Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dymekk...

czy szarmancki facet zrobi tym wrazenie na kobiecie

Polecane posty

Gość 789789
Nazwanie kogoś dżentelmenem to nie oznacza tylko manier a również podejścia do związku z kobietą - kwestie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecać się
a jakieś zasypywanie kwiatami bez okazji,to chyba bajer dobry na jakieś dziunie z wiejskiej dyskoteki,które chcą kogolwiek,byleby z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie z przepuszcaniem w drzwiach - jak dla mnie to nie jest "sedno" sprawy i jest mi obojetne - nie podniecam sie jak mnie ktos przepuszcza ani nie obrazam jak tego nie robi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarmancki, dobrze wychowany,
kulturalny, porządny facet nie ma dziś szans kobiety wolą przypakowanego, po solarce kolesia z żelem na głowie i najlepiej by był ruchaczem z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie miesni - wydaja mi sie cos ala "farbowana blondynka" - jakas taka podroba, co do doswiadzceznia seksualnego to fakt, ale po co popadac w akrajnosci? ze albo z tytulem profesora albo od brazu prostak i pozniony w rozwoju? a srodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR nie oszukujmy się
kobiecie nie zależy by facet był jej wierny byle dał jej dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nie oszukuj;-) a mnie zostaw w spokoju, ze tak to ujme;-) moim zdaniem kobiecie od mezczyzny przezde wszystkim potrzebny jest dobry seks - wszystko inne jest na drugim planie , aczkolwiek wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenIdiota
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5362272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P o l c i a
Co za brednie wypisujecie?! Kobieta to nie maszynka do robienia seksu z facetem, ze tylko TO jest najwazniejsze. Nie chce nikogo ani moralizowac, ani udowadniac rzeczywistosci, ale Ci ktorzy tak tu napisali lub tak mysla (ze dobry seks na 1 miejscu, a dopiero cala reszta), to niech sie stukna w glowy, moze ta piata klepka trafi na swoje miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P o l c i a
Aha! I co do sprawy szarmanckosci... Podziele plec meska na dwie kategorie: mezczyzni i faceci. Oczywiscie nie musze wskazywac, ktora kategoria odznacza sie byciem z natury szarmanckoscia. I dodam: mezczyzni, badzcie szarmanccy, bo to tylko Wam uroku dodaje. Ale nie na tu i teraz, lecz na zawsze i wszedzie. Powodzenia! Pozdrawiam szarmanckich mezczyzn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście to imponuje, ale nie skreślam kogoś jeśli nie przepuści mnie w drzwiach.Przyzwyczaiłam się do chamstwa i nie jestem jakąś księżniczką żeby rościć sobie pretensje do tego, by mnie tak traktowano.Myślę, że takie zachowanie wynosi się z domu, ma się we krwi.Jedni to praktykują(przepuszczanie w drzwiach, całowanie w rękę, ustępowanie miejsca)inni nie, tyle.Jest to miłe(przepuszczania w drzwiach, bo całowania w rękę nie lubię), ale brak tego nie jest jakąś tragedią, zważywszy na to, że to powoli zanika, mężczyźni nie chcą być szarmanccy, kobiety nie pragną być damami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×