe jako towarzyszaca, ja mam juz od dawna dla mojego faceta, ale ogolnie u nas ta karta jest dosc rozchwytywana i wlasciwie kazda z dziewczyn komus wziela, a to by Ci sie wogole oplacalo cenowo? dla pracownika 70 zl a dla towarzyszacej jest 150 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 8 kg i nadal chudne..
witam do tych co chcą schudnąc, kilka miesiecy temu okazało się ,że mam wrzody i konkretnie od lekarza usłyszałam albo dieta albo stół operacyjny.. więc wybrałam to pierwsze, mineło 4 miesiące i schudłam 8 kg a co najlepsze nadal chudne.. a teraz czego nie wolno mi było i do tej pory tego nie jem.. Nic smażonego, pierś z kurczaka jadam gotowaną lub duszoną ewentualnie z piekarnika, zero gazowanych napojów za to dużo wody, zero soków ( w większości jest naprawde sporo cukru) alkohol tylko okazjonalnie ale przez pierwszy miesiąc zero alkoholu i juz napewno zero piwa (gaz) z czasem zaczełam się lepij czuć ogólnie lepiej sypiać nieczułam się ciężko i ogólnie super humor bo gdzie nie pojechałam i nie poszłam każdy widział ,że schudłam a to z twarzy a to brzuszek odeszedł w zapomnienie a to mąż nawet prawił komplementy naprawde super a z czasem mój apetyt nie był już tak duży, jem małe porcje za to tak 5 albo nawet i do 8 razy dziennie.. na obiad np tylko jeden gołąbek mały .. kiedyś jadłam 2-3, sałatka z gotowanym kurczakiem i z vinegretem do tego pomidor troche ogórka naprawde pycha.. tak mi zasmakowało to innne jedzenie ,że naprawde nie wróce do tłustych smażonych i niezdrowych potraw.. zero fast fodów, słodycze raz w tygodniu troszke czekolady czasem rzadziej, bo niemam nawet zbytnio ochoty , jedynie w czasie okresu nachodzi mnie ochota na coś słodkiego.. SŁUŻE RADAMI ( z wykształcenia jestem dietetykiem) chociaz wobec siebie nigdy niestosowałam wiedzy i zepsułam sobie żołądek, a teraz wręcz przeciwnie dużo wiedzy wykorzystuje chętnie i wam pomoge :) i nic nie cwiCZylam.. spacery z psem , praca i tyle.. POZDRAWIAM ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 8 kg i nadal chudne..
znam wiele trików, np grill ze znajomymi , kiełbaska ładnie pachnie czy kurczak? Slinka cieknie.. Bierzemy folie aluminiową spożywczą obiwjamy 2 razy kiełbaske czy kurczaka i rzucamy na gril.. jest taka soczysta i równie pachnąca przy tym mniej tłusta , lżejsza dla żołądka i też dobra.. sposobów jest wiele tylko trzeba chciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubie_kg:)
schudlam 8 kg i nadal chudne..- dziekujemy za podzielenie sie, 8 kg super wynik, gratuluje:) ja tez staram sie zmieniac jedzenie i zauwazylam ze przy samej zmianie jedzenia waga leci w dol, tylko niestety czasem latwiej zlapac cos na szybko niz przygotowac salatke;/ widzialam jeszcze na jakims forum, ze kobiety polecaja odzywki bialkowe, co o tym sadzisz? i naprawde nic nie cwiczylas przy tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 8 kg i nadal chudne..
Etap wszystkich odzywek pastylek, i innych takich specyfików , jest krótkotrwały.. schudniesz 2 - 3 kilo szybko a potem równie szybko kg wrócą, wierze tylko w racjonalne jedzenie gdy jestem na miescie i zgłodnieje , nie idę po fastfooda , tylko kupuje wode , zapijam głód i ide do domu cos zjesc.. ewentualnie gdy do domu szybko niemamy zamiaru wrócic, można kupić sobie bułke ziarnistą małą i do tego jogut pitny , dobre nawet do pracy.. zrobienie sałatki to naprawde chwilka, iceberga siekamy do tego np rukola, w tym czasie gotujemy pierś z kurczaka, pomidora kroimy na cwiartki , ogórka na półksiężyce, sos mozna zrobic np z jogurtu naturalnego i przecisnietych ząbków czosnku luz z oliwy, można dodąc pestki dyni lub troche słonecznika i gotowe.. Mam niespełna 1,70.. warzyłam 68 kg teraz warze 60 , ale waga nadal spada więc jesli uda mi sie do 55 kg to bedzie moja wymarzona waga ;) niecwiczyłam wogóle , chodze z psem na spacery 2- 3 razy dziennie na ile praca pozwala, pies to dobra alternatywa bo musisz z nim wyjść, nawet jeśli jestes zmęczona i się niechce. Nie cwiczyłam ani razu, staram się miej jeździć samochodem w wiele miejsc ide zamiast podjerzdzac.. pracę też mam w ruchu także to duży plus, niesiedze za biurkiem. Zauważyłam ,że mam wiecej energi po pracy potrafi coś zrobić w domu , posprzątac, pranie itp. dawniej niemiałam na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Sorry za opoznienie w pisaniu , ale wczorajszy dzien to jakas masakra na kólkach :p Wstałam o 6 ze złudną jak się okazało nadzieją , że jak z rana pojawie sie w urzędzie to wszystko sprawnie ogarne jednak nic bardziej błędnego;/ Spedziłam tam tylko .... 5 godzin do tego doszedl lekarz bo poza problemami z gardłem (uczę angielskiego hehe) potrzebowałam także zaswiadczenia w zwiazku z kursem na jaki wybieram sie juz w sobote ale poki co .... cicho sza .... nie zapeszam :p No ale wracalam do tematu racjonalnego zywienia to prawie mi wyszlo hehe no moze poza tym ciacehm jakie sobie kupiłam zaraz po wizycie u lekarza:p Potem zajecia z uczniami i na deser moje ukochane indoor walking plus brzuchy :p Jej dostałam niezły wycisk ale za to jestem mega szczesciwa bo jednam bez ruchu to zauwazylam ze jakos flaczeje :p Skydancer-Aga wyobraz sobie ze luknelam na ten Twoj trening :p Fajny zastryk na początek dnia :) Zgubie _kg:) Dzięki za chęci w sprawie tej okropnej karty:) Ja Kochana nawet za te 150 zloty byłabym chętna więc jeśli tylko znalazłaby się takowa osoba , która mogłaby mnie na potrzeby karty "zaadoptować " ti ha bardzo chętnie :) Co do Twoich pytań o odzywki białkowe to polecam je po treningu jako ostatni posiłek dnia ,natomiast daleko trzymałabym się od życia i jedzenia tylko sproszkowanych mikstur. Ja tez kiedyś ważyłam 72 kilo i schudłam 18 kilo w oparciu tylko i wyłącznie o jedzenie gotowanych na parze produktów i ogólnie spożywaniu małej liczby węglowodanów. Potem koleżanka zaproponowała wypad na siłownie i ona po czasie zrezygnowała a ja zostałam:p I tak to ie mniej więcej zaczęło dlatego zgadzam się po części ze Schudłam 8 kg i nadal chudne ale wg. mnie jesli chces byc gipka miec kondycje duza wytrzymalosc i silne mięsnie ( ni mylic z muskułami) to cieżko Ci bedzie robic sensowne treningi jedzac tak ubogie w energie posiłki :) Schudłam 8 kg i nadal chudne- ciesze się ze i Ty do nas dołaczyłas. Mam nadzieje ze w gugpie bedzie nam razniej :p Musisz byc szcuplutka bo 60 kilo przy prawie 170cm to juz ładne proporcje:) Ja wagowo mniej wiecej tak jak ty ale blizej mi do 61 niz 59 bo na wadze ostatnio bylo jakies 60.80 ;/;./; ehhhh u mni wiec jak widzis zastoj po całosci :( To tyle jednak na teraz bo musze uciekac. Wprawdzie dzisiaj czeka mnei dzien ez treningu ale za to praca do 21.15 więc w domu zakotwicze się dopiero w okolicy 22.15 bo jeszcze wrocic muszę;/;/; Buziory dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 8 kg
Hello, w sumie to z proporcjami srednio bo mam budowe gruszki i najpierw zrzucam wszystko , powyżej bioder czyli leci biust brzuch boczki a gorzej z udami.., ale troszke wiadomo spadły ale do równych proporcji jeszcze brakuje.. wiec mysle ,że jak te 5 kg zejde to głownie z ud..ale niemam czykolwiek pewności.. teraz zbieram sie do pracy , zajrze jutro, pozdrawiam i 3mam kciuki..;) ale diete 3mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i tak wyższa z Ciebie gruszka niż ze mnie :) Ja też niestety nią jestem ,i jakoś wczoraj dietetyczni bylo kiepsko bo na kolacje zafundowałam sobie grzyby na masełku. dzisiaj powtórka z rozrywki i zjadłam jajecznice na tych grzybkach na masełku . Ale tak czy inaczej jakoś sie łudzę ze zdążę to spalić do końca dnia. A.. i wracając do mojego typu figury to tez mam podobnie jak Ty i ponizej wlepiam swoje wymiary z 20.09.12 BICEPS28 BIUST95 TALIA70 BIODRA96 UDO 60 ŁYDKA37 WAGA59.80 Teraz nawet jestem ciezsza i mam ok 61 kilo ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 8 kg
czesc to moje wymiary, mierze, pisze i sie smieje bo roznica nie wielka heh; łykdka 35 udo 56 biceps 27 biust 89 talia 70 biodra 88 waga 61 teraz troszke podskoczyła w góre ( chyba dlatego ,że okres zaraz bede miec i troche puchne przed okresem) pozatym swieta też niejestem, wczoraj miałam nocke zjadłam 2 kawałki polędwiczki ze strat o godzinie 23! , (tak nielubie wyrzucac wszystkiego )ale na sniadanie biały serek z rzodkiewką i zieloną cebulką więc jest ok :) , byle w dół do 55.. ale bedzie ciezko bo na zime zawsze tyłam , bede musiała się pilnować bardzo.. powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SCHUDŁAM 8 KG !!! Sorry ale chyba rozminęłyśmy się z naszymi wpisami :) Z wymiarami mamy w miarę podobnie tyle ze ja ... każdy z nich mam większy niestety . Teraz za to zbieram się na trening Indoor Walking i moze jak nie umre po tych jednych zajęciach ogarne i BPU ale pawnie resztami sil zaledwie bo ten Indoor Walking to daje podobny wycisk do Spinningu :p Poa tym moj man mnie wnerwia porzadnie i juz z tej zlosci zastanawialm sie czy by do kina sie chocby samej nie wybrac bo on chory ponoc ;/ gardło go boli aaaa..... szkoda gadac .Myslalam ze bedzie sie staral o mnie a on po prostu olewa po calosci ;/;/; Wg. niego powinnam byc chyba szczęsliwa e nie szlaja sie po barach i siedzi w domu ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×