Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

33 tydzien ciazy

Polecane posty

jestem w 33, jutro zaczynam 34 tydzien, wczoraj bylam u lekarza i gin powiedzial ze mam miekka szyjke i 1cm rozwarcia,ale powinnam wytrzymac do 37 tygodnia. Czy ktoras z was urodzila wczesniej majac 1cm rozwarcia ?czy dotrzymalyscie do terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa......
Mnie w szpitalu powiedzieli, że 1 cm to żande rozwarcie i nie oznacza wcale, że poród nastąpi szybko. Może być tak, że jeszcze przenosisz na to chyba nigdy nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Szyjkę miałam miękką od 30tyg. Potem doszło rozwarcie 0,5cm -zwiększyło się następnie do 1cm i skrócenie. Do szpitala poszłam po terminie -miałam wówczas szyjkę zgładzoną na zero i wciąż 1cm rozwarcia. Spokojnie -odpoczywaj a dotrwasz. :) Dziewczyny tu miały większe rozwarcia i straszyli je przedwczesnym porodem a i tak część przenosiła potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam corke w 37 tygodniu , tez mialam rozwracie 2cm wczesniej,ale nie oszczedzala sie w ogole.teraz chce dotrwac chociaz ten miesiac wiec jestem grzeczna, lekarka mowila zeby nie przeginac i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
No to staraj się nie przemęczać, odpoczywać i powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 1 ciąży w 6 miesiącu miałam 1,5 cm rozwarcia. Położyli mnie na tydzień do szpitala a urodziłam i tak w terminie. Teraz jestem w 33-34 tyg. (wg różnych kalendarzy ciązowych) termin mam na 10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×