Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek_Antek

Nowe mieszkanie w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ceny mieszkań i renomę dewelopera, ale przede wszystkim nasze indywidualne potrzeby :) Warto kierować się tylko swoimi potrzebami i nie dać się namówić przez rodzinę czy znajomych na inwestycję, do której nie jesteśmy przekonani! W końcu to zazwyczaj zakup na całe życie :) Nam marzy się życie pośród zieleni, z dala od centrum, w spokojnej okolicy. Na stronie www.janpul.pl pojawiła się inwestycja future gardens, która wygląda świetnie! Co sądzicie? :> Ktoś z Was też się zastanawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno mieszkania w PL to czysta strata. Nawet po dziesieciu latach nie dostaniesz tego co za nie zaplaciles. To sie po prostu nie oplaca. Tysiace mieszkan stoja dzis puste i czekaja na klienta, ktory za nie zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam dewelopera Home Invest. Mają sporo ciekawych inwestycji i wszystkie w bardzo dobrej lokalizacji. Kupiłem od nich mieszkanie w zeszłe wakacje i nie żałuję tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornell223
ja w Warszawie przeprowadzałam sie juz kilka razy - w końcu kupiłam swoje własne na Białołęce i jak zwykle skorzystałam z usług Wiki transport prywatny którzy pomogli mi przewieźc cały mój dobytek - są najlepsi! a na Białołęce bardzo fajnie sie mieszka - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciakocia

Cieszę się, że tyle pozytywów o Białołęce. I dziękuję za namiar na tę firmę z transportem. 

Dla mnie ta oferta z Białołęki od Janpula też brzmi super. Zdecydowanie zależy mi na mieszkaniu z dala od centrum, w spokojniejszej okolicy. Na tyle na ile się orientowałam to zaplecze wokół Future Gardens jest naprawdę szerokie, w pobliżu powstaje też szkoła - to akurat dla mnie wazne, bo mamy 2-latkę w domu :) Wizualizacja wygląda bardzo ciekawie, zerknijcie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyyk76

Nowych mieszkań – pełno. Deweloperów – pełno. Sprawdzonych deweloperów – NIEWIELE! Ja kupiłem mieszkanie od Home Invest i tych mogę z ręką na sercu polecić, bo spisują się bez zarzutu i trzymają wysoki poziom od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem z żoną przekombinować i wybraliśmy sprawdzonego dewelopera-Home Invest. I z biegiem czasu mogę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banmmn

Od ręki najemcę można znaleźć na nieruchomość w agencji www.ofertyok.pl. Współpracuję z nimi od lat. Mają dobry system weryfikacji. Zawsze się bałem nieuczciwych najemców, ale z nimi ten problem po prostu odpada. No i co najważniejsze chyba nie ma żadnych dodatkowych kosztów wystawienia informacji o mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeezi

Wybór nie jest trudny. Może się tam wydawać, ale tych najcenniejszych ofert nie jest wiele. Ja mogę polecić stronę Home Invest, jestem przekonana, że coś cie zaciekawi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Domarski

Bez dobrego projektanta i dobrej, sprawdzonej ekipy wykończeniowej nie ma co się do tematu zabierać. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka

Ja to raczej o mieszkaniu takim jak ma atal myślałam czy już z wykończeniem pod klucz a nie w stanie deweloperskim gdzie jeszcze nie wiem ile na to wykończenie muszę wybulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toms

Kupiłem mieszkanie już jakiś czas temu. Widzę, że rynek jest bardzo dynamiczny i w sumie nie da się przewidzieć jak to będzie wyglądało za pół roku czy rok. Wybranie dewelopera jest kluczowe. Ja mogę polecić Home Invest, bo od nich kupiłem mieszkanie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia

Białołęka to zielona i dobrze skomunikowana dzielnica. Mieszkamy na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej i uważam, że to dobra lokalizacja. Ceny za metr też są całkiem przyzwoite jak na Wawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie nie brakuje ofert z rynku wtórnego, ale tam naprawdę dużo lepszym rozwiązaniem jest rynek pierwotny. Mieszkanie od dewelopera jest jak czysta karta, nie ma obawie o wiele rzeczy, które wiążą się z zakupem z rynku wtórnego. No i co najważniejsze po zakupie dalej możemy liczyć na kontakt. U mnie z Home Invest ta możliwość okazała się bardzo cenna. Dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Na stronie megamieszkania.pl można wypatrzeć bardzo fajne mieszkania na wynajem. Tam się najpierw rejestruje, umawia się na oględziny i na końcu podpisuje umowę. Wszystko przejrzyście zgodnie z przepisami, tak żeby interesy wynajmującego mieszkanie były zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

O, a mnie teraz interesuje Metro Park od Home Invest. Inwestycja dopiero rusza, ale śledzę tego dewelopera od dawna i zapowiada się obiecująco. Jeszcze musze to obgadać z mężem, ale wydaje mi się, że jemu też powinno się spodobać, tym bardziej, że w okolicy jest metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana

moim marzeniem było zakupienie nowego pięknego mieszkania w Warszwawie a więc znajomy polecił mi fajnego dewelopera za pośrednictwem którego dziś mieszkam w pięknej bielańskiej okolicy. jeśli chodzi   o niego to naprawdę super sprawa, polecam każdemu kto zastanawia się nad kupnem mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Pasieka

Pierwsza podstawowa kwestia to dobry projekt i fachowa ekipa wykończeniowa. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamus

Mi się bardzo dobrze mieszka na Woli na osiedlu www construction. Jest spokojnie, niska zabudowa i cena o wiele mniejsza niż w centrum. A dojazd do pracy nie jest problemem bo komunikacja działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bardzo polecam Home Invest. Zakup mieszkania od nich przebiegł zupełnie bezstresowo. Deweloper zaangażowany, pomogli mi nawet wynegocjować korzystniejszą ratę kredytowania w banku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×