Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ashley

Co oznacza zapis: OFERTA TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH??

Polecane posty

Chodzi o ogłoszenia o sprzedaży mieszkań. czy to znaczy że nie moge zrobic tak ze wezme kredyt hipoteczny i sprzedajacy dostanie pieniadze przelewem z banku, tylko musze mu zaplacic calosc w gotowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knlklkjlk
CO MAJA GOTOWKE KURKA WODNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niby logiczne ale nie rozumiem dlaczego komus tak bardzo zalezy na gotowce. przeciez jak wezme kredyt to bank od razu wplaci mu calosc, tyle ze nie gotówką a przelewem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon+-
ale na kredyt z banku czeka się ok 1,5-2 miesiące a gotówka z rączki do rączki - tak trudno to zrozumieć, że ktoś nie chce czekać aż bank ci udzieli kredytu (albo i nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktora s. Fiutancja
po polsku, dla klientów forsiatych, a nie gołodupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devon, chyba masz racje. aczkolwiek to ogloszenie ktore mnie interesuje jest aktualizowane od czerwca. moze jakby nie wymagali tej gotowki to znalezliby juz nabywce kredytowanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
szukają gotówkowego bo byc może mieszkanie jest zadłużone w czynszu a klient kredytowany nie pokryje tego długu bo ma pieniądze tylko z kredytu a gotówkowy zapłaci dług a resztę kwoty po akcie pozatym połowa transakcji odpada bo starający się o kredyt go nie dostaje , banki weryfikują bik i nie tylko więc tylko wybrani dostają jest takich mnóstwo co twierdzi że na 100 % dostaja a nie dostają , pozatym najczęściej czeka się miniumum 2 miesiące jak dobrze pójdzie niby mówi się miesiąc , 1,5 ale to bzdura przy papierkowej robocie, donoszeniu dokumentów oraz rzeczoznawce to sie bardzo przedłuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fszczynna dzieki za rozjaśnienie sprawy. troche mnie to ewentualne zadłużenie zaniepokoiło, musialabym to sprawdzic gdybym sie zdecydowala. wiekszosc kwoty mam, potrzebuje jeszcze jakies 30-40 tys. wiec moze rozejrze sie za kredytem gotowkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicznaformula
A może gośc jest zadłużony na maksa i chce gotówke, bo na koncie zaraz zablokuja mu środki, jak tylko się jakieś pojawią, niekoniecznie mieszkanie musi być zadłużone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
magicznaformula - :D , za kupno mieszkania płaci sie przelewem bo nikt reklamówek pieniędzy nie będzie nosił a jeśli jest zadłużony jest to może sobie inne konto założyc w innym banku i trwa to maksymalnie 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jest troche podejrzane bo mieszkanie jest dosc tanie jak na warszawskie realia i w dodatku pieknie wykonczone i wyposażone, dlatego tak sie napalilam, ale jednoczesnie nie trace czujnosci 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
widocznie ma zawiłą sytuację prawną która trzeba przeanalizować wiele osób nie decyduje sie na kupno danego mieszkania bo sie boi a ich bojaźń wynika z niewiedzy i niewyedukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilo
niektórzy noszą forsę w reklamówkach, zamieniają ją na taki jakiś proszek biały i jadą dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicznaformula
Ja tam się nie znam. Ja kupowałam za żywą gotówkę. Starej daty jestem. A jak wygląda zajęcie konta przez komornika, czy inną skarbówkę nie wiem i nie chce wiedzieć. Nie wydaje mi się, ze komornik czeka, aż dłużnik łaskawie poda konto, tylko rozsyła info do banków i dłuznik wisi w systemie zanim konto zdąży załozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no prosze prosze
nie chce czekać aż bank podejmie decyzję kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no prosze prosze
jak jest podejrzanie tanio to sprawdź sobie księgi wieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszczynna
księgi wieczyste to się ZAWSZE sprawdza bez względu czy jest podejrzane czy nie zreszta notariusz nie sprzeda mieszkania jeśli jest coś nie w porządku w księdze wieczystej więc radzenie tego jako super pomysł to tak samo jakbym powiedziała że osoba która ma jeździć samochodem musi zrobić prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no prosze prosze
fszczynna mega mózgu menso najmądrzejszy człowieku jaki zstąpił na ten łez padół - to najszybsza droga, zanim jeszcze dojdzie do sporządzania umowy. Notariusz już teraz może to zrobić. Swoją drogą skoro laska jest tak napalona, ciekawe dlaczego tego jeszcze nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×