Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek_Antek

Nowe mieszkanie w Warszawie

Polecane posty

Zastanawiam się która z inwestycji będzie najlepsza w Warszawie. Najbardziej przemawia do mnie Kaskada na Woli od Gant Development. Macie jakąś opinie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama reklama reklamaaa
reklama, reklama pranie mózgu już od rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem, to fany blok jest, może ktoś rzeczywiście tam szuka mieszkania? Pracuję niedaleko, moge tylko powiedzieć jak to z zewnątrz wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrobetks
Szukaj pod miastem i porównaj sobie warunki cenowe. Przecież one są kosmiczne - nie ma sensu mieszkanie pod w stolicy tak drogiej. Wiesz, że w takim Radzyminie ładniejsze mieszkanie niż w stolicy może kosztować nawet i 200 tysięcy mniej? Tak kosmiczne są różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobbek
Wiesz co, mnie interesowały okolice Białołęki, głównie ze względów rodzinnych i biznesowych. Chciałem kupić mieszkanie w tym roku, bo od nowego znów trzeba będzie mieć większy wkład własny, a to problem jest. Wybrałem mieszkanie na Osiedlu Ostródzka na Białołęce, bo była promocja 3 pokoje w cenie 2, dodatkowo sam układ pomieszczeń jest bardzo praktyczny, więc swoboda urządzania mieszkania jest bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przymierzam do zakupu apartamentu na Włochach. Powstaje tutaj taka inwestycja jak Dom pod Orzechem (www.dom-pod-orzechem.pl). Apartament jest dwupoziomowy, z kominkiem, ogromną loggią, przestronnym salonem. Tanio nie jest, ale powiem tak – jak już mam gdzieś mieszkać, to chcę się czuć komfortowo. Inwestycja jest dokładnie na Śląskiej, blisko SKM i wylotu na autostradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dobre warunki do życia gwarantuje inwestycja na Włochach – Dom pod orzechem (www.dom-pod-orzechem.pl). Mocno się zastanawiam nad ich apartamentem dwupoziomowym z kominkiem, loggią...Są to dość duże koszty, ale z drugiej strony – za komfort zawsze trzeba dopłacić, a już zwłaszcza w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jest też na Bemowie, Lazurowa 168 ma niezłą lokalizację, dzięki S8 można się łatwo wydostać z miasta albo dojechać do centrum czy na Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pod miastem, np. Marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt teraz żeby kupić mieszkanie to albo trzeba być bogatym albo mieć bardzo dobrą pracę bo banki coraz rzadziej udzielają kredyty. Ja miałam to szczęście że trafiłam na takiego dewelopera www.barc.com.pl który pomógł mi załatwić korzystny. A mieszkanie kupiłam na Białołęce i jestem zadowolona że wybrałam akurat tą dzielnicę bo wcześniej zastanawiałam się nad Bielanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enememeff
W Markach sporo teraz się buduje, jednak ludzie uciekają z warszawy, bo jest po prostu droga, a nie każdy chce brać 500 tysięcy kredytu. Kupując np. na Osiedlu Pałacowa można sporo zaoszczędizć, bo nawet mieszkania o większym metraży są w atakcyjnej cenie. Po co więc przepłacać? Tu masz łatwy dojazd do warszawy, niższe ceny, sklepy, wsio co potrzebne do normalnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakoP
Marki są git, potwierdzam. Ja akurat mam bezczynszowe mieszkanie, które kupiłem na Osiedlu Legionowa: http://apdeveloper.com.pl/ i mogę powiedzieć, że to trafna decyzja. Dobrze mówicie, że np. 100 tysięcy złotych mniej kredytu robi kolosalną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o mieszkaniu dalej, poza centrum albo w ogóle w okolicach Warszawy? To teraz bardzo "modne" i chciałabym poznać Wasze zdanie. Osobiście rozglądam się za mieszkaniem w okolicach Białołęki, Pruszkowa i biorę pod uwagę dewelopera Janpula. Trafiałam na różne głosy na forach. Co sądzicie o tej inwestycji Nowe Miasto Pruszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też cos dorzucam //metropolitan.kupswoje.pl/ Kameralne osiedle, bez problemu z dojazdem do centrum. Jest plac zabaw- a nieraz jest to niemozliwe na małych osiedlach zwłaszcza zamknietych. Sama wiem po znajomych ze nie zawsze jest takie meijsce dla dzieci zwłaszcza na małych osiedlach. Mnie się to wszystko naprawde podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam ziemi pod budowę domu i interesuje mnie Wolica-może ktoś podpowiedziec po ile są tam działki?1000m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remante
Nie wiem. Ale jak szukasz działki to uderzaj do biur nieruchomości. Zostawię namiar na Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624 , najlepszy agent spośród tych z którymi miałam styczność dlatego z czystym sumieniem mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodova Pola
Mogę polecić nowe osiedle na Mokotowie, które dopiero powstaje. Osiedle buduje doświadczony deweloper, który ma już kilka postawionych osiedli. Na http://www.mokosfera.com/pl/szukaj.html?metraz_min=&metraz_max=&pokoje=&pietro=&status=1&kuchnia=&etap= mozna sprawdzić dostępne mieszkania i plany tych mieszkań, co bardzo ułatwia wybór. Zawsze tez można skontaktować się z biurem sprzedaży. A jeżeli komuś się spieszy i chce mieszkanie "od ręki" to Grupo Lar z całą pewnością jest w stanie doradzić coś ciekawego, z dostępnych lokali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebrii
Aby kupić fajne mieszkanie faktycznie trzeba trochę inwestycji odowiedzić i porównać. Mi np. wpadło w oko osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Ciekawy klimat, sporo zieleni, łatwy dojazd w inne części stolicy. No i sama inwestycja kameralna, a to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może okolice Warszawy, gdzie dużo taniej można kupić mieszkanie? :) Zerknijcie sobie na inwestycję https://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl od JanPula. Różnorodne metraże, fajny projekt budynki i co najważniejsze - dobra lokalizacja obok SKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynieśliśmy się poza Warszawę. Była to świadoma decyzja - po ponad 12 latach mieszkania w stolicy zapragnęliśmy wynieść się poza Wwę. Zamieszkaliśmy w Pruszkowie, ponieważ uważam, że to dogodne miejsce dla życia dla tych, którzy chcą trochę zwolnić. Nie chodzi mi wcale o taki totalny slow life, ale o ucieknięcie trochę od tego zgiełku :) Wybraliśmy Nowe Miasto Pruszków https://f.kafeteria.pl/temat/f5/nowe-mieszkanie-w-warszawie-p_5363265, które bardzo Wam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to JP rusza też z nową inwestycją w Białołęce. Na stronie póki co jest tylko informacja o nazwie Future Gardens i można zapisać się do powiadomienia. Pewnie zaraz będzie więcej informacji. Co sądzicie? :) Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o kupnie mieszkania na Białołęce, ale ostatecznie stanęło na woli i deweloperze Polnord. Wahałem się jakiś czas, opinie czytałem różne, ale ostatecznie przekonało mnie też powstające metro i jakoś perspektywa mieszkania w centrum wydała się atrakcyjniejsza w dłuższym okresie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
Wszystko dobrze jak jest dobrze, tylko jak jakieś problemy przy odbiorze wychodzą, to się dopiero schody zaczynają. Dlatego odbierając mieszkanie od developera skorzystałam z usług firmy per modum, czyli zarządcy osiedla. Gdyby coś było nie tak, to oni wiedzą co robić i fachowo sprawdzili czy wszystko z umową się zgadza. A ja chociaż spokojna byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo się buduje nowych mieszkań w stolicy tylko nie każdemu pasuje loklizacja cena i tak w wkoło wiem jak jestem bo z męzem nie mogliśmy się dogadać w tej kwestii i w końcu padło na Białołękę kupiliśmy 50 metrowe mieszkanie od fabryki domów. Jesteśmy zadowoleni z wyboru i z tego że do ugody doszliśmy bo już ostre kłótnie się pojawiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę chyba każda dzielnica i każda inwestycja będzie miała swoich zwolenników i przeciwników :) Jedni nie wyobrażają sobie życia na obrzeżach, podczas gdy inni za nic nie chcieliby mieszkać w *****iwej części miasta... Dla mnie Białołęka jest świetnym wyborem. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, być w otoczeniu zieleni, mieszkać w spokojnej dzielnicy. Future Gardens od Janpula zapowiada się naprawdę ciekawie. Sami zobaczcie: https://www.janpul.pl/future-gardens/apartamenty Co sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mieszkania na osiedlach realizowane przez firmę KALTER. Osiedla przestronne, mieszkania jasne i piękne. My wybraliśmy mieszkanie od nich i jesteśmy zadowoleni. Zobaczcie sonie ich ofertę na stronce https://www.kalter.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Torunia, ale ostatnio poważnie rozważam wyprowadzkę do Warszawy. Koleżanka kupiła mieszkanie od Home Invest i bardzo była zadowolona ze swojej decyzji. Kupno mieszkania nie jest prostą decyzją, ale patrząc na ofertę i ceny oferowane przez tego dewelopera chyba czas się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto rozejrzeć się też tutaj https://mokoconcept.pl/ Z tego co wiem ruszyła przedsprzedaż – już 20% inwestycji zostało tam sprzedanych. Dzisiaj dzwoniłam i się własnie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×