Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gospodyni wlkp

moja kuchnia do oceny

Polecane posty

Gość jenk
Autorko-masz ładną,nowoczesną kuchnię .Na pewno jeszcze zyska gdy ją zagospodarujesz .Nie przejmuj się opiniami ,bo o gustach się nie dyskutuje.Faktycznie,że mozna odnieśc wrażenie iż wszystkie mają piekne,duże kuchnie w brązach i beżach z warkoczmi czosnku,papryki i suszonym ziałami .W każdej stoi stół ,nad nim lampa a wokół szczęsliwa rodzina.Nie wyobrażam sobie takiej sielskiej kuchni w nowoczesnym mieszkaniu czy domu .Ciesz się piękną swoją .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPJCzfXWvFsBkivITU
ja mam pytanie moja sukzca ma pierwsza cieczke i byla w domu ale wyskoczyla przez okno do psa czy zaszla w ciaze ma dopiero 8 miesiecy i napewno nie rozwinela sie w pelni co mam teraz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie komentarze " na białym wszystko widać, chlapnie Ci to czy tamto i będziesz chodzić polerować"... a przepraszam bardzo jak już się ma kolor taki, że nie widać to znaczy, że blatu nie trzeba wycierać i można zostawiać zacieki po jedzeniu na kilka dni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jest prawie taka samatzn.
mam np. mniejsze uchwyty, jestem zadowolona, bo wyglada na zawsze czysta, uwielbiam biel w kuchni, dobrze sie myja szafki a raczej drzwiczki z zewnatrz, nie ma zadnych plam, kolor bialy nigdy sie nie znudzi, ja mam szybe miedzy blatem a szafkami wpadajaca w niebieski odcien, wyglada wiec super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek w kwiatki
Prosisz o ocenę kuchni. Funkcjonalność - dobra. Blat między lodówką a zlewem odpowiedniej wielkości. Blat między lewem a płytą grzewczą zbyt długi. Jak Ci po obmyciu mięsa czy warzyw będzie kapać woda, nakapie albo na podłogę, albo na blat albo musisz mieć na podorędziu naczynie, w którym przeniesiesz produkty, sitko się nie nadaje :). Nadrepczesz się codziennie między płytą a zlewem, ale ruch to zdrowie :) Z kolei blat między piekarnikiem a płytą wydaje mi się zbyt mały by bez obawy wyjąć gorące ciasto i postawić na blacie. Nie napracujesz się czyszcząc białe fronty ale polerując czarny blat, myślę , że granitowy połysk. Oj, wilgotna ściereczka zostawia mazy, trzeba lecieć na sucho. Estetyka- podoba mi się zestawienie uchwytów szafek i wąskich szybek w drzwiach, udane jest. Co do kolorów. Sama mam zestawienie beżu, czerni i bieli w łazience, ale w innych proporcjach. U Ciebie wydaje się nudnawo. Przydało by się jakoś ożywić- może zieleń żywych kwiatów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek w kwiatki
lewem - zlewem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
mdła meble ładne - neutralne - i mające duży potencjał jeśli chodzi o dobór dodatków ale wykończenie ścian nie pasuje i wszystko psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podoba :) wygląda funkcjonalnie i nowocześnie, przy takiej "sterylnie" wyglądającej kuchni nawet przy dodatkowych ozdobach i sprzętach będzie wyglądać, że jest porządek. podobne projekty ma n-design, też stawiają na nowoczesność. bardzo fajnie to wygląda, chętnie zobaczyłabym więcej fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
lepiej by sie te mebelki odbijaly na ciemnych scianach. byłby efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
mam białe szafki w kuchni i ciagle musze je czyścic, głównie przy uchwytach paluchy poodbijane, wszystko widać. Moja mama gruntownie meble czyciła raz do roku przed swietami a tak to tylko pobierznie a ja musze szorowac non stop. Nigdy wiecej białych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda26
zobaczcie,ze jak odkryłyscie,że to Jennifer to od razu sie zmyła.Ona non stop tu siedzi na pomarańczce ale udaje,ze jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glampopmaniac
same meble ok ale ściany i blat psują efekt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrofalówka wysoko to przewal
ona sprawa, wyciągasz coś gorącego z rękoma do góry, a jak jeszcze jest to coś płynnego to już w ogóle masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek w kwiatki
tak, ta mikrofala jest zbyt wysoko. Owszem, umieszcza się mikrofalę nad piekarnikiem w słupku, ale piekarnik montuje się niżej . I wygląda to lepiej i jest bezpieczniejsze. Ale wypowiadać się i zastanawiać nad podkreśleniem urody kuchni nie ma co, autorka wrzuciła temat i nie interesują ją opinie. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx66666
ona musi byc naprawde chora dlatego daje foty ktore do niej nie naleza, wczoraj wkleila fote z cycami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×